Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2011, 13:13   #21
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

kardelen bacım ve diğer değerli kardeşleri varsa bende varım tabii ama o kişi bir daha bana sataşırsa bu sefer kimse beni siteden atmaya yada uyarmaya kalkaasın yöneticiler bu isteğime tamam derse varım ben.kardeşim.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 00:25   #22
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

Site için halen anladığım kadarı ile yapıcı bir çözüm bulamadık..???
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı aktassa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2011, 02:11   #23
aysima58
Usta Yiğido

görüldüğü üzre kimse kırdığı insanlardan haala özür falan dilemiyor ve dilemeyede niyeti yok açıkcası bu sitenin eski haaline gelmesi olanaksız baştada yazığım gibi özür dilemeyi aşağılık bir duygu sanıyorlar zaten özür dilemenin bir erdem bir büyüklük olduğunu anlasalardı üyeleri küstürenler baştan üyeleri kırmazlardı dimi eee her illerde olduğu gibi bizim ilimizinde cahide var kamilide naaparsın hani demişler ya atalarımız ya deveyi güdeceksin ya bu ilden gideceksin biz üyelerde gitmeyi terih ettik sayın özbek kardeşim tekrar teşekkürler duyarlı davranışınızdan dolayı ama sizinde gördüğünüz gibi çabalarınız ve çabalarımız boşa çıkıyor.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2011, 13:30   #24
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

site yönetmek kolay is degildir, bu islerle ugrasmayan bilemez...
islemler yaparken iyi düsünerek, seviyeyi koruyarak, siteyi 7-77 yas arasi takip edildigini bilerek yapiyoruz,
bazen yaptigimiz islemler birilerin hosuna gitmeyebilir ama bunuda göz önüne aliyoruz ve tek kisi yerine geneli düsünüp yapiyoruz

yöneticide suclu olabilir üyede olabilir, iki taraf dinlenip yargilanmadikca doguru kimse bilemez, kimine dogru olan digerine yanlis olabilir ve
sucu hep yöneticilere atmakdan vazgecin ve birazda hatalari kendinizde arayin

onca senedir burdayim ve cok seyler yasayip gördüm, yeri geldiginde cogu kisilerin hosuna gitmeyen islemler yaptim ve küstürdüm ama yeri geldigindede üyedende hakaret isittim, olan bitenleri baskalari bilemez
acikca yaziyorum pisman degilim ve özürde dilemem

burda yöneticilerin özür dilemesi bekleniyor bende üyelerde o yöneticilerden özürünü bekliyorum, bizim yöneticiler durduk yere birsey yapmazlar
illa karsilik görmüslerdirler ki gerekeni yapmislardir
özür olacaksa iki taraftanda gelmeli ancak böyle kabul edilebilir

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2011, 16:18   #25
aysima58
Usta Yiğido

siz galiba arka sayfaları okumadınız sayın lady hanım şimdiye kadar bizimde iyi yada kötü emeğimiz geçti bu siteye suçumun ne olduğunu iki üç defa tekrar edip yazmışım dimi ve karşılığğında aldığım hakareti size bir bayansınız çiçek gönderdiğiniz isimler arasına kırlmasın alınmasın diye cley yazdım suçum budur benim ve karşılığında bu sitede eskiden bulunan iki bayanla aynı kefeye kondum peki siz benim yerimde olsanız naapardınız dua etsinki anne olduğumdan dolayı anneler değer veririm saygısızlık yapmadım çünkü dediğim gibi sizde bayansınız ve o kişiyi doğuranda bayandır her bayan aynı kefeye konulacaksa önce evindekiliri düşünsün ve tanmadığı birine böyle yakıştırmalar yapmasın dilemezseniz dilemeyin kimsenin özür beklediği yoktur artı site kıtlığıda yoktur tek sivas sitesi burasıda değil kendinizi yöneticiyim diye fazla yükseklere atmışınız biz üyeler gittikten sonra senin yöneticiğin kime kalacak acaba artık site kurucusuna birda diğer yöneticilere yaparsın işte alın kalan üyeler size harika bir yönetici ve üç beş üye güle güle kullanın bu siteye girsem bile arada kardelen için belki girerim.baksanıza hiç tadı tuzu kalmamış.özür dilemezmiş çokda tındı üyeler .
Alt 26.05.2011, 18:36   #26
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Aysima hanım lütfen benimle muhatap olmayın. Nickimi de yazmayın yorumlarınızda. Benden özür bekliyorsanız. Dilemiyorum dilemem de. Özür dileyecek bişey yapmadım. Siteyi dallas'a cevirmiştiniz gereken uyarıyı yapmıştım size ve diğerlerine.
Alt 26.05.2011, 20:48   #27
aysima58
Usta Yiğido

seninle muhatap olamam zaten çünkü muhatap olsam senin seviyene düşerim allah korusun ama ben kim neden kırıldıda gelmiyor siteye diyince kırıldığım konuyu dile getirdim senden asla bişiy beklemiyorum çünkü seni yok sayıyorum.
Alt 26.05.2011, 23:38   #28
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar ben ve benim gibi düşünenler bir şeyler düzelsin bu güzellik yok olmasın diye didinip dururken siz halen kırıp döküyorsunuz bu uslüp hiç birinize yakışmıyor biraz daha anlayışlı biraz daha hoş görülü hatta biraz daha sevecen olmayı ona göre eleştiri hakkınızı kullanmayı neden denemiyorsunuz?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.05.2011, 00:54   #29
aysima58
Usta Yiğido

sayın özbek gördüğünüz gibi ben haala seviyemi muhafaza ediyorum ama az kaldı yarına kadar bekliycem yarın beklediğim yerden ele alınır bir cevap gelirse ne ala ama oradanda aynı şekilde cevap gelirse artık bu sitede bizim gibilerin yerinin olmadığını anlamış olacağım.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.06.2011, 23:47   #30
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Çok çok çok çok sayın yöneticilerimiz artık aktif olmayan konuları silseniz çok iyi olmaz mı forumda aradığım konuyu bulamıyorum

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil