Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Kazanan Sivas olsun - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.03.2015, 17:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kazanan Sivas olsun

AK Parti Sivas Milletvekili Dr. Mesut Acıöz “Kazananın kim olduğu önemli değil, önemli olan Sivas’ın kazanması. Listeye kim girerse girsin herkesin Sivas için güç birliği yapması, listeye girene destek vermesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı Doktor Mesut Acıöz, yaklaşan seçimler öncesinde çalışmalarına hız verdi. Çalışmalar kapsamında gazetemizi de ziyaret eden Acıöz, Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Kemal Çağlayan ile görüştü.

Pazar günü yapılan temayül yoklamasının dostluk ve kardeşlik içinde geçtiğini ifade eden Acıöz, kazananın kim olduğunun önemli olmadığını önemli olan Sivas’ın kazanan olmasını ifade etti. Acıöz “Pazar günü bir temayül yoklaması geçirdik. Temayül yoklamasında herkesin dostluk, kardeşlik içinde yarıştığını gördük. Temayül yoklamasının sonucunun yüzde yüz etki etmeyeceğini biliyoruz ama temayül yoklamasının da mutlaka katkısı olacağına inanıyorum.

Kazananın kim olduğu önemli değil, önemli olan Sivas’ın kazanması. Listeye kim girerse girsin herkesin Sivas için güç birliği yapması, listeye girene destek vermesi gerektiğine inanıyorum. Sivas’ın sorunlarını bilen, Sivas’a hakim olan birilerinin Sivas’a vekil olmasına gerektiğine inanıyorum ve Sivas halkında ayrım yapmadan herkesi bir bütün olarak kucaklayacak insanların vekil olmasını ve Sivas’ı bir yerlere taşıması gerektiğine inanıyorum. Temayüle katılarak oy kullanan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Kemal Çağlayan ise Acıöz’e başarılar diledi. Sivas’ın ortak payda olduğunu ifade eden Çağlayan, “Önemli olan Sivas’ın ve Sivaslının kazanması. Bu yolda bizde tüm adaylara başarılar diliyoruz” dedi.

Sivas Memleket
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil