Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

12 Eylül'de sandık başına. - Sayfa 11 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.07.2010, 10:13   #101
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 591 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 12 Eylül'de sandık başına.

NE YANİ
MHP gibimi konuşsunlar yakışıyormu bahçeliye yazıklar olsun...ne bu hiddet anlamakta zorlanıyorum
Alt 27.07.2010, 10:31   #102
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 948 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
AKÇA Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SİLİVRİDE YAPILAN ZULUM DEMEK İÇİN KÖR OLMAK GEREK LÜTFEN ERGENEKONU İYİ OKUYUN....
Darbeleri kimin kimlere yaptırdıklarını çok iyi biliyoruz sayın AKÇA

"Bizim Çouklara" "80 darbesini yaptırdığı gibi, bugün de ülkemde "O çocuklara" adım adım sivil darbe yaptırmaktadır.
O tarihlerde askeri darbe işlerine geliyordu, şimdi ise sadece staredeji değişti aradaki fark sadece o.
Daha seçilmeden başbakan olmadan bir ay evvel ayağına çağırıp direktifler verip, yani benim memurum gibi çalışmak zorundasın yoksa seçtirdiğim gibi bıraktırmasınıda bilirim dermişçesine kulağına bir şeyler fısıldamak.

EREGENEKON HİKAYESİNE GELİNCE:

Şundan emin olmalısınız Ergenekon diye birşey yok! Hepsi önceden belirlenmiş ayarlanmış birer düzmece hayal ürünü! Biri çıkıyor adıda "Gizli Tanık" felan filan şu bu şu zamanda telde şöyle dedi buna şöyle dedi bu sözlerde kesin bir ima var yok şifreli konuştu gibi sudan bahanelerle, insanları gece saat dörtlerde yataklarından yaşına başına bakmadan sanki Türk askerine Türk polisine kurşun sıkmış şehit etmiş gibi terörist muamelesi yaparak toplama kampına götürür gibi toplayıp mahkeme tarihlerinide bir iki seneye sallayıp ondan sonra onlarıda halkın gözünde suçluymuş gösterip yandaş medyanın ağzına sakız edip vurun abalıya misali bekleki mahkeme günü gelsin. Zaten kesinleşmiş bir dava hükümde yok, gelenlerin nerdeyse hepsi suçsuz bulunmuş, salınmış, yeni malzeme lazım oldukça yeni listeler devreye girip yeni tutuklamalar.
Bu hikayenin asıl bir amacı ve niyeti var sayın AKÇA
Ordu içinde ABD'nin çıkarlarına ters gelen ters düşen çoğunlukta Atatürkçü, Kemalist subaylar generaller var.Bu düşüncede olan yazarlar çizerler aydın bir kesim var, Bu ulusalcı milli ruhçu kesimi bir şekilde yok etmek gerekiyor.Ama nasıl işte böyle balon halkın pek tepkisini çekmeyecek şekilde yok darbeydi yok çekiçti yok tırpandı gibi uydyruk abuk sabuk hayali şeylerler suçlamak gerekiiyordu.
Kısacası senaryo iyi bir şekilde devam ediyor ama film nerde kopar orasını hep birlikte göreceğiz.
ABD geçmişte yıllardır PKK'ya silah yardımı yapmadımı? Helikopterlerle teröristlere mühimmat atmadımı? Fetullah efendi Türkiye'de iken ABD için neler demedi, ne oldu da? Efendiyi şimdi orda besliyor. Kara kaşına kara gözünemi vuruldular yoksa? Tayyip Erdoğan'ı boşunamı ortadoğu projesi eş başkanı seçti? Her on yılda bir darbe olur denen ülkemizde 30 yıl geçti darbe marbe bişe olmadı! Demekki ABD istemedikçe "Bizim Çocuklar" darbe marbe yapamaz!
Bu ne darbeymiş böyle "80 darbesini 5 kişi yapmıştı bu darbeyi bin kişi yapamamış ya bu iddialara kargalar bile güler.
Bu yaşananlar sadece göstermelik birer rol. Çünkü halkı birşeylerle oyalamak zorundasınız yoksa sizden ekmek ister hak ister aş ister çorba ister. Kafaları birşeylerle meşgul ederken diğer tarafta neler oluyor neler bitiyor bilinmesin!
Ülkemizde herşey ABD'nin kontrolünde gelişiyor, oluşuyor servis yapılıyor.
Bak subaylarımızın başına çuval geçiren ülkenin onurunu gururunu kıran ABD için ne yaptı senin AKP'en ? Nota verelim diyenlere "Beyler bu müzüik notasımı" diyede kafa bulmayıda ihmal etmedi. Sadece gerekli soruşturmalar yapılacaktır deyip unutturdu geçiştirdi.Hani ne soruşturdu ne oldu haberi olan varmı?
İsterse 10 ortaklı olsun bu ülkenin artık ulusalcı milli ruh barındıran ulusal hükümete çok acil ihtiyacı var, adalaetli bir seçim şekliyle bu yolda gereken yapılmalı yoksa ülke bütünlüğümüz tehlikede, herkes kamplara bölünmüş kutuplaşmış, barut fıçısı gibi Allah korusun böyle bir şeyi aklıma dahi getirmek istemiyorum örneği dün İnegöl'de yaşandı halkın sağduylu sakin olması ve kabakuvetle değil demokrasi yoluyla çaba göstermeli.
Onun içindirki;
Ne ABD ne AKP TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 10:51   #103
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

HAİN KİM SİLAH ZORUYLA İKTİDARI ELE GEÇİRİP KENDİ ANAYASALARINI YAZANLAR MI? YOKSA MİLLİ ONURUMUZU KURTARMAK İÇİN DARBECİLERE ''DUR'' DİYEREK MİLLİ ANAYASAMIZI YAZANLAR MI? SİZCE ANAYASA NEREDE YAZILIR? MECLİSTE Mİ ? KARARGAHTA MI? SİZCE CUMHURİYETLERDE YÖNETİM ORGANI HÜKUMET MİDİR ? KIŞLA MI? SİZCE ANAYASA NASIL KABUL EDİLMELİ ? DARBEYLE Mİ ? REFERANDUMLA MI ?

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.07.2010, 10:58   #104
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 948 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
HaKaaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
HAİN KİM SİLAH ZORUYLA İKTİDARI ELE GEÇİRİP KENDİ ANAYASALARINI YAZANLAR MI? YOKSA MİLLİ ONURUMUZU KURTARMAK İÇİN DARBECİLERE ''DUR'' DİYEREK MİLLİ ANAYASAMIZI YAZANLAR MI? SİZCE ANAYASA NEREDE YAZILIR? MECLİSTE Mİ ? KARARGAHTA MI? SİZCE CUMHURİYETLERDE YÖNETİM ORGANI HÜKUMET MİDİR ? KIŞLA MI? SİZCE ANAYASA NASIL KABUL EDİLMELİ ? DARBEYLE Mİ ? REFERANDUMLA MI ?
ABD GÜDÜMLÜ AKP GENEL MERKEZİNDEDE YAZILMAZ KARDEŞİM
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 11:02   #105
HaKaaN
Usta Yiğido

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ABD GÜDÜMLÜ AKP GENEL MERKEZİNDEDE YAZILMAZ KARDEŞİM
Bugün İktidarda Olupta Bu Anayasayı ChP Yazssaydı Ben Yine Evet Derdim......
bu akp nin değil milletin anayasası buna partizanlık yaparak değil geçmişimize ve geleceğimize bakarak evet yada hayır demeliyiz.Ben EVET diyorum demiyenede Saygı duyarım......

Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar HaKaaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 11:11   #106
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

Alıntı:
Bugün İktidarda Olupta Bu Anayasayı ChP Yazssaydı Ben Yine Evet Derdim......
bu akp nin değil milletin anayasası buna partizanlık yaparak değil geçmişimize ve geleceğimize bakarak evet yada hayır demeliyiz.Ben EVET diyorum demiyenede Saygı duyarım......
Keşke bu düşüncenizde samimiyetinize inanabilsem, daha adamın sivasa gelemsini hazmedemiyen yazdığı anayası nasıl kabul eder buda kocaman bir soru? Hem anayasaları partiler değil ülkenin aydınları bilim adamları o konuda uzman kişiler yazmalı.

Bu geleceğimiz dediğin AKP'nin geleceğini ilgilendiriyor doğru. Çünkü yüce divan ileride her türlü hesap vermede işi yandaşlı yargıçlara bırakmak gerekiyor.Vatandaşın bu yasayla ne çıkarı olabilir hangi soruna hangi derde çare olacak vatandaşın ne sorunuyla ilgili bu yasa ?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 11:11   #107
turkbeyı
Yiğido
NO AVATAR

turkbeyı Şuan turkbeyı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2010 19:43

Tecrübe Puanı: 524 turkbeyı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncevatan adlı arkadaşım çok güzel yazmışlar.
Alt 27.07.2010, 11:14   #108
HaKaaN
Usta Yiğido

Alıntı:
Keşke bu düşüncenizde samimiyetinize inanabilsem, daha adamın sivasa gelemsini hazmedemiyen yazdığı anayası nasıl kabul eder buda kocaman bir soru? Hem anayasaları partiler değil ülkenin aydınları bilim adamları o konuda uzman kişiler yazmalı.

Bu geleceğimiz dediğin AKP'nin geleceğini ilgilendiriyor doğru. Çünkü yüce divan ileride her türlü hesap vermede işi yandaşlı yargıçlara bırakmak gerekiyor.Vatandaşın bu yasayla ne çıkarı olabilir hangi soruna hangi derde çare olacak vatandaşın ne sorunuyla ilgili bu yasa ?
Bu ülkede din düşmanları aydın olmuş almış başını gidiyor dinime düşman olan insan beni karanlıktan öteye götürmez varsın batsın onların aydınlığı nerenin aydınlıgı neyin aydınlığı bu......Aydın Ne Arar Türkiyede

Alt 27.07.2010, 11:19   #109
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

Alıntı:
Bu ülkede din düşmanları aydın olmuş almış başını gidiyor dinime düşman olan insan beni karanlıktan öteye götürmez varsın batsın onların aydınlığı nerenin aydınlıgı neyin aydınlığı bu......Aydın Ne Arar Türkiyede
Biliyodum dönüp dolanıp yine din tüccaralrının yaptığı gibi onunla savunmaya geçeceğini. Dini siyasete alet etmek prim kazanmak alışkanlık yaptı sanırım. Ülkemizde bir sorun yoktur rahatlıkla ibadetimide yapıyorum camiyede gidiyorum ezanımıda dinliyorum proplem yok. Proplem alet çıkar peşinde olanlardır.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 11:22   #110
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ülkemizde bir sorun yoktur rahatlıkla ibadetimide yapıyorum camiyede gidiyorum ezanımıda dinliyorum proplem yok. Proplem alet çıkar peşinde olanlardır.
Bir şarkı var ya; "Hayat sana güzel"..
Türbanlının önünü kapat,yasak üstüne yasak koy,İmam-Hatip'liyi devre dışı yap,sonra da ülkede sorun yokmuş.Sana yok!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)