Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.08.2012, 10:42   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Gazete İlanıyla Eş Arıyor

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Evlilik programlarıyla kısmetin arandığı günümüzde Sivas'ta bir vatandaş gazete ilanıyla eş arıyor.

Yazları Sivas'ta kışın ise Antalya'da yaşayan Murat Avcı isimli vatandaş, yerel bir gazeteye verdiği ilanla evlenmek istediğini duyurdu. Memur emeklisi Avcı, ilanda 35–40 yaşlarında emekli veya çalışan, en az lise mezunu, bakımlı ve inançlı bir bayanla izdivaç yapmayı arzu ettiğini, ilgilenen hanımefendilerin verdiği telefonu aramalarını istedi.

50 yaşındaki Murat Avcı, fotoğrafını ve telefonunu da verdiği ilan ile ilgili yaptığı açıklamada, Antalya'da kendine uygun birini bulamadığını belirterek, evlilik ciddi bir iş kafama uyan, helal süt emmiş birinin olması önemli." dedi.

Babasının geçen yıl vefat ettiğini anlatan Avcı, "O'nun vasiyeti var. Annemle birlikte kalıyoruz. O'da yaşlı ve yemeğimizi yapacak kimsemiz yok. Hayatı paylaşacak birini arıyorum. İlanı çok düşündükten sonra verdim. Daha önce kime gittiysem yardım olmadı. Kriterlerim var. Sorup soruşturmadan kimseyle evlenmeye kalkmam." şeklinde konuştu. Avcı, ilana rağmen şimdiye kadar arayanında çıkmadığını vurguladı.

Sabah
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 16:18   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Gazete İlanıyla Eş Arıyor

İyi, hoş ama gerçekten gerek var mı bu tür şeylere.. Evlilik programları yada ilanlar. Bir insan evleneceğini çevresine söylese bile bir şekilde bulunur. Ama bizim insanımız niye eşini başka yollarla aramak istiyor anlamıyorum.
Alt 13.08.2012, 14:31   #3
bozkurt06
Tecrübeli Yiğido

bozkurt06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bozkurt06 Şuan bozkurt06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2015 11:41

Tecrübe Puanı: 454 bozkurt06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bulamamış demekki neden arasın adam yoksa.
Alt 13.08.2012, 14:45   #4
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 14:55

Tecrübe Puanı: 759 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Cool Cevap: Gazete İlanıyla Eş Arıyor

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İyi, hoş ama gerçekten gerek var mı bu tür şeylere.. Evlilik programları yada ilanlar. Bir insan evleneceğini çevresine söylese bile bir şekilde bulunur. Ama bizim insanımız niye eşini başka yollarla aramak istiyor anlamıyorum.
FANTEZİ MESELESİ

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.08.2012, 04:36   #5
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gelmiş 50 yaşına birde 35 .40 yaşlarında ve emekli veya çalışan olucak birde gelip yemeklerini ve temizliklerini yapıcak ,iyide bu kadın çalışsınmı bunlaramı baksın artı 35.40 yaşındaki seni naapsın be adam.emeklisi veya işi varsa zaten kendini geçindiriyo demektir hey allahım akıl fikir ver kullarına.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil