Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Hedef 3 bin vagon - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.03.2015, 16:48   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 894 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Hedef 3 bin vagon

MÜSİAD yönetim kurulu, Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi Anonim Şirketi (TÜDEMSAŞ) yönetimi ile sabah kahvaltısında bir araya geldi

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan; “Önümüzdeki yıllarda üretilecek vagon sayısının üç bin adete çıkarmayı hedefliyoruz. Bu hedefi sadece biz değil 2.OSB'ye yatırım yapacak müteşebbislerimizle birlikte gerçekleştireceğiz.”
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Av. Mustafa Coşkun; “İkinci Organize Sanayi Bölgesi’nin hizmete girmesi ile birlikte demiryolu sanayisinde iş yapan çok sayıda tesisin burada yer alacağını umuyor ve bekliyoruz. TÜDEMSAŞ'la birlikte yapılacak bu fabrikalar Sivas'ı Orta Doğu'nun Demiryolu Şehri haline getirecektir.”

MÜSİAD yönetim kurulu, Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi Anonim Şirketi (TÜDEMSAŞ) yönetimi ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Aksu’da gerçekleştirilen sabah kahvaltısına TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, AR-GE Daire Başkanı Mahmut Demir, Üretim Planlama ve Kontrol Dairesi Başkanı Mustafa Yurtseven ile MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Av. Mustafa Coşkun ve MÜSİAD Sivas Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltıda Genel Müdür Koçarslan ve Daire Müdürleri, TÜDEMSAŞ'ın bugünkü durumu, üretim hedefleri ve dünya çapında rekabete uygun yük vagonları hakkında bilgiler verdi.
Burada konuşan Koçarslan; “Önümüzdeki yıllarda üretilecek vagon sayısının üç bin adete çıkarmayı hedefliyoruz. Bu hedefi sadece biz değil 2.OSB'ye yatırım yapacak müteşebbislerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Her geçen gün fabrikamızı yenileyerek en son teknolojiye uygun hale getirmeye çalışıyoruz" dedi.

“SİVAS ORTA DOĞU'NUN DEMİRYOLU ŞEHRİ OLMALI”

TÜDEMSAŞ’ın Sivas’ın en önemli kuruluşu olduğunu belirten MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Av. Mustafa Coşkun ise yaptığı konuşmada, TÜDEMSAŞ’ın, 2. OSB için de çok önemli olduğuna dikkat çekti.
Coşkun; “TÜDEMSAŞ Sivas'ımızın en köklü sanayi kuruluşudur. İkinci Organize Sanayi bölgesinin hizmete girmesi ile birlikte demiryolu sanayisinde iş yapan çok sayıda tesisin burada yer alacağını umuyor ve bekliyoruz. TÜDEMSAŞ ile birlikte yapılacak bu fabrikalar Sivas'ı Orta Doğu'nun Demiryolu Şehri haline getirecektir. Bu yolda emin adımlarla ilerleyen Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan ve ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin sorularını cevaplandıran TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan ve diğer konuklar, MÜSİAD üyelerini, özellikle de sanayi alanında yatırım yapan girişimcileri Sivas’a fabrika kurmaya davet ettiler.
Koçarslan ve MÜSİAD yönetimi daha sonra bir süre sohbet etti. Toplantıda, önümüzdeki günlerde TÜDEMSAŞ'a bağlı tesislerin gezilmesine karar verildi.

Sivas İrade Gazetesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2015, 00:00   #2
Dark Force
Yeni Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dark Force Şuan Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2015 15:59

Tecrübe Puanı: 0 Dark Force COK SEVILEN BIR KISIDark Force COK SEVILEN BIR KISIDark Force COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hedef 3 bin vagon

TÜDEMSAŞ olmasaydı bu özel sektör firmalarının hiçbiri sivasa yatırım yapmaycaktı TÜdemsaş ın onayı ile bu vagonları yapabilecek ve yurt dışına satabilecekler yurt dışındaki bir müşteri devlet onayı olmayan hiçbir vagonu kendi sınırlarına ve yollarına sokmaz devlet garantisi isteyecek bunuda yapacak olan sivasın değeri Tüdemsaş' tır.
Ayrıca yük vagonu ve boji imalatını yıllardır verimli bir şekilde devam ettirmektedir.
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dark Force'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil