Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.09.2007, 12:51   #1
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 777 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı

Sivas'ın Suşehri ilçesinde 2000 yılında eğitime başlayan Cumhuriyet Üniversitesi'ne bağlı Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO), bu yıl 8 bölümde toplam 750 öğrencinin okuyacağı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, 2007-2008 eğitim ve öğretim yılında yeni açılan yeni açılan gıda teknolojisi bölümü ile Suşehri Timur Karabal MYO'da bölüm sayısı 8 oldu.

2000 Yılında Eğitim Öğretime başlanan Suşehri Timur Karabal MYO'da, Su Ürünleri ve Süt Ürünleri, Bahçe Ziraat, Muhasebe, Maliye, İşletme, Peyzaj ve Gıda Teknolojisi bölümlerini bu yıl 750 öğrencinin eğitim göreceği bildirildi.

KAYNAK:iha
Alt 27.09.2007, 19:30   #2
58
Yiğido

58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Şuan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2009 01:12

Tecrübe Puanı: 689 58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı

ya bende dıom susehrinde neden bu kadar genc dolasıo.nedne bu kadar cok ınternet cafe oldu.sayı bayya bı artmıs desenıze.hadı bakalım hayrılısı.
58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2007, 19:57   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4501 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı

Suşehrinde meslek yüksek okullarının sayısının artması çok sevindirici bir haber bir çok gencimiz meslek sahibi olurken suşehrinin ekonomiside canlılık kazanacaktır her şeye bir şeyler vesile oluyor maddi ve manevi her yönü ile suşehri kalkınıyor buda güzel bir gelişme inşallah meslek yüksek okullarının sayısı artar
Alt 20.08.2008, 11:00   #4
aglayanagac
Yeni Yiğido

aglayanagac - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aglayanagac Şuan aglayanagac isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.08.2009 23:45

Tecrübe Puanı: 0 aglayanagac FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı

bende gelcem arkadaşlar su şehrine yurt sorunu olurmu :(
üLk€r ÇikoLatLı Gofr€tim,߀ni SevMeyen Var Mıııı?!...
aglayanagac isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2008, 13:23   #5
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

my_love_18 Şuan my_love_18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.03.2011 00:57

Tecrübe Puanı: 0 my_love_18 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Suşehri Myo'da Öğrenci Sayısı Arttı

Timurkarabal myo 2008-2009 yilinda yeni kayit yaptiran arkadaslara basarilar dilerim...
my_love_18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2008, 14:00   #6
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ne bağlı Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO) 2008-2009 eğitim yılı hazırlıkları devam ederken, öğrenci kayıtları da başladı.
Alınan bilgiye göre gıda teknolojileri, bahçe ziraat, su ürünleri, süt ürünleri, peyzaj ve süs bitkileri, işletme, maliye ve muhasebe bölümlerine bu yıl toplam 370 öğrencinin kayıt yaptırması bekleniyor. Yetkililer 1-8 Eylül'de yeni kayıt yaptıracakların, kayıt yenileyeceklerin ise 10-12 Eylül tarihleri arası işlemlerini tamamlamaları gerektiğini belirttiler. 3 günde yaklaşık 150 öğrencinin okula kayıt yaptırdığını, bu yıl Suşehri MYO'da yaklaşık 750 öğrencinin öğretim göreceğini kaydeden yetkililer, okul iç ve dış cephelerinde de tadilat ve boya çalışmalarının sürdüğünü belirttiler.
my_love_18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2008, 00:08   #7
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Pfeil http://susehrimyo.blogcu.com/

Suşehri myo'da okuyan Arkadaşlarin buluştuğu tek adres...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 11.09.2008, 00:09   #8
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Herkesi beklerizz....
Alt 28.03.2009, 20:50   #9
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Bu Türküyü Dinledikce Muhsin Başkan Aklina Gelsin.... Ruhu Şad Olsun

ÜŞÜYORUM

Bir coşku var içimde bu gün kıpır kıpır
Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum
Gözlerim parke parke taş duvarlarda
Açılıyor hayal pencerelerim
Hafif bir rüzgar gibi süzülüyorum
Kekik kokulu koyaklardan aşarak
Güvercinler ülkesinde dolaşıyor
Bir çeşme başı arıyorum
Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp
Mis gibi nane kokuları arasında
Ruhumu dinlemek istiyorum
Zikre dalmış her şey
Güne gülümserken papatyalar

Dualar gibi yükselir ümitlerim
Güneşle kol kola kırlarda koşarak
Siz peygamber çiçekleri toplarken
Ben çeşme başında uzanmak istiyorum
Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum..

Muhsin YAZICIOĞLU

Grup Yorum - Özlem

Arkadaşlar Herkes Dinlesin Muhsin Başkanı Özleyeceğiz...

Konu my_love_18 tarafından (28.03.2009 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar my_love_18'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2009, 13:58   #10
my_love_18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Standart SUŞEHRİ İLÇESİ'NE 500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU

Sivas'ın Suşehri ilçesinde 500 kişilik öğrenci yurdunun yapılacağı bildirildi.

Bir basın toplantısı düzenleyerek bilgi veren AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Saruri Koçali, ilçede 1998 yılında açılan Cumhuriyet Üniversitesi'ne bağlı Timur Karabal Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören öğrencilerin en önemli sıkıntısının yurt sorunu olduğunu söyledi.

Yurdun olmayışından dolayı dışarıdan gelen öğrencilerin kayıtlarını dondurduktan sonra ilçeyi terk ettiğini ifade eden Koçali, “AK Parti olarak, ilçede bulunan yurt sorunun çözümü için arayışlara girerek, Ankara'da yaklaşık 2 yıl önce yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmaların sonucunda Kredi Yurtlar Kurumu, ilçemize 250 erkek, 250 kız olmak üzere 500 kişilik yurdun yapımını programa aldı. 2009 yılı başında ihalesi yapılan yurt binamızın temel atma töreni ise 28 Haziran 2009 Pazar günü yapılacaktır. Üniversite kampüsü alanında yapılacak yurdun temel atma törenine halkımızın katılmasını bekliyoruz” dedi.

SİVAS (İHA) - Cumhuriyet Üniversitesi'ne bağlı Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olan 300 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan Okul Müdürü Doç. Dr. Adnan Gürbüz, 2008-2009 eğitim ve öğretim yılında iyi bir dönem geçirdiklerini söyleyerek, okulda bulunan 8 programdan mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Gürbüz, “Önümüzdeki dönem 8 yeni bölümü okulun programları içerisine ilave edeceğiz. Yani bölüm sayımız 16'ya çıkacaktır. Önümüzdeki eğitim döneminde gelecek öğrenci sayımız artacaktır. Bu da ilçe ekonomisine katkı sağlayacaktır. Yeni başlayacak bölümlerle birlikte, okulumuzun gerçek performansı bundan sonra ortaya çıkacaktır” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından okul birincisi Bahçe Ziraat Bölümü'nden Rıdvan Kesmen, okul ikincisi Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü'nden Melika Karaduman ve okul Üçüncüsü Maliye Bölümü'nden Öznur Karakuş'a diplomaları ve çeşitli hediyeler verildi. Mezun olan 300 öğrenciye temsili diplomaları verildikten sonra, öğrenci andı okundu. Öğrenciler daha sonra keplerini havaya atarak, mezuniyetlerini kutladılar.

Suşehri Myo'dan Manzaralar...

ARKADAŞLAR LİNK ŞEKLİNDE VERİYORUM..

Konu my_love_18 tarafından (28.07.2009 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar my_love_18'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil