Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivas Türküleri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Türküleri Sivas Türküleri Paylaşım Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.10.2008, 18:28   #21
Sandalli58
Yiğido

Sandalli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sandalli58 Şuan Sandalli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.02.2009 16:15

Tecrübe Puanı: 571 Sandalli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

basarilar dilerim ahmet
destekleyecegiz seni sen merak etme ....
Sandalli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2008, 22:04   #22
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 16:45

Tecrübe Puanı: 674 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

Alıntı:
Şarkışla_Döllük Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kücük Sarkisla (Danimarka'dan) Selamlar.
Allah yolunu acik etsin, basarilarinin devamini dilerim.

Bu arada Danimarkanin neresindensin?
næstved,de oturuyor ben ringsetde oturuyorum m.huyuk koyundenim sen nerede kaliyorsun dollukden kimlerdensin.
selamlar yusuf sahin.
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2008, 22:06   #23
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 16:45

Tecrübe Puanı: 674 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

iki haftadir mesaj gonderiyorum sonuna kadar destek ahmet gardasa basarilar dilerim
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2008, 22:13   #24
Sivasprensi
Tecrübeli Yiğido

Sivasprensi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivasprensi Şuan Sivasprensi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.01.2011 19:34

Tecrübe Puanı: 626 Sivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOKSivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOKSivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

gardas ınsallah basarılı olcaksın o kadar sıvaslı var destek te bı bu kadar olmak zorunda basarılar arkandayız
Alt 31.10.2008, 23:24   #25
selviboylum
Yeni Yiğido
NO AVATAR

selviboylum Şuan selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.01.2009 03:11

Tecrübe Puanı: 0 selviboylum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

merhaba ahmet. iki haftadir seni tvden dinliyorum ve seyir ediyorum cok guzel yorumluyorsun turkuleri sesine yuregine saglik

insallah birinci olursun allah yolunu acik etsin seni nazardan korusun

ben bir sivasli ve sarkislali olarak seninle gurur duyorum allah yar ve yardimcin

olsun. seni sonuna kadar destekliyorum genc yigido....

Konu selviboylum tarafından (31.10.2008 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir..
selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 01:13   #26
haticeözlü
Tecrübeli Yiğido

haticeözlü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haticeözlü Şuan haticeözlü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2011 08:59

Tecrübe Puanı: 603 haticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOKhaticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

genç hemşerime başarılar diliyorum ve sonuna kadar destekçisiyiz .
haticeözlü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 02:04   #27
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Canım evladım

Seni Sivas'tan yürekten destekleyeceğim,söz.Hemde onur ve gururla canım.
Elbette senin başarın bizleride sevindirecektir. Ancak sana şu gerçeği dobra dobra söylemek istedim.
Ben Araştırmacı Yazar ve Şairim.Sivas'lıyım ve halen oradayım.Beş adet internet sitesinde , bir yerel ve bir ulusal gazetede köşe yazarıyım.Sürekli Sivas'a ait makale ve şiirler yazıp , yerel ve ulusal nitelikli yayınlarım ile tüm dünyaya Sivas'ımızı olumlu tanıtıyorum.Çok nitelikli ve önemli festival ve şair şiir şölenlerine Davet edildiğim farklı illerde şair,şiir festival ve şölenlerde sivas şiirklerimiokuyup Sivas'ımı burcu bırcu koklatıyorum.Kısacası Sivas için sabahlara kadar makale ve şiirlermi özveri ile karşılıksız yazıyorum ve tüm dünya ile paylaşıyorum.Ne yazık ki kendi memleketim Sivas yetkililerinin hiçbirinden ne bir teşekkür nede bir plaket aldım. Üstelik kendi memleketim Sivas'ta içinde 15 şiirimin bestelendiği EFSANE adlı şiir kitabıma imza günü yaptımda oraya bile zahmet edip gelmediler.Kitabımı bile almadılar. Amaaa işte bu çok önemli.Benim Sivas dışında kitabımda kapıiş kapış ediliyor,şu ana kadar sivas dışındaki vali ve yetkililerin elinden bir çok plaket,onur ve teşekkür belgeleride aldım.işte beni bu çok üzüyor. Kendi toprağımda değil yabancı illerde değer görüyorum.oralarda bana sahip çıkıp yüceltiyorlar...

Bunun dışında bir ay önce benim HOŞÇAKAL GİDİYORUM başlıklı şiirim [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinde aylar önce haftanın şiiri seçildi oylama ile.Sonra yine oylama ile bir ay önce ayın bestesi olarak yarıştı. Buradan bir arkadaşım yarıştığımı üyelerimize duyurdu ve oy sistedi hemşerilerimden. Ne acıki bir kişi bile önemseyip,oyları ile destek olmadılar. Veee şiirim
hemşerilerimin değil, başkalarının verdiği oylar ile 9 kişi arasından ikinci oldu ve birinci ve ikinci eserler bestelendi.Şu anda HOŞÇAKAL GİDİYORUM başlıklı şiirim [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinde dinlenebilir.

Anlatmak istediğim şudur. Sen destek istiyıorsun ama sanmamki sana destek olan olsun. İnşallah yanılıyordurum. Bizler kendi hemşerimizi değil her nedense yabancıya daha çok kucak açıyoruz. Kendi toprağımızın insanına değil yabancıya destek oluyoruz..üzgünüm.inşallah bana olmadılar ama sana destek olurlar canım....İşte acı gerçek budur. keşke kazansan keşke inşallah canım.Canla başla destek olacağım sana...

,Sana başarılar diliyorum nyavrum...
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 09:04   #28
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI

İNŞALLAH GÜZEL BİR SONUÇÇLAR AYRILIRSIN

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 09:23   #29
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 23:57

Tecrübe Puanı: 700 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Seni sonuna kadar destekleyeceğimizden emin olabilirsin,benim oyumda sana arkadaş.Yılmak yok,bıkmak yok,pes etmek yok.
Sen yoluna devam et,bak burada ne güzel,senin reklamını site olarak anasayfadan vermişler ve çok büyük bir destek,bu çok büyük fırsat bence.
Yolun açık olsun.
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 10:04   #30
COBANYILDIZI
Yiğido

COBANYILDIZI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

COBANYILDIZI Şuan COBANYILDIZI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.01.2009 02:45

Tecrübe Puanı: 581 COBANYILDIZI isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

bunu yeni gördüm ama basarilar dilerim söyle bisey var benim gözlemim isteyen katilmaz sivasli sivasta birbirine tutkundur sivas disinda pek okadar tutkun deildir bi söz vardir hepiniz bilirsiniz yazmama gerek yok anlayan anladi kolay gelsin
COBANYILDIZI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil