Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

YILDIZELI-Sandal - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Yıldızeli
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Yıldızeli Yıldızeli İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.11.2007, 21:57   #11
sefil_58
Yeni Yiğido

sefil_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sefil_58 Şuan sefil_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.01.2009 14:05

Tecrübe Puanı: 0 sefil_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: YILDIZELI-Sandal

gelmişken komşu koye bi merhaba diyeyim nasılsınız gardaşlar..................... subaşılı
sefil_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı sefil_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2007, 21:12   #12
TEVATiR-SiVASLI
Yeni Yiğido

TEVATiR-SiVASLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TEVATiR-SiVASLI Şuan TEVATiR-SiVASLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2011 22:02

Tecrübe Puanı: 0 TEVATiR-SiVASLI isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sevgili sandallilar kimlerdensiniz bakalim, bende Isvicreden katiliyorum, Sandalliyim buraya gelmeden önceki meslegim sivasspora ajanlikti bakalim beni taniyabilecekmisiniz? Sevgiler saygilar.Actimola su Sandalin gülü yapragi,
TEVATiR-SiVASLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı TEVATiR-SiVASLI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2007, 21:13   #13
TEVATiR-SiVASLI
Yeni Yiğido

TEVATiR-SiVASLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TEVATiR-SiVASLI Şuan TEVATiR-SiVASLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2011 22:02

Tecrübe Puanı: 0 TEVATiR-SiVASLI isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Subasili garda sanada bizden selamlar
TEVATiR-SiVASLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı TEVATiR-SiVASLI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2007, 23:11   #14
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: YILDIZELI-Sandal

YILDIZELİ-SANDAL Köyünden bir çok arkadaşım var herkese selamlar
Alt 29.12.2007, 03:16   #15
yusufsahin58
Tecrübeli Yiğido

yusufsahin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yusufsahin58 Şuan yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.06.2012 16:00

Tecrübe Puanı: 629 yusufsahin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

olum bu sandallilar ne adam lar ya bi internet siteniz bile yok la siz nasil sandallisiniz bide kavakbeldesinin komsusunuz sizi mahalle olarak almadik surunun la buda bizim koyun siteleri [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] yusufs@hin.com buda benim adresim yazan yazsin yorumlarini
yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar yusufsahin58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2008, 01:55   #16
YiGiDo_58_06_nl
Yiğido

YiGiDo_58_06_nl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YiGiDo_58_06_nl Şuan YiGiDo_58_06_nl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.08.2010 20:53

Tecrübe Puanı: 655 YiGiDo_58_06_nl FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: YILDIZELI-Sandal

Alıntı:
yusufsahin58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
olum bu sandallilar ne adam lar ya bi internet siteniz bile yok la siz nasil sandallisiniz bide kavakbeldesinin komsusunuz sizi mahalle olarak almadik surunun la buda bizim koyun siteleri [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] yusufs@hin.com buda benim adresim yazan yazsin yorumlarini
atalar ne guzel demis affiniza signiyorum gormemisin bir oglu olmus cekmis koparmis bu kavakli arkadas da sonradan gorme gibi bisey.daha dune kadar koylerinde millet bir birlerini yerdi.beldesiniz kardes beldelik kolay degil madem beldesiniz galiba hala her cuma yildizeline gidiyorsunuz alisverise.gelelim sandali mahelle alma konusuna.duyduklarima gore bizim koylulere ve civar komsu koylere cok yalvarmisiniz mahellemiz olun diye yoksa belde olamiyacaz diye.hatta koydede oylama olmustu cogunluk kabul etmemisti.simdi belde oldunuz basiniz gogemi erdi.gene ayni kavak gene ayni kavak insallah belediye olursunuz ama burda yazdiklarin hic hos degil .sen kim oluyonda benim koyumu kucumsuyorsun.lutfen bir dahakine ya hic bir sey yazma sandal hakkinda yada daha dikkatli yaz
YiGiDo_58_06_nl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar YiGiDo_58_06_nl'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.01.2008, 21:30   #17
sefil_58
Yeni Yiğido

sefil_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sefil_58 Şuan sefil_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.01.2009 14:05

Tecrübe Puanı: 0 sefil_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

haklısın yigido 58 06 bu kavaklı arkadaş benim köyümede yazmış (subaşı) yazdıgına göre sandal ve subaşının kavak beldesine eli mahkummuş çünki yolumuz kavaktan geçiyormuş. Vay be demekki sivasın istanbul ankara izmir ve daha bir çok il ve ilçeye baglantısını saglayan D100 karayolunu kavak beldesi yapmış herhalde. SÖZÜM SANA YUSUF ŞAHİN YA SİVASLI OLMANIN NAM VE GURURUNU DÜRÜSTÇE YAŞA YADA SİVASLIYIM DEME........
sefil_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı sefil_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2008, 23:18   #18
yusufsahin58
Tecrübeli Yiğido

yusufsahin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yusufsahin58 Şuan yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.06.2012 16:00

Tecrübe Puanı: 629 yusufsahin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

atalar ne guzel demis affiniza signiyorum gormemisin bir oglu olmus cekmis koparmis bu kavakli arkadas da sonradan gorme gibi bisey.daha dune kadar koylerinde millet bir birlerini yerdi.beldesiniz kardes beldelik kolay degil madem beldesiniz galiba hala her cuma yildizeline gidiyorsunuz alisverise.gelelim sandali mahelle alma konusuna.duyduklarima gore bizim koylulere ve civar komsu koylere cok yalvarmisiniz mahellemiz olun diye yoksa belde olamiyacaz diye.hatta koydede oylama olmustu cogunluk kabul etmemisti.simdi belde oldunuz basiniz gogemi erdi.gene ayni kavak gene ayni kavak insallah belediye olursunuz ama burda yazdiklarin hic hos degil .sen kim oluyonda benim koyumu kucumsuyorsun.lutfen bir dahakine ya hic bir sey yazma sandal hakkinda yada daha dikkatli yazhaklısın yigido 58 06 bu kavaklı arkadaş benim köyümede yazmış (subaşı) yazdıgına göre sandal ve subaşının kavak beldesine eli mahkummuş çünki yolumuz kavaktan geçiyormuş. Vay be demekki sivasın istanbul ankara izmir ve daha bir çok il ve ilçeye baglantısını saglayan D100 karayolunu kavak beldesi yapmış herhalde. SÖZÜM SANA YUSUF ŞAHİN YA SİVASLI OLMANIN NAM VE GURURUNU DÜRÜSTÇE YAŞA YADA SİVASLIYIM DEME........

ARKADASLAR INSANIN CANINI SIKMAYIN SEN KIMSIN LAN BANA SIVASLI OLMAYI OGRETECEN ISTE ARAMIZDAKI FARK BU O KADAR AKILSIZSINIZ HEMEN OYLE CEVAPLAR YAZIYORSUNUZ YOK DEVLETIN YOLUNU BIZE VERMIYORMU MUSUN ALIN SIZIN OLSUN

BIRAZ AKLINIZ OLSA OYLE YORUMLAR YAZMAZSINIZ
yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar yusufsahin58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.03.2008, 23:19   #19
abdullahxv
Yeni Yiğido

abdullahxv - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdullahxv Şuan abdullahxv isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.06.2009 23:40

Tecrübe Puanı: 0 abdullahxv FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kamşu köye selamlar ............................
abdullahxv isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abdullahxv'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2008, 12:52   #20
ersoy_34
Usta Yiğido

ersoy_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersoy_34 Şuan ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 16:10

Tecrübe Puanı: 665 ersoy_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ismi neden sandalmış bunu bilen varmı peki arkadaşlar
ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ersoy_34'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil