Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Terörist Alanda,Meclis Tatilde - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Şiirler > Aşk şiirleri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.09.2015, 20:54   #1
orhan-17
Yiğido

orhan-17 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orhan-17 Şuan orhan-17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.07.2016 12:42

Tecrübe Puanı: 554 orhan-17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Terörist Alanda,Meclis Tatilde

Terörist Alanda,Meclis Tatilde
Terör hortlatıldı ilçede,ilde
Terörist Alanda,Meclis Tatilde.
Yönetim ipleri sanki katilde.

Hükumet geçici yani müstafi.
Adının Hükumet olması kafi.
Havanda su dövmek işleri safi.

Oya endeksli anket,araştırmalar
Seçmenin aklını karıştırmalar.
Lider Liğinde söz yarıştırmalar.

Erken seçim olsa ne değişecek.?
Belki sonuç aleyhte gelişecek..
Birçok vekil emekli edilecek

Geledursun her gün şehit naaşı.
Anaların bağrı hep sabır taşı.
Matikten çekerler yatan maaşı.

Seçmenine ,seçilenin azabı.
Ağırlaşıyor geçimin hesabı.
Çoluk,çocuk yani insan kasabı

ORHAN AFACAN
09.08.2015-İzmir
HADİSİ ŞERİF

1854 sayılı hadisi EBU HÜREYRE Hz. naklediyor.

"Fırat nehrinin suyu çekilip,altından bir dağ meydana çıkmadıkça kıyamet kopmaz.Bu hazine üzerinde kıtal vukua gelir,her yüzden doksan dokuzu ölür../Kıtale iştirak edenlerden) her kişi
yalnız halas olacağım diye ümitlenir." demiş Resulullah sa.v. hadisin bir değişik şekli daha var.Ben pek ayet ve hadislerden bahsetmek istemiyorum ama şiirlerimin bazı yerlerinde kullanmaya çalışıyorum.
Hadis Buharı ve Müslim rivayetidi
orhan-17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil