Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Yakışmıyor Sayın Cumhurbaşkanı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.04.2008, 15:34   #19
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 20:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Yakışmıyor Sayın Cumhurbaşkanı

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
senın sorunun bu dostum taraflı bakıyorsun.neden akp yı ovenı bakmıyorsunda suclayanı bakıyorsun.cunku sen dar acıdan ızlıyorsun dunyayı.dunya buyuk acını genıslet.bak neler goreceksın.ıkıde bırdede laf atma akp ye fıkrını yaz suclamaların haddını astı ıyıce.
Ben iki tarafli okuyorum, hem öveni, hem elestireni.

Övenlere bakiyorumda, akp nin yanlisini bile dogru gibi yazmaya calisiyorlar.

Vakiflar Yasasi sanki bizim icin iyi bir yasaymis gibi yazan satilmis kalemler var.

Yenicag gazetesi AB den gelenleri kotuleyince, AB den yana taraf alanlarla ben hicbir zaman ayni safta yer almam.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)