Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.08.2012, 22:30   #1
onur_0581991
Yeni Yiğido
NO AVATAR

onur_0581991 Şuan onur_0581991 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.08.2012 22:41
NFS Underground Champion!
Tecrübe Puanı: 0 onur_0581991 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil TOBB ETÜ ye fuar alanı

Sevgili arkadaşlar bildiğiniz üzere Sivasımızda medreseler kentinden üniversiteler kentine adlı bir proje başlatılmıştı bunun ilk meyvesinide TOBB ETÜ olarak bölge trafik karşısında yer tahsis edilip protol imzalanmıştı ancak daha sonra Sn. Osman YILDIRIM'ın yoğun girişimleri ile daha büyük ve daha uygun bir yer olan fuar alanını TOBB ETÜ ye tahsis edilmiş oldu ve bölge trafik mevkindeki araziye ise üçüncü üniversite için birkaç işadamlarıyla birlikte bir üniversiteyle anlaşmaya varılmış.Sivasmızda böyle sevindirici haberleri duymak bizleri her zaman mutku edecektir bilginize.....
onur_0581991 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2012, 21:37   #2
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TOBB ETÜ ye fuar alanı

Bu yeni üniversite THK'nın kuracağı üniversite mi acaba?

TOBB ETÜ için hergün yeni haberler çıkıyor, ama hala somut bir adım yok. Bir an önce birşeyler yapılmalı. Açıkçası Osman Yıldırım'a güvenmiyorum.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.08.2012, 01:24   #3
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TOBB ETÜ ye fuar alanı

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu yeni üniversite THK'nın kuracağı üniversite mi acaba?

TOBB ETÜ için hergün yeni haberler çıkıyor, ama hala somut bir adım yok. Bir an önce birşeyler yapılmalı. Açıkçası Osman Yıldırım'a güvenmiyorum.
Bahsettiğiniz üniversite ile ilgili duyum şimdilik yok ama bahsettiğiniz THK Üniversitesi Şeker Fabrikası arazisine değil Havaalanındaki Terminalin yanında bir araziye yapılacak...Bazı kişiler eski Havaalanı eski terminal binasına yapılacak diyor ama bu konuda kesin bir bilgi yok..THK Üniversitesi yetkililerin açıklandığı üzere Şu anda mevcut olan Nuri Demirağ Havaalanı arazisinde bir yere yapılacak bu da kesin..Bahsettiğiniz diğer üniversite Şeker Fabrikası arazisine yapılmayacak..Çünkü buranın yakınından Hızlı Tren geçecekmiş...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil