Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas 2010 Yatırım Rotası - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas' ta Yatırım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas' ta Yatırım Sivasa Yatırım, Sivas Yatırım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.01.2010, 23:28   #61
s.spor
Yeni Yiğido
NO AVATAR

s.spor Şuan s.spor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2010 19:34

Tecrübe Puanı: 0 s.spor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas 2010 Yatırım Rotası

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Duyduğum kadarıyla Park City binasını,ünlü Acıbadem hastahanesi almış.!
İnşallah süper olur
s.spor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 23:30   #62
Meraküm
Yiğido
NO AVATAR

Meraküm Şuan Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 12:21

Tecrübe Puanı: 538 Meraküm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
s.spor Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İnşallah süper olur
Güzel Haber Neyse Herşeyde bir hayır vardır
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 23:35   #63
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sadece bir duyum.İnşallah doğrudur!
Alt 20.01.2010, 23:36   #64
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Duyduğum kadarıyla Park City binasını,ünlü Acıbadem hastahanesi almış.!
Son zamanlarda Sivas adına nadir çıkan güzel haberlerden bir tanesi sağol Ötüken
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 23:47   #65
s.spor
Yeni Yiğido
NO AVATAR

s.spor Şuan s.spor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2010 19:34

Tecrübe Puanı: 0 s.spor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Son zamanlarda Sivas adına nadir çıkan güzel haberlerden bir tanesi sağol Ötüken
Acıbadem hastanesi geçen yıl 290 milyon dolarlık yatırım yapmış. Bu yılda yatırımlara devam edecekmiş. Geçen yıl kayseriye şube açmışlar. İnşallah yatırım yaparlar.
s.spor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 23:55   #66
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben de akşam bir arkadaştan duydum,çok heycanlandım ve de sevindim.İnşallah doğrudur!
Alt 24.01.2010, 14:09   #67
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 14:35

Tecrübe Puanı: 593 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben de akşam bir arkadaştan duydum,çok heycanlandım ve de sevindim.İnşallah doğrudur!
bu süper bir haber...inşallah duyumun ötesine gider ve sivasımız yeni bir hastane kazanır ve park city de böylece kurtulmuş olur...

park city aslında güzel ve ufuklu bir düşüncenin ürünü...fakat rantabl olmamasının bazı nedenleri var...bence bunun en büyük nedeni her şeyden önce sivas siyasetini, ticaretini ve sanayisini yönlendirenlerin ufuk sahibi olmamaları, küçük düşünmeleri ve küçük - günlük çıkarlar peşinde koşmalarıdır...topluma yön verecek kişiler bunlardır aslında...yoksa halkımız tek başına kabahatli değildir...şöyle ki; maalesef sivasımız tek merkeze sıkışıp kalmıştır...yeni bir merkez kurulması, sıkışıklığın dağıtılması gerekirken bunun için hiç bir ciddi çalışma yapılmamış, tüm kamu binaları, alış veriş merkezleri, restoranlar vs merkezde toplanarak anormal bir sıkışıklık oluşturulmuştur...trafik sıkışıklığı ve park sorunu da bu çağ dışı anlayışın doğal sonucudur...sivas yeni bir merkez belirlemeli, yeni ve imarlı yerleşim alanları oluşturmalı, adliye, hastane, belediye vs. kamu binalarını buraya taşımalıdır...ancak bu durumda halkımızın çarşı anlayışı yıkılır ve ondan sonra park city tarzı avmler rantabl hale gelir...park city nin yapıldığı yer aslında çok da şehir dışı sayılmamasına rağmen bu çarpık ve yanlış anlayış yüzünden şehir dışı gibi değerlendirilmiş, halk yukarıda bahsettiğim şekilde o mahalle çekilmeden avm açılmıştır...önce beyinlerdeki örümcek ağları ve köy-kasaba zihniyeti temizlenmelidir ki sivasımız gelişebilsin...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı etzel1967'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2010, 16:53   #68
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 21:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

hadi inşallah 2010 hayırlı ve uğurlu olur sivasa 209 dokuz götürüm ve kapatım yılı oldu inşallah bu yıl açılım ve getirim yılı olur.

hadi inşallah 2010 hayırlı ve uğurlu olur sivasa 2009 dokuz götürüm ve kapatım yılı oldu inşallah bu yıl açılım ve getirim yılı olur.

Konu ayten58 tarafından (24.01.2010 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2010, 12:52   #69
LaEdri
Usta Yiğido

Yok mu güzel bir haberi olan,duyumu olan?

Bu arada farklı bir duyum daha aldım ki o da Park City'nin en alt katını İstanbul'dan meşhur bir sinema firması almış,Cinebonus olabilirmiş....

Off
Alt 31.01.2010, 01:10   #70
LaEdri
Usta Yiğido

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Arkadaşlar,yukarıdaki haberi okuyun cümle cümle.Ama hemen heycanlanmayın zira haber 14 Temmuz 2008 tarihli.Habere bakın ve bugün gelinen noktada haberin gerçekleşme oranına bir bakın!karar ve yprum sizin!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil