Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ? - Sayfa 20 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence > Oyun Odası > Forum oyunları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.01.2010, 21:16   #191
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

Sezer Badur ;
Sivas'tan ayrılabilirim ama bu siteden asla.Sivasspor gelir geçer ama bu site asla

Yeni takımımdan aldığım parayla yakında sitenize rakip olucağım Rüştü bey haberiniz olsun
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar EyüphanAydın'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 21:42   #192
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Fatih Ürek ;
Ay ay ay,Sivaslilar.net Kurban olurum sana . Ben geldim,Fired ile birbirimize benziyoruz ama o taş gibi ben ise biraz daha ılımlı

Fired Çakmaktaş;
Fatih fatih fatih ! Allah cezanı vericek fatih.Her zaman her yerde bana benzediğini dile getiriyorsun.

Siteye üye olduğumdan beri sende siteye takılıyorsun.Aramızda fark var,Ceza'nın şarkısını dinlemeni tavsiye ediyorum ' FARK VAR' .

Ben Fired Çakmaktaşım ' TAŞ GİBİYİM' Sen Fatih Ürek ' ILIMLI ERKEKSİN' Neyse fazla konuyu açmayayım Banlıcaklar.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2010, 13:29   #193
çiltaş_58
Yeni Yiğido

çiltaş_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiltaş_58 Şuan çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2010 14:50

Tecrübe Puanı: 573 çiltaş_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cem Yılmaz Twitter ında şöyle dedi :

cm_ylmz
Çocukken biz taşralılar için en büyük mutluluk, haber bülteninde şehrimizin adının geçmesiydi. “Baba koşun, Sivas dedi”
çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar çiltaş_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2010, 13:31   #194
çiltaş_58
Yeni Yiğido

çiltaş_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiltaş_58 Şuan çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2010 14:50

Tecrübe Puanı: 573 çiltaş_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konu başlıgını yanlış okumuşum olsun
çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar çiltaş_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.05.2012, 10:24   #195
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Ah Eyphan ahhhh. Kulakların çınlasın sen nerelerdesin. En beğendiğim konulardan biriside buydu. Ne kadar eğlenirdik. Birbirinden güzel (komik) konular işlemiştik.
Okumayanlar için tafsiye edilir eminim çok eğleneceksiniz..
Alt 28.05.2012, 23:47   #196
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

5. 6. 8. 11. 13 Sayfalar süper ötesi emeklerinize sağlık, harika çok güldümm
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2012, 23:59   #197
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Mahmut Tuncer'in yaptığı show programında ilginç olaylar yaşandı.
Programın ilerleyen saatlerinde Mahmut Tuncer bir ara seyircilerin arasında gitti, seyircilerden birisi; "siz sivaslilar.net'i biliyormusunuz hiç ziyaret ettiniz mi" diye sordu?
Mahmut Tuncer müziği kestirerek soru soran kişiye, e nedir lo bana söyle bakalım diye soru sordu.?
Seyirci: "Mahmut abi [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] diye tıklıyorsun orada herşeyi öğrenir görürsün" dedi. Meraka kapılan Mahmut Tuncer oradakilere" ula getirin bir laptop hele" diye seslendi. Hemen bir laptop getirildi, seyircilerin şaşkın bakışları arasında masaya oturan Mahmut Tuncer hemen linki tıklayarak siteye daldı. Bakışlarını kaçırmadan dakikalarca siteye bakarken "ya ben bu siteye bayıldım" dedi
Ve gerçekten bayılmaya başladı, Mahmut Tuncer alttaki resimde bayılırken ve onu tutmaya çalışan seyirciler görülüyor
Daha sonra stüdyoda bulunan sağlık görevlilerin yardımıyla ayılan Mahmut Tuncer bir süre dinlendikten sonra yardımcısını yanına çağırarak,"yav sen ne biçim adamsın, böyle bir site vardıda neden haber vermedin" dedikten sonra yardımcısını stüdyo içerisinde kovalamaya başladı,üç tur attıktan sonra kabin dışında yakalayan Mahmut Tuncer yardımcısının kafasına mikrofonla üç kez dank....dank...dank... diye vurdu.
Sonra stüdyoya dönen Mahmut Tuncer: "yav ne harika bir siteymiş.Orada samimyeti, kardeşliği, dostluğu arkadaşlığı gördüm bu beni çok mutlu etti ve çok sevindirdi, herkes bu siteyi görmeli" dedi.
"Ve buradan söz veriyorum dedi, sivaslilar.net site içinde evlenemeyenler varsa bana gelsinler ben onları ne yapar ne eder mutlaka evlendiririm" dedi.
Buna bayıldım bende
BİLMEYEN ELEŞTİRİR,
YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil