Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Aksu'nun adı degişti! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Sivas ile İlgili Fotoğraf Paylaşımı
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas ile İlgili Fotoğraf Paylaşımı Sivas ile İlgili Fotoğraflar Paylaşımı, sizlerde paylaşın.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.10.2010, 19:02   #1
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 22:26

Tecrübe Puanı: 728 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Aksu'nun adı degişti!

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Aksunun Devamı Olarak Bilinen Projede İsim Değişikliğine Gidildi.Büyük Birlik Partisiden BİR adını alarak BİRSU adı verildi..
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2010, 19:45   #2
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Aksu'nun adı degişti!

Tam Uganda, Mozambik, Papua Yeni Gine'lik bir olay, tam üçüncü dünya zihniyetine sahip, dar kalıplarda düşünen kabilecilerin yapacağı iş! Yapanlara yakışmış ne diyelim!

Kendileri Sivas'ın çehresini değiştirecek bir proje üretmekten aciz oldukları için eski projelerin isimleriyle oynayarak prim yapacakları zannına kapıldılar anlaşılan. Çok komik, gerçekten çok komik aynı zamanda insanın içini acıtan bir olay. Benim güzel memleketim üçüncü dünya zihniyetine sahip üç beş kahvehane müdaviminin eline mi mahkum olmalıydı?

Diğer taraftan da şöyle düşünmeden edemiyorum: Bir toplum nasılsa onu yönetenler de öyle olurmuş! Herkes hakettiğini buluyor galiba!
Alt 05.10.2010, 19:49   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bu haber doğru mu?
Alt 05.10.2010, 20:36   #4
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence böyle bir haber yok yalan.
Alt 06.10.2010, 00:42   #5
subasi29
Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

subasi29 Şuan subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.01.2013 17:37

Tecrübe Puanı: 603 subasi29 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tam Uganda, Mozambik, Papua Yeni Gine'lik bir olay, tam üçüncü dünya zihniyetine sahip, dar kalıplarda düşünen kabilecilerin yapacağı iş! Yapanlara yakışmış ne diyelim!

Kendileri Sivas'ın çehresini değiştirecek bir proje üretmekten aciz oldukları için eski projelerin isimleriyle oynayarak prim yapacakları zannına kapıldılar anlaşılan. Çok komik, gerçekten çok komik aynı zamanda insanın içini acıtan bir olay. Benim güzel memleketim üçüncü dünya zihniyetine sahip üç beş kahvehane müdaviminin eline mi mahkum olmalıydı?

Diğer taraftan da şöyle düşünmeden edemiyorum: Bir toplum nasılsa onu yönetenler de öyle olurmuş! Herkes hakettiğini buluyor galiba!
Dogru Soze Ne Denir !! Cok Guzel Tespitlerde Bulunmussun.
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2010, 01:24   #6
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inanmam çünkü ismi kaldırmaları için önce deve kesmeleri gerekki sonra diğer ismi koysunlar çok komikdi.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2011, 16:12   #7
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben daha yeni Sivastaydım. Böyle birşey olmamıştı.
Hatta AKSU tabelaları dahi yenilendi, boyandı. Öyle olacak olsa sanırım yeni tabelalar getirtilirdi.

Hatırlıyorum da Denizlide otururken ANAP başkanlığında henüz yeni sarı-beyaz olarak boyanan kaldırım taşları CHP başkanlığına geçer geçmez hemen kırmızı-beyaza boyatılmıştı. Boya parası vatandaşın cebinden.
Hakikaten de tam Uganda, Mozambik zihniyeti..
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil