Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivaslılar'a - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.07.2012, 16:39   #1
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivaslılar'a

Yıllardır gerek sanal alemde, gerek görsel ve yazılı yerel basında yazarak, çizerek, konuşarak, özelde Sivaslıların, genelde Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlarının haklarını hep korumaya çalıştım. Hiç bir insanı sınıflamadım, ötekileştirmedim, kayırmadım. Mesleğim gereği, önce Sivaslılara ama aslında tüm yurttaşlarıma büyük hevesle hizmet ettim.

Doğru bildiğimden şaşmadım, her ettiğim söze sonuna kadar inandım ve sözlerimin her zaman arkasında durdum. Asla dayanağı olmayan tespitler ve yorumlar yapmadım.

Sarf ettiğim her cümlede dayanağım sadece şunlardı:
Sonuna kadar Atatürk ve yurt sevgisi.
Sonuna kadar bilim, dayanak.
Sonuna kadar insan sevgisi.
Sonuna kadar fikre saygı.
Sonuna kadar düzgün Türkçe ve dilbilgisi kuralları.

Bir çok insanı eleştirdim, ama hiç bir zaman kanıtsız, dayanaksız eleştirmedim, evet kimi zaman maksadını aşan cümleler sarf ettim, bazen kırıcı oldum. Bu durumlar için peşin af diledim ve dilerim de...

Fakat, dayanaksız, ön yargılı, kasıtlı, fitne içeren, laubali, basit ve içi boş, alıntı fikirlerin ve söylemlerin düşünce ve fikir özgürlüğü olduğunu kabul etmiyorum. Nankörlüğü kişisel tercih olarak görmüyorum.

Burada yukarıda tanımladığım tanımlara uyan fikirleri buraya yazan, insanları ahlaksızca töhmet altında bırakan, ailesine, kişiliğine saldıranlara her zaman kendi üslubumuzla cevabımız mutlaka olacaktır. Bu insanlara saygı göstermemizi kimse bizden beklemesin.

Kendilerinin yapması gerekeni yapmayıp, bu tarz insanlara gereken cevabı belli bir çizgi içerisinde yapan daha önce bir çoklarını ve şu durumda da beni yasaklayan zihniyeti de Allah'a havale ediyorum. Yazıklar olsun sizin gibi site yöneticisine...

Yasaklanmama neden olan başlık da silinmiş, neden siliyorsunuz?, Bırakın bir takım fikre sahip olduğunu söyleyen ancak alakası olmayan ve onun destekçisi basit insanlar deşifre olsunlar, o fikre gönülden bağlı insanların da farkı ortaya çıksın.

Bu yasaklama sonucu tarafıma ulaşıp desteklerini bildirenlere teşekkür etmek istiyorum.

Sonuçta doğru bilinenin söylemesinden asla vazgeçilmeyecek, dayanağıyla ve mantığıyla en sert eleştiriler yazılmaya devam edilecek, siz bir takım yöneticiler de elinizden geleni ardınıza koymayın bakalım..

Sağlıcakla...

Konu KAOS tarafından (29.07.2012 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir..
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.07.2012, 16:56   #2
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivaslılar'a

Süper bir anlatım. Bundan daha iyi anlatılamazdı. Tebrik ederim.
Alt 29.07.2012, 22:44   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivaslılar'a

Sayın KAOS,
Kabul etmeniz gerekiyor ki pek çok kez fikirlerden çok kişiliklere laf vurdunuz.Ve bunu bana da çok defa yaptınız.Ve bunu yaptıktan sonra "sonuna kadar fikre saygı" sözünüz bana inandırıcı gelmiyor..Hatta size birdaha benim hiçbir mesajıma cevap vermemenizi istedim..Çünkü artık fikirme değil kişiliğime hakret ettiniz çok defa..Ancak buna rağmen bir defa bile size hakaret etmedim..Çünkü karşımda bir büyüğüm,bir bilim insanı,bir doktor ve Sivas'a hizmet etmeyi benimsemiş birisi vardı..Ben size bu saygıyı hep gösterdim,ancak siz küçüğünüze bu sevgiyi göstermediniz..Benim şahsımı ilgilendiren kısmım budur..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil