Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.10.2011, 09:04   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ÜRGÜP Yılın Belediye Başkanı Seçildi

Sivas Belediyesi Başkanı Doğan Ürgüp’e, Kamu-Der tarafından, ’Yılın En Başarılı İl Belediye Başkanı’ ödülü verildi.

Kamu Çalışanları ve Görevlileri Derneği (Kamu-Der) tarafından, kamuda halk tarafından çalışmaları başarılı bulunan, bakan, milletvekili, bürokrat, belediye başkanı, kaymakam, sendika başkanı, emniyet müdürü ve kamuda başarılı bürokratlar ile başarılı basın mensuplarına Ankara Sürmeli Hotel'de düzenlenen törenle ödülleri verildi. Ödül töreninden önce söz alan Kamu Çalışanları ve Görevlileri Derneği (Kamu-Der) Başkanı Cevdet Baştuğ yaptığı konuşmada Türkiye'de etkili ve yetkili tek kuruluş olana kadar çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayarak, "2010 yılı içerisinde başarı gösteren, örnek kişiliği ile ön plana çıkmış güzide isimler arasından özenle seçtiğimiz 46 başarılı kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimize teşekkürlerimizi sunabilmek adına bu ödül törenini hazırladık" dedi. Kamu-Der tarafından 'Yılın Başarılı İl Belediye Başkanı' ödülü ise Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e verildi. Ürgüp'e ödülünü, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici takdim etti. BBP Genel Başkanı Destici yaptığı konuşmada; "Belediye başkanımızla gurur duyuyoruz. Salondaki misafirlerimizi ve siyasetçilerimizin Sivas'ı görmelerini arzu ediyoruz" diye konuştu. Sivas Belediyesi Başkanı Doğan Ürgüp yaptığı konuşmada, Sivas'ın kültür ve tarih yönünden Anadolu'nun en eski vilayetlerinden birisi olduğunu belirterek, "Selçuklular, Osmanlılar ve cumhuriyet döneminden kalma eserleriyle ve tarihi mirasıyla önemli bir şehrimizdir. Sivas belediyesi başkanı olarak, aziz milletimize hizmet sunmaktan büyük bahtiyarlık duyuyorum" ifadelerini kullandı. Ürgüp, kendisine verilen ödülü bütün Sivas halkı adına aldığını belirterek, Kamu-Der yönetimine teşekkür etti.
2010 yılının en başarılıları ödül töreninde, 'Yılın Vefa Ödülünü', Büyük Birlik Partisi Lideri rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi, Gülefer Yazıcıoğlu alırken, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker de ödül alan isimler arasında yer aldı.

Manşet58
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil