Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.02.2011, 23:22   #61
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3273 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Anladigim kadariyla birilerinin b u siteden gitmesi icin dugmeye basilmis bosuna nefes tuketmeye gerek yok deniyor baska siteye sorup kusen geri gelmesinin yarar saglamaycigini hatta yarar saglaycigini yeni uyeler kazandiracigini ogrenip bu yazmakta kimseye bir sey kazandirmaz size bir sey soyelimmi bu site uc bes mesaj yazip kendini bir zanedenlerin yuzunden bu hale geldi sivaburs gibi degerli bir abiye yolun acik olsun deniyorsa denecek birsey kalmamis demektir.Hata ve kusurlarimdan dolayi herkesten ozur dilerim.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 23:27   #62
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 734 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şunu Belitmek İsterim Küsüp gitmek Kaçmak İyi bir davranızş değil Önemli olan Düşüncelerini ifade etmektir Bu site sıradan Bir sitede değil eğer Sıradan olsa girmezdim bu site Sivaslılar Sitesi Sivasın Haberlerini yayınlayan Site Ben Sivası sevdiğimden duyarsız kalamam Eğer Gerçek Anlamda Sivası seven bir kişide küsüp gidmez kalır.

Bu üyelerden bazılarını örnek Vermek İstiyorum Gerçek anlamda Sivası Seven kişiler:laEdri,ismail,kıbrıslı görüşleri önemli değil önemli olan Sivası sevmeleri Haberlere yorum yazmalarıdır.

Az da olsa Sivası Seven Küsmez.
Alt 03.02.2011, 23:31   #63
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bilal Köse yazıyı çarpıtma lütfen. Yazımda kimin ismi geçtiyse o cevap versin
Alt 03.02.2011, 23:35   #64
bilal kose
Usta Yiğido

Kimse kimsenin sivas sevgisini olcemez.Ben ve benim bir cok uye yurt disinda yasiyor sivasin bir sorununa dile getirmek icin orada yasamak lazim sorunlari gorerek anlatirsan daha verimli olur mesala sivasin toplu tasima sorununu ele alim diye bir konu acildi ben sivasta
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 23:36   #65
H_Turan
Usta Yiğido

Sivasın Sevgisi bununla ölüçülr eğer boş incir çekirdeğini doldurmayacak Sebepten Küsüp gidersen Ben o kişinini Sivas Sevgisini Şüphe ederim açıkcası
Alt 03.02.2011, 23:37   #66
bilal kose
Usta Yiğido

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimse kimsenin sivas sevgisini olcemez.Ben ve benim bir cok uye yurt disinda yasiyor sivasin bir sorununa dile getirmek icin orada yasamak lazim sorunlari gorerek anlatirsan daha verimli olur mesala sivasin toplu tasima sorununu ele alim diye bir konu acildi ben sivasta
yasamdigim icin yorum yapmam mumkun degil
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 23:40   #67
H_Turan
Usta Yiğido

Arkadaşlar Az da olsa Sivası Seven Küsüp gitmez Bu saatten Sonra Küsen Küser demekki Sivası sevmiyor yoksa Bu Sitede Sivasın Sorunlarına küsmezdi diye düşünüyorum
Alt 03.02.2011, 23:46   #68
bilal kose
Usta Yiğido

Benim birsey carpitigim falan yok sadece dusuncemi yazdim bu konuyu sivas sevgisine falan uzatmaya gerek yok herkes sivasida sever insanida sever buradan kusup gitti diye yok sivasi sevmiyor demek dogru degil dogruda bulmuyorum
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 23:59   #69
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ben başka sitelerden haber alıntısı yapılmasına kesinlikle karşı değilim. Demek istediğim sitenin bir forum sitesinden ziyade bir haber sitesi haline dönüştürülmesi. Ben bunu birçok yazımda söyledim yeniden söyleyeyim; sivaslılar sadece sivaslı değildir, onların da siyasi görüşleri, duyguları, sevdaları veya hevesleri vardır. insanların sadece Sivas´la ilgili haberlere yorum yapmasını beklemek ne kadar doğrudur bu da ayrı bir tartışma konusu olmalı. Sitedeki değişim üyelere sorulmadan yapıldı. Üyelerin fikrinin yönetim önünde ne kadar önemsiz olduğunu böylece görmüş olduk. Her sorduğumuz nedende "site yönetimi böyle istiyor" diye cevaplar aldık. Sitenin pasivize edilmesi, forum sitesinden haber sitesi haline dönüşmesi, sitedeki canlılığın kaybolması yönetimin uygulamış olduğu değişim politikasının sonucudur. Üyelerin küsmesi konusuna girmeyelim. Ozanlar sayfasında yapılan hakaretler hala silinmedi, öyle duruyor. Hakaret üyeye yapılmışsa sorun yoktur. Hakaret yöneticilere yapılmışsa silinir ve yapan kişi banlanır. Ben hala buraya yazıyorsam yine yönetimde olan sevdiğim ve saydığım kişiler içindir. sivaburs site için en büyük kayıptır, gerçekten yazdıklarından haz alınabilecek ender kişilerden biridir O. Şairliği zaten tartışılmaz ama insanlığı, dostluğu sairliginden de ileride biri sivaburs, keşke kırılmasaydı, keşke kalsaydı.
Alt 04.02.2011, 00:18   #70
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1611 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hakaret ve aşağılama olmadığı sürece kimsenin mesajı silinmez burda. Eğerki ettiğim hakaret neden silindi diye küsen varsa. Böyle bir üyeye ihtiyac yok zaten.

Sitedeki hareket anasayfadaki 10 başlıgın saçmasapan anketlerle oyunlarla olacaksa hiç olmasın. Günün resmi konusu diyoruz bir üye günde 50 foto yüklüyor. Günün sözü diyoruz yine öyle sevdiğinize bugunkü cümleniz ? aç google ne kadar güzel söz güzel foto varsa bul yapıştır buraya böyle hareket olacaksa olmasın. Sivasla ilgili haberler açılıyor hergün.Oraya yapılan yorum bir elin parmaklarını geçmiyor. Hasan abi başka sitelerden alıntı yapıldıgını söylemiş. Sitemize ait ne bir haber ajansı ne de muhabirler var. Mecburen başka sitelerde şehrimizle ilgili çıkan haberleri burda topluyoruz.
Sivaburs hocama gelince yazdıgı yazılardan dolayı üzüldüğümü belirteyim. Katıldığı forum sadece Sitemizin Ozanları idi. Orda da hiçbir sorun yoktu.neden bu kadar şikayetçi anlamadım. Hatta bir yazısında kınamış bile. Forumun tamamıyla ilgili bir üyemiz olsaydı neler yazardı acaba?
Yönetim olarak sitenin nasıl daha kaliteli daha aktif hale geleceğini her zaman konuşuyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Basit nedenlerle yöneticileri suçlayıp siteye girmeyeceklerse Allah yollarını açık etsin. Girdiği dönemlerde siteye verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

Sohbetin, çiçek alıp vermenin hızlı oldugu dönemlerde üyeler arasındaki gelişmeleri birçoğumuz biliyoruz. O konulara da girmeyim. Neyse.
Bana değer veren saygıdeğer dostlarım, yukarıdaki yazıdan sonra burada kalmanın imkanı var mı? Kalırsam bana ne denir? Ozan dostlarım affedin beni.

Anlaşılamamak, derdini anlatamamak ne kadar zormuş. Olmadı, yapamadım, beceremedim.
Gördüğüm manzara karşısında inanın kanım donuyor. Altı ay sitenin sorununu düşünüp bir çare bulamayan yöneticilerin bulduğu tek çare “güle güle” imiş. Hem de bunu kim söylüyor biliyor musunuz? Sitede kendime en yakın hissettiğim insanlardan biri. Daha sorunumun ne olduğunu bilmiyor çünkü yazılarımı bile okumamış.
Artık cevap vermek istemiyorum kimseye. Herkes dilediği gibi konuşabilir.

Siteden ayrılırken saygısızlık olmasın diye isteyemediğim bir şeyi senden isteme hakkı verdin bana. Kapıyı sen gösterdiğine göre bu görev sana düşer Cley kardeşim. Üyeliğimi, açtığım konuları ve yazdığım mesajları sil. Hem de hemen. Bu sitede benden iz kalsın istemiyorum. Allah rızası için yap bunu, bekliyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)