Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kültür-Sanat-Tarih
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Kültür-Sanat-Tarih Kültür, Sanat ve Tarih Paylaşımları...

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.11.2013, 13:31   #1
fırtına110
Tecrübeli Yiğido

fırtına110 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fırtına110 Şuan fırtına110 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.02.2014 15:10

Tecrübe Puanı: 563 fırtına110 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart GENÇLİK PROJESİ YOĞUN KATILIMLA TANITILDI 08.11.2013

Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) tarafından hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığının 2013 Yılı Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında kabul edilen Çayeli Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Projesi, açılış tanıtım etkinliği 8 Kasım Cuma günü gerçekleşti. Tanıtım etkinliğine Çayeli Kaymakamı Turgay ÜNSAL, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Orhan Kemal TAVUKÇU, Madenli Belediye Başkanı Mustafa TÜYLÜOĞLU, Çayeli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa BALTACI, Çayeli Gençlik Spor İlçe Müdürü Muhammet YILMAZ, Rize Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Müjdat AKKURT ve ekibi, KDRK Başkanı Asım HABERAL, Fotoğraf sanatçısı Cemal GÜLAS, Çayeli Bakır İşletmeleri Halkla İlişkiler Sorumlusu Mihriban DEMİR ve ekibi, Fotoğrafçılık Kursu Hocası Erdoğan MURADOĞLU, Ebru Kursu Hocası Müyesser ÇOLAK, Osmanlıca Kursu Hocası Murat KUŞ, çok sayıda esnaf ve genç katıldı.
Açılışta Çaydosk’un 2009 yılından bu yana ve Gençlik Projesinin faaliyetlerini gösterir slayt gösterisinin ardından söz alan Çayeli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa BALTACI, arkadaşların bu kararlı ve azimli hareketlerini her zaman desteklediklerini, her zaman bu arkadaşların yanlarında olacaklarını dile getirdi. Eylül ayından bu yana devam etmekte olan gençlik projesinin, beklentileri karşıladığını hatta beklenenin üstünde bir performansla devam etmekte olduğunu, bu bağlamda bu projeyi Çayeli’ne kazandıran Çaydosk ekibine teşekkürlerini belirtti.
Akabinde kısa bir konuşma yapan Çayeli Kaymakamı Turgay ÜNSAL, daha öce de projeyi ziyaret ettiğini belirterek, Çaydosk ekibinin Çayeli’ne kazandırdığı bu projenin diğer projelere örnek olabilecek nitelikte olduğunu, Çaydosk ekibindeki bu azim ve kararlılık olduğu müddetçe bu tür projelerin devam ettirileceği ve Kaymakamlık olarak her daim destekçileri olacaklarını dile getirerek Çaydosk ekibine teşekkürlerini iletti. İkramların ve yapılan sohbetlerin ardından açılış tanıtım etkinliği sona erdi.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil