Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Liseler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Liseler Liseler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Meslek Liselerinin Önü Açılmalı mı ?
Evet Açılmalı 66 88,00%
Hayır Açılmamalı 9 12,00%
Katılımcı sayısı: 75. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.06.2009, 12:14   #11
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 23:13

Tecrübe Puanı: 979 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Meslek liselerinin Önü Açılmalı mı ?

Önü açılması gereken sadece Meslek Liselier değil ki maalesef Türk Eğitim sistemi kökten değişmesi gerek. Meslek lisesi , Düz liseler , İmam Hatip liseleri ve Üniversiteler bunların hepsinin kenıne özel büyük sorunları var.

Sadece Meslek lisesi olarak değerlendırmek devede kulak kalır gibi bişey...
Alt 30.06.2009, 13:01   #12
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bence milli eğitim sistemi köklü bir değişik görmelidir her zaman avrupaya özeniriz meslek liseleri konusunda avrupa bizden çok ilerde avrupada meslek liselerine çok büyük destek veriyorlar bizde önü kapatılıyor neye hizmet ediyoruz anlamak mümkün değil
Alt 30.06.2009, 13:35   #13
gercekci58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gercekci58 Şuan gercekci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2010 12:54

Tecrübe Puanı: 0 gercekci58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

açılmalı derken bu iktidarla mı???
satılmasında açılması kalsın
gercekci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.06.2009, 13:55   #14
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Haklısınız İmam hatip'ten oxford'a direk geçiş yapılmalı burda bi adaletsizlik var. !
Yalçın kardeşim İmam hatipe karşı bu nefretinizin sebebi nedir. Siz çalıştınız fazla puan aldınız da İHL liler mi engel oldu. Yüreği yeten zekasına güvenen aynı şartlarda girer sınava hakeden kazanır. İHL li senin ayagına 10 kilo taş bağlayalım düz liseli sen serbestsin hadi yarışın demek mi adalet. İnsaf İnsaf İnsaf...

Alıntı:
gercekci58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
açılmalı derken bu iktidarla mı???
satılmasında açılması kalsın
Bu iktidar uğraşıyor açılmasına muhalefet karşı çıkıyor.Siz başka ülkede mi yaşıyorsunuz Türkiyede mi?
Alt 30.06.2009, 14:12   #15
gercekci58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ikitidarın amacı meslek liselerinin açılması yada açılmaması değil zira iktidar eğer bu ülkede iktisadi kalkınmayı istese idi vatanın büyük kar yapan kurumlarını birer birer müslüman düşmanı israil ve onun ayak işlerini yapanlara satmaz idi.
meslek liseleri ile imam hatip liseleri aynı kulvar dahilinde bulunduğundan dolayı imam hatip liselerinin dolayısıyla meslek liselerinin öünü açmayı planlıyor
bunun sebebide dini kendi tekelinde bulunduran ve imam hatipleri tamamen cemaat tarikat elemanlarıyla bezemiş olan akp kendi alt takımını tamamen kurarak ülkeye daha da hakim olabilmek ve ülkeyi daha da kafasına göre kullanmak için bunu uygulamaya çalışıyor
gercekci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.06.2009, 14:15   #16
Cley
Moderator

Alıntı:
ikitidarın amacı meslek liselerinin açılması yada açılmaması değil zira iktidar eğer bu ülkede iktisadi kalkınmayı istese idi vatanın büyük kar yapan kurumlarını birer birer müslüman düşmanı israil ve onun ayak işlerini yapanlara satmaz idi.
meslek liseleri ile imam hatip liseleri aynı kulvar dahilinde bulunduğundan dolayı imam hatip liselerinin dolayısıyla meslek liselerinin öünü açmayı planlıyor
bunun sebebide dini kendi tekelinde bulunduran ve imam hatipleri tamamen cemaat tarikat elemanlarıyla bezemiş olan akp kendi alt takımını tamamen kurarak ülkeye daha da hakim olabilmek ve ülkeyi daha da kafasına göre kullanmak için bunu uygulamaya çalışıyor
İHL lerin önünü açmadan %47 alıyorsa bir de açsa ne olur demek istiyorsun yani. haklısın o zaman % 70 filan olabilir
Alt 30.06.2009, 14:31   #17
gercekci58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

öncelikle benim yapmış olduğum yorumlara cevap verme hakkını kendinizde hissettiğiniz ve karşılığında sen ben niteliği taşıyan saygısızca verdiğiniz bu cevabı kayla bile almıyorum
sebebine gelince; benim yazmış olduğunuz gibi bir durum aklımdan dahi geçmedi tabir-i caizse sırf cevap vereyim üste çıkayım niteliği taşıyan bir cin fikirlilikten başka hiç birşey değil
eğitimsiz cahil toplumlar, kendi gibi davranan(özünde hiç alakası bile olmayan) her canlıya sempati besler ve oy verir
fakat eğitim almış bağımsız düşünen ve kendi değil önce yaşadığı toplumun menfaatlerini ön planda gören insanlar ise bu düşünce doğrultusunda hareket eden insanlara sempati besler ve oy verir ki evrensel olarak doğru(doğruluk değişir fakat burada gerçekçi bir doğruluk söz konusu) olanda zaten budur
Alt 30.06.2009, 14:41   #18
Cley
Moderator

Alıntı:
öncelikle benim yapmış olduğum yorumlara cevap verme hakkını kendinizde hissettiğiniz ve karşılığında sen ben niteliği taşıyan saygısızca verdiğiniz bu cevabı kayla bile almıyorum
sebebine gelince; benim yazmış olduğunuz gibi bir durum aklımdan dahi geçmedi tabir-i caizse sırf cevap vereyim üste çıkayım niteliği taşıyan bir cin fikirlilikten başka hiç birşey değil
eğitimsiz cahil toplumlar, kendi gibi davranan(özünde hiç alakası bile olmayan) her canlıya sempati besler ve oy verir
fakat eğitim almış bağımsız düşünen ve kendi değil önce yaşadığı toplumun menfaatlerini ön planda gören insanlar ise bu düşünce doğrultusunda hareket eden insanlara sempati besler ve oy verir ki evrensel olarak doğru(doğruluk değişir fakat burada gerçekçi bir doğruluk söz konusu) olanda zaten budur
O zaman yorumlarınızın altına cevap vermesini istediğiniz kişileri yazınız.

Yorumlarınızı az daha düşünerek yazarsanız karşınızdakinin cin fikirliliğini ortadan kaldırırsınız. Yorumunuz anlatmak istediğiniz gibi anlaşılır

Türkiyedeki insanların % 47 si eğitimsiz ve cahil mi oluyor ?
Alt 30.06.2009, 14:58   #19
betüs58
Usta Yiğido

betüs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

betüs58 Şuan betüs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2010 22:07

Tecrübe Puanı: 784 betüs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sitede herkes herkesinn yorumu hakkinda bi yorumm verebilir bosuna alinti diye bi kutu koymamislar oraya.o yüzden sizi kayla bile almiyorum gibi tabirler dogruu deili bence...saygii cercevesii icinde konusmakk gerekirr..hükümetii elestirirkende sarfettiginiz veya saredeceginiz cümlelerii sarfetmeden bi kere diil 30 kere düsünün bence.Ne olursa olsun TÜRKIYE CUMHURIYETININ hükümeti taktir edilmesede saygii duyulacak!
betüs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.06.2009, 15:35   #20
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 11:20

Tecrübe Puanı: 1307 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siyasetciler utansın....

imam hatipler bizim arka bahçemizdir diyen siyasetçiler.....

allah bin belanızı versin....

sizin yapamadığınızı bazen beğenilmeyen darbeci cunta yaptı....

binlerce imam-hatiplinin kanına girdiniz...

ondan bütün meslek liseliler çekti....

utanın utanın
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil