Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Valimiz Değişti - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.08.2012, 22:44   #1
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart YENİ VALİLER KARARNAMESİ ÇIKTI

ANA SAYFASİYASET

11 vali merkeze alındı

Yeni valiler kararnamesi çıktı. 11 ilin valisi merkeze alındı, 29 ilin valisi değişti.

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına Malatya Valisi Doç. Dr. Mehmet Ulvi Saran atandı.Saran'ın atamasına ilişkin karar, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Kararda, ''Açık bulunan 1'inci derece kadrolu ve 7600 ek göstergeli Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına, Malatya Valisi Doç. Dr. Mehmet Ulvi Saran'ın atanması, 657 sayılı Kanunun 71 ve 74'üncü maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2'nci maddesi gereğince uygun görülmüştür'' ifadelerine yer verildi.

Aksaray valiliğine Selami Altınok atandı.

Ardahan Valiliğine Seyfettin Azizoğlu atandı.

Batman Valisi ahmet Turhan Balıkesir Valiliği'ne atandı.

Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan Batman Valiliği'ne atandı.

Bitlis Valiliği'ne Veysel Yurdakul atandı.

Çorum Valiliği'ne sabri Başköy atandı.

Düzce Valiliği'ne Adnan Yılmaz atandı.

Kars Valiliği'ne Eyüp Tepe atandı.

Tokat Valisi Şerif Yılmaz Kayseri Valiliği'ne atandı.

Sivas Valisi Ali Kolat Kırıkkale Valiliği'ne atandı. [TEKİRDAĞ VALİSİ ZÜBEYİR KEMELEK SİVASA ATANDI]

Uşak Valisi Özdemir Çakacak Kırşehir Valiliğine atandı.

Burdur Valisi Süleyman Tapsız Kilis valiliğine atandı.

Konu 58MUAMMER58 tarafından (02.08.2012 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir..
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2012, 09:08   #2
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Valimiz Değişti

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Sivas Valiliği görevine Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek atandı.Sivas Valisi Ali Kolat ise Kırıkkale Valiliği görevine atandı.

Vali Zübeyir KEMELEK kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi΄ni bitirdi. Espiye Kaymakamlık Vekilliği Şabanözü, Nazımiye, Iğdır, Ümraniye Kaymakamlıkları, İçişleri Bakanlığı Şube Müdürlüğü, İller İdaresi Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı, Kayseri Vali Yardımcılığı yaptı. İstanbul Ümraniye Kaymakamlığından sonra 2006 tarihinde Osmaniye valiliğine atanmıştır. İçişleri Bakanlığının 10 Haziran 2009 tarihli 10030 numaralı yazısı ve Bakanlar Kurulunun 11 Haziran 2009 tarihli kararıyla Tekirdağ Valiliği görevine atanmıştır.2 Ağustos 2012 tarihindeki kararname ile Sivas Valiliğine atanmıştır.Vali Kemelek Evli ve 3 çocuğu babasıdır.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2012, 10:31   #3
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 983 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Valimiz Değişti

Görev yaptığı Osmaniye ve Tekirdağ'da babacan vali diye halk tarafından çok sevilen bir isimmiş Şehrimize hayırlı olsun.
Alt 03.08.2012, 10:33   #4
tskfn
Tecrübeli Yiğido

tskfn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tskfn Şuan tskfn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 702 tskfn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birde Belediye başkanından kurtulsak şehir biraz daha kendine gelecek.
Alt 03.08.2012, 13:49   #5
_HALIL_
Yeni Yiğido
NO AVATAR

_HALIL_ Şuan _HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.11.2012 12:48

Tecrübe Puanı: 0 _HALIL_ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayirli ugurlu olsun ama arkadaslar bir sorum olacak ben turkiye'de oturmadigim için pek fala bilmiyorum ama bir sorum olacak'ti bu adam çorumlu diye duydum nasil olurda sivas valisi sivasli olmaz ?
_HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 16:32   #6
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
_HALIL_ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hayirli ugurlu olsun ama arkadaslar bir sorum olacak ben turkiye'de oturmadigim için pek fala bilmiyorum ama bir sorum olacak'ti bu adam çorumlu diye duydum nasil olurda sivas valisi sivasli olmaz ?

Sivas valisinin illa sivaslı olması gibi bir zorunluluk durumu yok ülkemizde.

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Sivasımız için iyi işler yapar sayın valimiz.
Alt 03.08.2012, 17:07   #7
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 494 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ali kolat şöyle geriye baktığında sivasa şu kalıcı eseri bırakıyorum diyebildimi acaba
sivasa gelen saz çalıp türkü çığırıp gidiyor
sivas basınıda valinin yalakalığını yapmaktan eleştirmiyorlar yeyip içip gidiyorlar
ben vali olarak hasan canpolatı tanırım adam gibi adamdı
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 18:15   #8
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Eski Valimiz Sayın Ali Kolat'a üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor,yeni Valimiz Sayın Zübeyir Kemelek'e görevinde kolaylıklar diliyorum.
Ayrıca Sayın Belediye başkanımız Doğan ÜRGÜP ile çok iyi bir dost olduklarını duydum.. İnşallah diğer valimiz gibi birlik beraberlik içinde çalışmaya devam ederler....
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.08.2012, 14:20   #9
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 460 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_HALIL_ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Valilerin kendi memleketlerine vali olarak atanamayacagını duymuştum tıpkı polisler gibi. Sebebi ise bölgede oluşabilecek olası bir ayanlığı önlemek.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.08.2012, 15:43   #10
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

şehirlerin sosyal siyasal ekonomik kültürel olarak gelişmesindeki en büyük faktörlerden biride yerel yöneticilerdir vali kaymakam belediye başkanı halkla içiçe oldukları için sorunları yerinde görür bilirler onedenle valileri kaymakamları belediye baskanlarını çok önemsiyorum belediyeyi halk kendi seçer vali kaymakamı devlet otoritesi atar osmanlı döneminde sivas eyaletine en kudretli degerli valiler atanırmış cumhuriyet döneminde sivasta görev yapıpda şehire kalıcı deger kazandırmış kaç vali yada belediye baskanı var yok gibi ilçelerimiz yerinde sayıyor o ilçelerde kaç kaymakam belediye baskanı geldi geçti herbiri 1 fidan dikse orman olurdu bir vali isterse görev yaptığı şehri uçurur megapol yapar isterse milletle devleti milletle milleti birbirine düşman eder yerin dibine sokar tıpkı vali bozuntusu adi pkklı kominist dinsiz kefere ahmet karabilgin gibi sivasta çoban köpeği olamıyacak yaratıkların vali olması gibi kangalla aynı yıl belediyelik olan kayseriye bakın sivasa bakın kangalı kıyaslamıyorum bile bu aradaki fark kayserililerin daha çalışkan daha zeki daha iş bilir olmasından değil valisinin belediye baskanının kafa dengi olması halkının birlik bereberlik içinde olmasından hükümetlerden hak ettiği payı fazlasıyla almasından dır yeni valiye görevinde başarılar dilerim umarım şehrimize layık olur orda burda piknikte düğünde olmasından ziyade devletin sivasın eksik yol elektrik su sorunlarına çare bulmasını sivasın kalkınmada öncelikli şehir olmasını tarım ve hayvancılığı geliştirmek için yerel unsurlarla işbirliği yapmasını görevsüresi dolunca geride unutulmuyacak eserler bırakmasını temenni ederim hayırlı uğurlu olsun
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)