Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.09.2009, 00:40   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Emniyetten Köylere Yardım

İl Emniyet Müdürlüğü΄nün 29 köyde başlattığı yardım faaliyetleri çerçevesinde, emniyet personelinin kullanmadığı malzemeler ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor.

İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan΄ın öncülüğünde, emniyet personelinin katkılarıyla başlatılan sosyal yardım faaliyeti kapsamında köylerdeki yoksul vatandaşlara Ramazan ayında yardım elini uzatan İl Emniyet Müdürlüğü, yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürüyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlara gıda, giyim, ev eşyası gibi yardımlarda bulunan emniyet, yardım faaliyeti içerisinde çocukları da unutmayarak onlara da şeker ve oyuncak dağıtıyor.

TAYİNCİLERİN EŞYALARI DA VAR

İhtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılan malzemeler arasında, tayin nedeniyle kentten ayrılan polislerin bıraktığı eşyalar da bulunuyor.
Kentten tayini çıkan ve gideceği yere eşyasını götürmekte güçlük çeken polislerin bıraktığı eşyaların da bulunduğu çok sayıda malzeme, ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürdü.

EMNİYETİN DOKTORU MUAYENE ETTİ

Yardım faaliyetinin yanı sıra İl Emniyet Müdürlüğü Hekimliğinde görevli doktor ve sağlık personeli de köylerdeki vatandaşları muayene ediyor. Emniyete ait ambulansta ve köylerdeki sağlık evlerinde verilen sağlık hizmeti ile vatandaşların sağlık sorunları tespit edilerek gerekli tedavinin yapılması sağlanıyor.
Merkeze bağlı Gaziköy köyünde, İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan ve Emniyet Müdür Yardımcısı Erkan Güler΄in katılımıyla başlatılan yardım faaliyeti ve sağlık hizmeti, toplam 29 köyde yürütülecek.

“BİZ BİR AİLEYİZ”

İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, bu yardım faaliyetinin ilçelerde dahil tüm emniyet personelinin katılımı ve Vali Ali Kolat΄ın destekleri sonucu yürütüldüğünü söyledi.
29 köyde çok sayıda vatandaşa yardım ulaştıracaklarını, ayrıca emniyet doktorunun da vatandaşları muayene edeceğini ifade eden Seyhan, şunları kaydetti: “Sivas Emniyet Müdürlüğü olarak bu sene personelimizden topladığımız yardımlar ve sayın valimizin bize olan katkılarıyla ihtiyaç sahibi ailelerimize destek sağlamak amacıyla yardımda bulunduk. Buradaki amacımız emniyet olarak asayişi ve huzuru sağlarken sosyal yönden de vatandaşımızın her zaman yanında olduğumuzu göstermek. Ayrıca onların sıkıntılarına da elimizden geldiğince bir nebzede olsun katkıda bulunarak o sevinci yaşamak istedik. Bu nedenle bu yardıma katkı sağlayan sayın valimize ve tüm personelime şükranlarımı sunuyorum. Bu yardımlarımız zaman zaman devam edecek. Çünkü Sivas olarak, Sivaslılar olarak biz bir aileyiz” dedi.

“HALKIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

Ellerindeki imkanları vatandaşların hizmetine sunmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını da ifade eden Seyhan, “Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz oluyor” dedi.

Yardım faaliyetindeki felsefelerinin “Bizim için önemsiz olan başkaları için önemli olabilir” felsefesi olduğunu da kaydeden Seyhan, emniyet personelinin giymediği, kullanmadığı, tayine giderken teslim ettiği eşyaları değerlendirerek vatandaşların ihtiyaçlarına göre dağıttıklarını söyledi.

KÖY OKULUNA BOYA VE OYUNCAK

Gaziköy İlköğretim Okulu΄nu da gezen İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, okulun anasınıfında kullanılmak üzere oyuncak gönderileceği sözünü verdi.
Seyhan, okulun boyasının yenilenmesi gerektiği düşüncesini köy halkıyla paylaşarak okulun boyanması için boya desteği sağlayacağını da ifade etti.

“SIKINTISI OLAN ARASIN”

Emniyet personeli olarak vatandaşların sıkıntılarını ve sorunlarını gidermelerinin en öncelikli görevleri olduğunu da ifade eden Emniyet Müdürü Seyhan, cep telefonunu 24 saat boyunca her vatandaşın arayabileceğini söyledi.

Seyhan, “0507 312 89 89 numaralı cep telefonundan isteyen her vatandaşımız beni arayabilir. Bir sıkıntısı olan vatandaşlarımız, vicdanını rahatsız eden her türlü konuyu iletmek isteyen vatandaşlarımız her türlü konuda beni arayabilirler. Sorunları neyse elimizden geldiğince çözümünü bulmak müdür olarak benim asli görevimdir” dedi.

Gaziköy köyü muhtarı Cengiz Çekiç de Emniyet Müdürü Seyhan ve personeline köy halkı adına teşekkür etti.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2009, 00:43   #2
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 983 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Emniyetten Köylere Yardım

Sivas tarihinde görmediği bir Emniyet Müdürüne kavuşmuş durumda. Tüm Sivas yeni müdürden övgü ile bahsederken görnen o ki müdürümüz şimdide adını köylere duyurmaya başlamış.

Yeni Müdürümüzü yapmış olduğu güzel çalışmalardan ötürü kutlarım. İnşallah hep böyle devam eder.
Alt 09.09.2009, 07:35   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

helal olsun müdürümüze bu gibi çalışmalar gerçekten faydalı olur köyleri ziyaret etmesi ve yardımları ayrıca ayrı bi sevindirici olay cep tlf bile vermiş her sıkıntısı ve sorunu şikayeti olan rahatça arayabilir daha ne yapsın başarılar müdürüm teşekkürler
Alt 09.09.2009, 09:19   #4
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2268 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan ve ekibini bu başarılıl çalışmalarında dolayı tebrik eder başarılarıın devamını dileriz.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)