Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Valisi: Ali KOLAT (2009-...) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Valiliği
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Valiliği Sivas Valiliği Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2010, 02:41   #1
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivas Valisi: Ali KOLAT (2009-...)

KİŞİSEL BİLGİLERİ:

DOĞUM YERİ - TARİHİ : MALATYA / Darende - 01.05.1951
ASKERLİK DURUMU : 1977-1979 yılları arası Yedek Subay
MEDENİ DURUMU : Emekli Öğretmen İlksen Hanım ile evli ve 3 çocuk babası
ÖĞRENİM DURUMU : 1970-1974 Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu
YABANCI DİL : Fransızca
DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞI YERLER:
1975-1976 Kayseri Maiyet Memurluğu,
1977 Manisa Sarıgöl Kaymakam Vekilliği,
1980-1982 Artvin Borçka Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı,
1982-1984 Ağrı Eleşkirt Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı,
1984-1987 Ankara Nallıhan Kaymakamlığı,
1987-1988 Tekirdağ Hayrabolu Kaymakamlığı,
1988-1991 Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı,
1991-2003 Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişliği,
2003-2008 Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı,
3 dönem Polis Sandığı Yönetim Kurulu Başkanlığı,
Ankara Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Ankara Bireysel Emeklilik Sigortası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı,
5 Mayıs 2008 tarihinden itibaren Emniyet Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı.

Çok sayıda taltif ve takdiri bulunan Sayın Valimiz Ali KOLAT, Bakanlar Kurulu’nun 11.06.2009 tarihli ve 2009/15064 sayılı Kararnamesi ile Sivas Valisi olarak atanmıştır.

KATILDIĞI EĞİTİM, SEMİNERLER VE TOPLANTILAR:

- 1986-1987 tarihlerinde Belçika'nın Brüksel şehrinde Belediyecilik ve Adli Polislik konularında araştırma ve incelemelerde bulundu,

- Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı olduğu sürede Emniyet Teşkilatı Mevzuatı'nın yenilenmesinde katkıları olmuştur. Bu sürede Amerika, İngiltere ve Almanya'da inceleme ve toplantılarına görevli olarak katıldı. Polis Akademisinde 1989-1990 yıllarında 2 yıl boyunca Personel Yönetimi Derslerine girdi. Bu konuda kitaplaşmamış çalışmaları bulunmaktadır.

- Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı yaptığı sürede Amerika'da mesleki toplantılara katıldı. Emniyet Teşkilatı'nın görev alanına giren konulara ait inceleme ve araştırmaları bulunmaktadır. Ayrıca Adalet Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün Amerikalılarla müştereken yaptığı "Ceza Sisteminde Uzlaşma ve Bağımsız Denetim Mekanizması" proje çalışmalarına katıldı ve yürüttü.

- Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştığı sürede çeşitli yurtiçi ve yurtdışı toplantılara katıldı.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2010, 09:45   #2
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas Valisi: Ali KOLAT (2009-...)

Sivas Valimiz Sayın Ali Kolat ve değerli eşi İlksan Kolat hanımefendiyi Sivaslı olarak çok seviyoruz.
Sivas'ımızda bugüne kadar görev yapan valiler arasında en alçak gönüllü, en çok halkla iç içe ve samimi, en çok Sivas'a hizmet için gayret eden, güler yüzlü asla, kibirli olmayan,halkın sorunlarını çözümlemek için ciddi olarak gayret eden çok değerli Sayın Valimiz Sivas için bulunmayan bir değerdir. Keşke uzun yıllar Sivas'ta görevinde kalsa diye dua ediyorum.
1 Nisan- 4 Nisan 2010 da Ankara'da " Başkentte Sivas Tanıtım Günlerinde" benimde KAR TANELERİ adlı ikinci şiir kitabıma imza günüm oldu.
Sayın Valimiz her saat stantta bulunan tüm görevlilerle, hepimizle sabahtan akşama kadar orada idi ve ilgilendi hatır sordu. Sivas'a geldim geleli tüm çevreme Sivas'ta yaşadığım sürece yıllardır bugüne kadar böyle iyi ve halkla iç içe,samimi bir valiyi görmediğimi anlatıp duruyıorum. Hangi vali sabahtan akşama kadar eşi ile tanıtım günlerinde halkının başında bulunur? 4 gün boyunca yanımızda idiler.İnanın hem şaşırdım hem inanamadım. Bugüne kadar Sivasa gelen diğer valilerin ne kendilerine nede eşlerine kibirden gururdan yanlarına yaklaşılmıyordu.Dertlerinizi anlatsanızda kulak ardı ediliyordu. Sayın Valimiz Ali Kolat ve değerli eşi İlksan Kolat hanımefendiyi tanımak, anlamak için onlarla 10.dk soluk almanız yeter diyorum.

Oysa Sayın Valimiz Sivas Tanıtım Günlerinde bizlerin her dakika yanında idi. O gülen ve samimi yüzü ile gelen tüm konukları sıcak karşıladı. İyiki tanıtım günlerine katıldım ve sayın valimizi ve değerli eşlerini yakından tanıdım,bununla onur duyuyorum.

Sivas için büyük kazanım olan sayın valimizin Sivas'ta çok daha uzun süre görevde kalması Sivas için bulunamayacak şanstır, kazanımdır diyorum.

Sayın Valimize Sivas için verdikleri hizmetlere, bir Sivaslı olarak teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve saygılarımı sunar, başarılar dilerim.

SABİHA SERİN
Şair Araştırmacı Yazar
SİVAS
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2010, 09:50   #3
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Sayın valimize Sivas'a Sivas'lıya yakışır güzel çalışmalar yapacağına, kazandıracağına inanıyor görevinde başarılar diliyorum.
Alt 05.05.2010, 09:58   #4
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sayın valimizden Sivasımız için daha güzel çalışmalar bekliyor, başarılar diliyorum..
Alt 16.07.2010, 23:29   #5
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 15:10

Tecrübe Puanı: 587 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

SEVGİLİ İLKSEN ablamın orada olması beni çooooook memnun ediyor çok severim çokkkk

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil