Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

AKP TUTUŞTU! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.09.2012, 09:11   #1
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart AKP TUTUŞTU!

Değerli Sivaslılar.net ailesi..Ben bu sitenin 6 yıllık üyesiyim.Yüzlerce insanla tanıştım yüzlerce tartışma yaşadım..Bunların en seviyesizinide bu aralar yaşıyoruz sitemizde. Konu Sivas Belediyesi'ne saldırılar.. o vatandaşlara gelmeden önce Sivas Belediyesi'nin neler yaptığını ve yapım aşamasında olan projeleri hatırlatalım :

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
1-Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesi: Bilgimiz üzre proje başladı,işyerleri yıkımı devam ediyor.Proje bitirme süresi 24 ay.Doğan Ürgüp 12 ayda bu projenin yarısını bitirecek,33 er katlı binalar BBP döneminde dikilecek..

2-Muhsin YAZICIOĞLU spor kompleksi : Şu an tüm çalışmaları bitti yakında açılışı yapılacak..Şehrimiz için gerekliliğini tartışmaya gerek yok..

3-Fidan YAZICIOĞLU Hanımlar kültür merkezi : O alanda bulunan yurt yıkıldı,çok kısa süre içinde o projede hayata geçecek. İlimizde yaşayan kadınlar için bir cazibe merkezi olacak..

4- Terminal ihalesi yapıldı 10 aylık bir iş süresi var..Açılışını BBP 'li belediye başkanı Doğan Ürgüp yapacak..!

5-Muhsin YAZICIOĞLU bulvarı : Kamulaştırma,altyapı bitti.. Bu projeninde bittiğini göreceğiz seçimden önce.

6-Paşa Fabrikası 3. etap çalışmalarını gidip yerinde görmek gerek..

7-Sıcak Çermik hayat buldu .. Şehrimiz turizmine kazandırıldı

8- Sivas'ta toplu konutların önü açıldı. ÖZBELSAN A.Ş. nin bulunduğu alan Sivas Belediyes-TOKİ işbirliğiyle toplu konuta dönüşüyor..

Daha niceleri var eminim bu projeleri akp li üyeler çok iyi biliyorlar.Anlatmama gerek yok diye düşünüyorum.Ben bu arkadaşlara gerçekten söylecek söz bulamıyorum.Sivasımızın gelişimine sevineceklerine sırf karşıt görüşten biri yaptığı için hazmedemiyorlar..Yazık..Gerçek ten çok yazık. Bu kadar fırıldak olmanın alemi yok. Kim ne derse desin Sivas Belediyesi Sivas'a görmediği hizmetleri yaptı,yapacak. Site moderatörü cley ve üye laedri reklamınızı yapmak istemiyorum kaale bile almıyorum sizi ama siz şu anda dışardaki akp zihniyetini temsil ettiğiniz için söylüyorum..Bu kadar abartmaya gerek yok.. Biliyoruz hayal kırıklığına uğradınız tarihinde ilk kez belediye yöneten BBP'nin bu kadar başarılı olacağını tahmin etmemiştiniz. Tutuştuğunuzu bu kadar belli etmeyin..Herşey olacağına varır.Allah'ın rızasını gözeten,yetim hakkı yemeyen,cebe para indirmeyen tüm parayı halkının hizmeti için kullanan Doğan ÜRGÜP Allah'ın izniyle önümüzdeki dönemde mazbatayı elinden bırakmayacak..Sizin seviyenize düşmek istemiyoruz ama en kibar tabiriyle kendinizi parçalamayın.. Oturun ve izleyin Sivas'a yapılan hizmetleri..

Konu Abdurrahman 58 tarafından (18.09.2012 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2012, 10:45   #2
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: AKP TUTUŞTU!

1. Fethi Akyüz caddesindeki çalışmalar ne zaman bitecek. (yaklaşık 3 ay oldu)
2. Sularımız 2 günde 1 neden kesiliyor.
3. Trafik sorununun olduğu , araç sayısının hergün arttığı bir şehirde yollar daraltılıp kaldırımlar neden genisletiliyor.
4. Hayvan barınağı ihalesinde belediye 800.000 TL zarara neden uğratılıyor. ( Bşk.yrd. M.Avcı sayesinde)
5. Ağaç kestiği için Sami Aydın'ı eleştirenler ağaçları yok etmeye neden devam ediyor.

bunlarada kısa yorumlar alabilir miyiz Abdurrahman kardeşim.
Alt 18.09.2012, 11:32   #3
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

1- Fethi Akyüz Caddesindeki çalışmalarda Atatürk Caddesinde olduğu gibi Telekom ve Çedaş'ın proje değişikliği büyük zaman kaybına yol açtı.

2- Su kesintileri ile ilgili tam bilgiye sahip değilim ama Sivas genelinde herşey yolunda sadece bir kaç mahallede o sıkıntı var sanırım.

3-Kaldırım genişletilmesinde Fethi Akyüz Cad. dikkatiniz çekti sanırım. yolda hala iki araç geçebilecek genişlikte.herşey standart. iki seçenek vardı kaldırımı 1 metreye düşürüp 3. araç için yer açmak diğeri iste şu an yapıldığı gibi ikinci araç ile kaldırım arasındaki mesafeyi kısaltıp yaya yolunu genişletmek. Trafik açısından hiçbir sıkıntısı yok bu çalışmanın

4- Hayvan barınağında belediyenin zarara uğratıldığı bilgisini ilk kez şu an senden duyuyorum..detaylı biliyorsan açıkla.

5- Ağaç yok ediliyor deme net sayıyı bilmiyorum ama çabuk gelişen,az yaprak döken,iklime dayanıklı binlerce ağaç dikildiğini söyleyebilirim. Özellikle Kılavuz,Alibaba,Şeyhşamil mahalleleri buna en güzel örnek..

yeterlimidir?
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2012, 14:29   #4
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Sivas postasını kaça satın aldınız bu arada.
yok yok işini iyi yapıyor.
Alt 18.09.2012, 15:49   #5
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Hayatımda 1 dakikamı bile bir partiye ayırmadım..Ama sen bir partinin doğrudan adamısın..Şimdi,sen mi objektifsin ben mi?
1-Eski Sanayide şuan yapılan sadece ve sadece gasptır.Başka hiçbir şey değil.İnsanlar orda ateşin altında yıllarca emek verdi ve sen gelip onların hakkını çalmaya çalışıyorsun.Yıktığın bir tane dükkan.Göz boyuyorsun..Ordaki bir metre yol ile kaldırım ile insanların binbir emekle aldığı yerleri aynı fiyattan değer veriyorsun.Yüz soru soruyoruz bir tanesini cevaplayamıyor başkan sonra kapısından kovuyor.Başkan bilmiyor bu projeyi sen hiç bilmiyorsun.
2-Biz şehir artık trafiği kaldırmıyor diyoruz başkan çıkıyor şehrin tam göbeğine kültür merkezi yapıyor.Üstelik hazinenin otopark yapım şartı ile devrettiği yere..
3-Paşabahçe'de yapılan iş bildiğimiz peyzaj çalışmasıdır.Sıcak Çermik'te hedeflenen kapasitenin 10'da biri bile olmadı..Muhsin Yazıcıoğlu bulvarından önceki gün geçtim..Toprak düzlenmiş hepsi o kadar..
4-İş yavaşlıyorsa suçlu kesin Çedaştır,bilmem kimdir..Başkanın seçimden önce,tüm kurumlarla müthiş bir koordinasyonla çalışacağını vaad etmişti.Bu mudur müthiş uyum?
5-Benim mahallemde sular duyurusuz habersiz kafasına göre kesiliyorsa Spor Kompleksin de umrumda değil..Benim köyümde bile bu kadar sık suyum kesilmiyor.
Sami Aydın ağaçları kesip başkalarını getirince soyguncu,hırsız diyordunuz.Aynı işi BBP yaparsa iklime uygun ağaçlar oluyor..
Ben kışın arabamla binbir rezillik çektim.Saat 7de istasyonda bile bir tane temzilyeici kamyon greyder görmedim.Mahalle araalrını söylemiyorum bile.Sonra çıkıyorkonvoy yapıyor greyder tanıtıyor..
Alt 18.09.2012, 16:49   #6
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sitede bir berat demir vardı senin gibi partinin adamı..Sami Aydın'ı eleştirince o da aynı senin gibi laflar ediyordu..
Alt 18.09.2012, 23:38   #7
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

yapılan güzel işleri haber yapmayıp işine gelmediği için onun bunun iddalarını gündeme taşımak ne kadar objektifliktir benim için önemli olan sivastır a partisi b partisi c partisi yada yalakaları umurumda değil kim sivasa hizmet ediyorsa başımın tacıdır partisi pürtüsü farketmez şunuda demeliyim hayatımda hiç bir partinin bayrağını asmadım kimsedende 1 bardak çay içmedim kimsedende kuruş çıkarım yok kimsede babamın oğlu değil doğruysa doğru eğriyse eğri bazıları gibi körü körüne yalakçılık olsun diye konuşmam görünen köy kılavuz istemez seçimler yaklaştıkça satın alınmış medya silah olarak kullanılıyor zaten sivasım sivaslım yıllarca bunun acısını çekiyor neticede kervan yürüyor
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2012, 01:06   #8
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 15:51

Tecrübe Puanı: 732 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Simit sattığını söyleyerek Dünyanın en zenginlerinden biri konumuna gelen bir başbakana Ve o'nun bu yalanına bile inanacak milyonlaraca insana sahip tek ülke TÜRKÜYE

İYİ UYKULAR TÜRKİYEM
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2012, 07:20   #9
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Simit sattığını söyleyerek Dünyanın en zenginlerinden biri konumuna gelen bir başbakana Ve o'nun bu yalanına bile inanacak milyonlaraca insana sahip tek ülke TÜRKÜYE

İYİ UYKULAR TÜRKİYEM
Dünyanın en zengini mi? Siz böylesi iftiralarla ancak kendinizi kandırırsınız.

Unutmayın Sabancı'da simit satarak bu duruma gelmişti.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2012, 10:25   #10
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sitede bir berat demir vardı senin gibi partinin adamı..Sami Aydın'ı eleştirince o da aynı senin gibi laflar ediyordu..
Laedri ben kimsenin adamı değilim.. sadece doğruları söylüyorum. istediğin kadar sakla istediğin kadar inkar et. zorunuza gidiyor yediremiyorsunuz ve eteğiniz tutuştu. saçmalamaya devam et sen. normaldir çok doğal karşılıyorum

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil