Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013) - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.03.2013, 20:22   #11
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013)

bir belediye başkanını sevmemek ayrı şeydir, hizmetlerini begenmemek yetersiz görmek ayrı şeydir ,sivas tarihinin en başarısız belediye başkanı demek ayrı şeydir, bunu diyebilmek için insanların aklı balik olması gerekir sivasın belediyelik olduğu yıldan itibaren tüm belediye başkanlarının icraatlarını bilmek gerekir, tek tek hepsinin icraatlarını bilip yazıp karşılaştırmak gerekir tezini belgelerle ispat etmek gerekir ,sivası başka şehirlerle kıyaslarken genel iktidarların bu şehirler arasında yaptığı negatif ayrımcılığı görmek gerekir ,hem sivasa düşmanlık yapan diğer şehirlerle kıyaslanmayacak negatif ayrımcılık yapan zihniyeti ihya edeceksiniz sıkıştığınızda ben akpli değilim filan diye dansöz gibi kıvıracaksınız, eee nesiniz peki ? insan gibi soru sordum cevap veren yok ispatlayında özür dileyim ne biliyorsunuzki ne yazacaksınız ?koca şehir topu topu 2 cadde arasına sıkışmış kalmış
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2013, 21:13   #12
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu an ki belediyenin icraatlarını kötü ya da iyi diye tek tek değerlendirebiliriz.

Ancak hükümetin tüm kendinde olmayan belediyelere yaptığı gibi negatif ayrımcılık, taş koyma, engel çıkarma ve olumsuz yorumlama gibi davranışları devamlı yaptığını da görmekten gelemeyiz.

Ayrıca Sivas'daki bir sermaye ya da konum sahibi insanların sırf AKP sırnaşmak için laf olsun diye belediyenin karşısında durduğu da başka bir gerçek..

Bu iki gerçekliği kabul ederek icraatları tek tek değerlendirebiliriz..

Mesela ben bir tanesini hemen eleştireyim...

İstasyon caddesinde ki öncü ve canın yanına markanında açılmasına nasıl izin veriliyor. Bunun bir yönergesi kuralı yok mu? O arkada ki sokak ne hale gelecek, o trafik ne olacak??
Sivas da her taraf mantar gibi büyük market oldu. Küçük esnafın halini düşünen yok mu?
Bu konuda belediye neden insiyatifsiz.
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2013, 21:55   #13
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bir belediye başkanını sevmemek ayrı şeydir, hizmetlerini begenmemek yetersiz görmek ayrı şeydir ,sivas tarihinin en başarısız belediye başkanı demek ayrı şeydir, bunu diyebilmek için insanların aklı balik olması gerekir sivasın belediyelik olduğu yıldan itibaren tüm belediye başkanlarının icraatlarını bilmek gerekir, tek tek hepsinin icraatlarını bilip yazıp karşılaştırmak gerekir tezini belgelerle ispat etmek gerekir ,sivası başka şehirlerle kıyaslarken genel iktidarların bu şehirler arasında yaptığı negatif ayrımcılığı görmek gerekir ,hem sivasa düşmanlık yapan diğer şehirlerle kıyaslanmayacak negatif ayrımcılık yapan zihniyeti ihya edeceksiniz sıkıştığınızda ben akpli değilim filan diye dansöz gibi kıvıracaksınız, eee nesiniz peki ? insan gibi soru sordum cevap veren yok ispatlayında özür dileyim ne biliyorsunuzki ne yazacaksınız ?koca şehir topu topu 2 cadde arasına sıkışmış kalmış
Demogoji yapiyorsunuz.. dansoz falan diyerekte tartisma seviyenizi ortaya koyuyorsunuz.. tarihin en basarisiz belediye baskanlari listesinde oldugunu gormek icin yaptiklarina degil yapamadiklarina bakmak gayet yeterli.. bilerek 2 uc siyasi gorusun belediyeciliginden ornek vermeme ragmen hala iktidar falan filan demissiniz.. komik.. bbp zaten referandum zamaninda akp ye ne kadar meyilli ve yakin oldugunu belli etti.. hala muhalefet partisi gibi mi dusunmemiz gerekiyor? geciniz.. tekrar soyluyorum partisi onemli degil.. sivas'a cag atlatacak vizyona ve yetenege sahip bir belediye baskani gerekli.. o da sn. Urgup degil.. gorev yaptigi surecte "yapamadiklari" son derece yeterli bunu gormek icin.. partizanlik gozunuzu kor etmesin.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı blacksky'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2013, 22:29   #14
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben herkesle istediği her konuda, hertürlü adam gibi tartışırım sizin gibilerin yaptığı tartışma filan değil resmen tahrik, ağzımdan bbp mbp diye bişey çıkmadı işi particiliğe dökerseniz onu ayrı tartışırız bilmiyorum benmi anlatamadım sizmi anlamıyor yada anlamak istemiyorsunuz bilemiyorum yazdım benim hiçbir görüşle yakın temasım yok hiçbir parti üyesi değilim kimsenin ne bir bardak çayını içmişliğim var nede 1 tl çıkarım var, derdim ülkemiz kalkınırken şehrimizinde payını alması başarı yada başarısızlık yapılmayan hizmetlerle değil insanların ürettikleri ile ortaya koydukları eserlerle kıyaslanır gelmiş geçmiş en kötü dediğiniz zaman buğüne kadarki başkanların icraatlerini bilmeniz onları yazıp karşılaştırma yapmanız gerekir öyle boş boş konuşmak demogojinin ta kendisidir ,insangibi fikir paylaşanlarla herzeman fikir paylaşımı yaparım söyleyin sevdiğiniz zihniyetide ona göre konuşalım ,kıvırtma lafımdan bukadar alındığınıza göre hangi zihniyetin mensubu olduğunuzuda belirtmiş oluyorsunuz ben türkçe konuşuyorum ,türkçe soru soruyorum cevabın varsa o sorulara yazarsınız yoksa alıntı malıntıda yapma oku geç benimle tartışacak kişinin önce tahtası sağlam olmalı
Alt 24.03.2013, 23:06   #15
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 15:51

Tecrübe Puanı: 732 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Eğer şu gün itibariyle Sivas'ın gelişmemiş büyümemiş en çok göç veren bir il konumunda olduğunu biliyorsak bunların sorumlusu elbetteki şimdiye kadar gelmiş geçmiş belediye başkanları ve iktidarlardır.
Konuya duygusal yaklaşıp körü körüne birşeyler yapmasada o başkanları iktidarları iyi başarılı göstermek Sivas'a yapılan en büyük haksızlıktır.
Cebine değil Şehirine, çevresine yandaşına değil ülkesine çalışan başkanlar iktidarlar lazım bize.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2013, 23:12   #16
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
.........

Ancak hükümetin tüm kendinde olmayan belediyelere yaptığı gibi negatif ayrımcılık, taş koyma, engel çıkarma ve olumsuz yorumlama gibi davranışları devamlı yaptığını da görmekten gelemeyiz.

Ayrıca Sivas'daki bir sermaye ya da konum sahibi insanların sırf AKP sırnaşmak için laf olsun diye belediyenin karşısında durduğu da başka bir gerçek..

.........
Doğan Ürgüp'ün sık sık "iktidar bize pozitif ayrımcılık yapıyor" sözünü hatırlatırım. Kendilerinin iktidar desteği konusunda hiçbir sıkıntıları ve şikayetleri yok. Hizmet/proje üretememenin sebebi olarak iktidarın engel olduğu yönündeki iddia kanaatimce geçersizdir.
Alt 25.03.2013, 12:25   #17
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 425 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İpeksaray

Kasseria Alışveriş Merkezi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Metroland

SDF Home Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Tepe Home

şimdi yeni bitmek üzere olan "Byz Garage avm"

Eyyyyyyyyy başararılı gören arkadaşlarım bunlar Kayserideki devasa bazı AVM merkezleri 4 yıldır bir tane yapamaz mı Spor Komplesi mi daha öncelikli ihtiyaç AVM mi?

ya bunlar kayseri büyük şehir saçma örnekler verme şimdi diyenlere de sivasın 3 te biri nufuslu Nevşehir kapadokya Avm kapak olsun...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2013, 17:04   #18
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öyle ahım şahım projeleri yok Ama adamın Elinden gelen bu Çok Görmüyorum Ayrıca Körü körüne Savunanları anlamıyorum.Doğan Ürgübe ben de oy vermiştim ama pişman oldum İnan 58MUAMMER58 abi çok kişi pişman keşke vermeseydik dediler yalanmı kaç kişiden duydum bu sözü demekki neymiş Verdiklerine pişmanlarsa çoğu Siz karar verin gerisini.

Doğan Ürgüp Karakter olarak İnsan Olarak iyi biri çoğu başkandanda iyidir ama kriter bu değil
Alt 25.03.2013, 17:38   #19
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 425 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Ürgüp Allahını seversen söyle yeni yapılan terminalin aynı alanda ne işi var hiç mi ileri göremiyorsun şehrin içine otobüsleri ne akla hizmet sokuyorsun ya az mantıklı ol hızlı tren garı muhtemelen ankara yoluna yapılcak hava alanı zaten o bölgede sen tutuyorsun terminali nereye alıyorsun düşün Ben ankaradan tokat'a geçeceğim bindin hızlı trene indim sivasın girişinde eee terminale nasıl geçecem ya o hatta çalışan araban bile yok haydi araba koydun diyelim yapamazsında elimde bavullar tekrar şehir içi otobüsüne bin tekrar in tekrar tokat arabasına bin vay babam vayyyy ileri göremeyen şu yönetici takımına uyuz oluyorum yazık ya valla yazık akılsız bazı arkadaşlar osman yıldırıma yedirmedi o alanı felan diye bide tekrik ediyorlar ne at gözlüklü adamlarsınız siz ya kolluk Doğan ürgüpte olduktan sonra kim alabilirdi o arsayı elinden
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2013, 21:13   #20
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öyle ahım şahım projeleri yok Ama adamın Elinden gelen bu Çok Görmüyorum Ayrıca Körü körüne Savunanları anlamıyorum.Doğan Ürgübe ben de oy vermiştim ama pişman oldum İnan 58MUAMMER58 abi çok kişi pişman keşke vermeseydik dediler yalanmı kaç kişiden duydum bu sözü demekki neymiş Verdiklerine pişmanlarsa çoğu Siz karar verin gerisini.

Doğan Ürgüp Karakter olarak İnsan Olarak iyi biri çoğu başkandanda iyidir ama kriter bu değil
güzel kardeşim ben hayatım boyunca ne olursa olsun kim olursa olsun yanlışın peşinden gitmedim ,ne yalakalık nede yağcılık uğruna yanlışa doğru doğruya yanlış demedim, dememde sivas başkent olsa, megabüyükşehir olsa bana bi faydası yok, benim derdim şehrime 5 10 senede bir gittiğim zaman yeni ve güzel şeyler görmek bunu yapan herkese saygı duyarım yapmayanada size bırakmadan eleştirinin kralını yaparım, bak ben sivasın 35 yıl önceki halinide bilirim şimdiki yeni garaj köy garajı denilen yerin lahana tarlası olduğunuda bilirim,sivasın caddelerinde atpisliğinden geçilmediği zamanıda bilirim , yani bilip bilmeden konuşmuyorum ozamanki sivasla şimdiki sivas arasında dağlar kadar fark var . gelmiş geçmiş en başarısız başkan demek bilip bilmeden demogoji yapmaktır, bekir timurboğa ANAP iktidardayken bu şehire ne kazandırmış?ben bişey görmedim .temel karamollaoğlu REFAH iktidardayken nekazandırmış sadece bazı mahallelere su götürmüştür sivasın giriş çıkışlarında ahırlarvardı hindistandaki gibi otobüsler ineklere saygı gösteriyordu belki o ahırları kaldırmıştır okadar FAZİLET döneminde osman seçilmiş belediyecilik namına bu şehire ne kazandırmış ?enbüyük hizmeti sivassporumuzu 3.lig çukurundan çıkartmıştır başka bişey görmedim bilmiyorum AKP döneminde sami bey ne kazandırmış yazında bikıyaslıyalımda eğer gerçekten sami beykadar hizmet edememişse bizde eleştirimizi yapalım dedim medeni şekilde soru sordum aksu ,paşabahçe,meydandaki cıbıllar parkının katledilmesi haricinde bişey yazan olmadı ,yaw koskoca AKP nin belediye başkanı koca 5 yılda iktidar gücüyle bunlarımı yapar ?o pişmanız diyen kişilerede bişey demiyorum olabilir,sivasdaki esnaf geçinen kişilerede bişeydemiyorum bilirmisin o esnaf kaldırımları babasının malı gibi köy bakkaliyesi gibi dükkanın önünü bidonlarla çuvallarla işgal ediyorlardı onları kaldıranı elbetteki sevmez köylü adamı ehliliştirmek zordur ,aklı evvel bikaç vatandaş otogarın aynı yerine yapılmasını eleştirmiş bikere buna doğan ürgüp tekbaşına karar vermiş değil şehrin yüzde 75 nin onayıyla yapıldığını biliyorum tüm bunlar sivas gibi gereğinden fazla geri kalmış [geribıraktırılmış]şehir için yeterlimi ?asla değil sağlıcakla kal

Konu 58MUAMMER58 tarafından (25.03.2013 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil