Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > Sivasspor Paf Takımı
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivasspor Paf Takımı Sivasspor Paf Takımı

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.02.2008, 12:01   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Ve...Paflar da Zirvede!

Bir zaferde Sivasspor Paf takımından geldi. Haftalardır çıkış içerisinde olan Sivasspor Paf takımı üst üste kazandığı maçlar sonrasında ligin en tepesine yerleşti.

Altyapısıyla övünen bütün takımları geride bırakan Sivasspor Paf takımı, son oynadığı Gençlerbirliği Oftaşspor maçını 4-2 kazanarak puanını 46’ya yükselterek liderlik koltuğuna oturdu.

Vestel Manisaspor’un ve Galatasaray takımlarının puan kaybetmelerinin ardından zirveye kurulan Sivasspor Paf takımı 3 sezondur yer aldığı Paf liginde ilk defa liderlik koltuğuna oturdu.

Paf liginde Manisa ekibi uzun süre liderlik koltuğunda oturduktan sonra, takipcisi Galatasaray liderliği eline geçirmiş,ancak geçtiğimiz haftalarda Manisa tekrar lider olmuştu.

Geçtiğimiz hafta her iki takımında puan kaybetmesinin ardından G.B Oftaşspor’u 4-2 yenen Sivasspor Paf takımı ligin 22. haftasında ligin tepesine yer almayı başardı. Başarılı Teknik Direktör Ahat Kömürlüoğlu, haftalardır süren disiplinli ve başarılı çalışmalarının mükafatını aldıklarını belirterek “Sadece ben değil, bütün Sivaslı’lar bu gençlerle gurur duymalı” dedi.

Kaynak: Hürdoğan Gazetesi
Alt 19.02.2008, 12:06   #2
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 857 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Ve...Paflar da Zirvede!

Paf takımımızın As takımımızın da başarılarının devamını diliyorum.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil