Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Merkez
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Merkez Sivas Merkez` e bağlı Köyler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.07.2007, 20:55   #1
mustafa yiğit
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mustafa yiğit Şuan mustafa yiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.09.2008 21:39

Tecrübe Puanı: 0 mustafa yiğit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SİVAS MERKEZ OLUKMAN KÖYÜ

sivasa 35 km. uzaklıkta ufak ve şirin bir köydür köyün nüfüsunun çogunlugu sivasta yaşar ve bir çogu belediyede işçidi belediyede çalışırlar köyümüz şuan 50 hane kadartdır köyümüzün içinde ufak bir gölet vardır güzel ırmagın kenarları ve yeşilliktir çok güzel pinik alanları vardır ben hem sivas merkez GAZİ KÖYLÜYÜM hemde SİVAS MERKEZ olukman köylüyüm AMA İZMİRDE YAŞIYORUM ORALARI GEZMENİZİ TAVSİYE EDRİM çok güzeldir
mustafa yiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2007, 11:52   #2
azzap paşa
Yeni Yiğido
NO AVATAR

azzap paşa Şuan azzap paşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2007 12:01

Tecrübe Puanı: 0 azzap paşa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVAS MERKEZ OLUKMAN KÖYÜ

Selam toprağım
bişi soracam hem gazi köylü hemde olukmanlı nasıl oluyon?

Hem kimlerdensin bi tanışalım ...

Bende olukmanlıyım....

görüşürüz inşallah..
azzap paşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2008, 02:20   #3
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2016 23:55

Tecrübe Puanı: 1036 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein
Standart --->: SİVAS MERKEZ OLUKMAN KÖYÜ

bugün saat 18:00 sıralarında yani (23 mart 2008 pazar günü) kanal 7 int televizyonunda, şoray uzun yollarda programında olukman köyünden bir düğünün yayını vardı. izleyince buradan selam söyleyeyim diye düşündüm
Herkese selamlar
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2008, 09:48   #4
murat_koc
Yeni Yiğido
NO AVATAR

murat_koc Şuan murat_koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2008 11:02

Tecrübe Puanı: 0 murat_koc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS MERKEZ OLUKMAN KÖYÜ

bende olukmanlıyım ya kimler varsa gelsin buraya olukmanlıları davet ediyorum
murat_koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)