Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.08.2009, 10:34   #4331
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 624 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

arkadaşlar biz bu sitede cok emek verdik ve sivaslıar net olarak en cok üyesi gümüşdereli arkadaşlarımız birleşti ama bazı olumsuzluklar sohbet alanımıza bile girdi site bayı gerildi böyle olmasın hiç mi hiç istemezdik ama bazı kendini bilmeyen arkadaşlarımız yazdılar yazacaklar ama sevyeli olmak gerekir diye düşünürüm ben sitede kimse kalmadı cok üzüçü bi olay diye düşünürüm tüm gümüşdereli arkadaşlarımıza seslenirim herkes gelsin sevyeli sohbetlerimize devam edelim beldemiz iç köyümüz için yaralı her açılıma ışık tutalım saygılar

Alıntı:
sonsuzluk_588 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
slm ğümüşdere halkı ben hasan aslan karaveligilin ibo nun oglu
hasan hoşgedin canım işallah yararlı paylaşımların olur

Alıntı:
gül ve hilal Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
öncelikle bekir beye teşekkür ediyorum ve gümüşdere gençliğine sesleniyorum silahı ,şiddeti, kabalığı, bırakalım!sevgi tohumları ekelim sevgi çiçekleri açsın gümüşderenin dağlrında
hoşgeldin gül ve hilal arkadaışım ama kendini tanıtırsan memrun oluruz bak hasan kardeşimiz kendini ne güzel tanıtmış

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu kınasoglu tarafından (16.08.2009 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2009, 22:44   #4332
gül ve hilal
Yiğido

gül ve hilal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gül ve hilal Şuan gül ve hilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2010 18:21

Tecrübe Puanı: 559 gül ve hilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Selam gümüşdereli alperenlere arkadaşlar artık gümüşderenin adını kötü şeylerle duymak istemiyoruz!Yaradılanı sev yaradandan ötürü ALLAH yolunun yolcusu olalım.HZ. MUHAMMED ( s.a.v) 'me ümmet olalım.Dünyanın üç kıtasına adalet ve hoşgörü dağıtan ejdadın nesli olalım!Olalım ki gittiğimiz heryere sevgi ve hoşgörü tohumları ekelim. ben deniz TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNÜN lideri merhum MUHSİN YAZICIOĞLU'nun davasının çiğli temsilcisi Ahmet Gültepe...
gül ve hilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2009, 07:25   #4333
abdullah naci
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

abdullah naci Şuan abdullah naci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2010 22:03

Tecrübe Puanı: 588 abdullah naci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SEVGİ IŞIKTIR KALBE

KARANLIKTA GÖRMÜYOR HAKİKATI GÖZÜMÜZ
MAZLUMLAR KAN AĞLARKEN KIZARMIYOR YÜZÜMÜZ

GERÇEKLERDEN KAÇARAK DÜŞLERE DALIYORUZ
İNSANLIK YARIŞINDA EN SONDA KALIYORUZ

SEVGİSİZ HER NE VARSA ALEVDEN HAR DEMEKTİR
MUHABBET SIĞMIYORSA GÖNLÜNÜZ DAR DEMEKTİR
abdullah naci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2009, 21:00   #4334
serkan gulltepe
Yiğido

serkan gulltepe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan gulltepe Şuan serkan gulltepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2011 12:13

Tecrübe Puanı: 608 serkan gulltepe isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Selam gümüşdereli alperenlere arkadaşlar artık gümüşderenin adını kötü şeylerle duymak istemiyoruz!Yaradılanı sev yaradandan ötürü ALLAH yolunun yolcusu olalım.HZ. MUHAMMED ( s.a.v) 'me ümmet olalım.Dünyanın üç kıtasına adalet ve hoşgörü dağıtan ejdadın nesli olalım!Olalım ki gittiğimiz heryere sevgi ve hoşgörü tohumları ekelim. ben deniz TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNÜN lideri merhum MUHSİN YAZICIOĞLU'nun davasının çiğli temsilcisi Ahmet Gültepe...
abı hos geldın

herkese hayırlı gunler dılıyorumm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Konu serkan gulltepe tarafından (18.08.2009 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
serkan gulltepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2009, 21:05   #4335
gül ve hilal
Yiğido

Sn Adıslı Bekir Şahsen Sizi Bende Tanmıyorum Ama Birlik Beraberlik Adına Gayretinizi Taktirediyorum
DÜŞTÜM YOLLARA YOLLARA
Nere giderim bilinmez.
Gurbetten vatan görülmez
Dertliyim halım sorulmaz.
Düştüm yollara yollara

Rastladım dertli kullara
Dua ettim hep onlara
Yaklaşıyorum sınlara
Düştüm yollara yollara

Artık yaren arar gönül
Her geçen gün zarar gönül
Sonsuz aşkla yanar gönül
Düştüm yollara yolllara

Bir menzile yürüyorum.
Bazen şaşıp kalıyorum.
Rabbim sana geliyorum.
Düştüm yollara yolllara

İzmir çiğli den türk islam ülküsünün lideri MUHSİN YAZICIOĞLU'nun yol arkaşı...
gül ve hilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.08.2009, 22:42   #4336
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 678 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Sn Adıslı Bekir Şahsen Sizi Bende Tanmıyorum Ama Birlik Beraberlik Adına Gayretinizi Taktirediyorum
DÜŞTÜM YOLLARA YOLLARA
Nere giderim bilinmez.
Gurbetten vatan görülmez
Dertliyim halım sorulmaz.
Düştüm yollara yollara

Rastladım dertli kullara
Dua ettim hep onlara
Yaklaşıyorum sınlara
Düştüm yollara yollara

Artık yaren arar gönül
Her geçen gün zarar gönül
Sonsuz aşkla yanar gönül
Düştüm yollara yolllara

Bir menzile yürüyorum.
Bazen şaşıp kalıyorum.
Rabbim sana geliyorum.
Düştüm yollara yolllara

İzmir çiğli den türk islam ülküsünün lideri MUHSİN YAZICIOĞLU'nun yol arkaşı...
Sevgili kardeşim Gül ve Hilal öncelikle forum sayfamıza hoş geldin sefa geldin sizin gibi dostları aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU başkanı hepimiz seviyor ve saygı duyuyoruz. Allah Rahmet eylesin mekanını cennet etsin
ancak:burası bir forum sitesi burda her siyasi görüşten insanlar var lütfen burda siyasi görüş açıklamaktan ziyade Hasretlikten,gurbetlikten Gümüşdere'den bahsedelim.siz yeni olduğunuz için burada yaşanan olayları ve yazıları bilmiyorsun. Senden ricam fazla siyasete dalmayalım.Allaha emanet ol .

merhabalar gümüşdereli dostlarım yine ortalığa çıkmaya başladınız ben çok memnun oldum.Herkesten ricam bu forumda seviyeli birbirimizi incitmeden kırmadan hoş sohbetler yapalım.Birilerine karşı kırıcı olmayalım birbirimize hakaret etmeyelim.hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.hep beraber gümüşderenin bozulan imajını tekrar düzeltelim.

Konu mehmetacik58 tarafından (19.08.2009 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.08.2009, 15:27   #4337
dora
Tecrübeli Yiğido

dora - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dora Şuan dora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 20:45

Tecrübe Puanı: 612 dora FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Muhakkak ki Ramazan ayı, İslam târihinde meşhud bir aydır. Kur’an-ı Kerîm onda indirildi. Zafer ve apaçık fetihler onda gerçekleşti. Bu ay, çalışma, sebât ve cehd (gayret) ayıdır. İbâdet, sabır ve Cihâd ayıdır. Ecirlerin ve hasenatların iki katıyla mükâfatlandırıldığı bu ayda Müslümanlar hayırlarda yarışırlar. Nitekim onların Halîfeleri ve vâlileri ülkesinin ve halkının güvenliğini sağlar, İslam’ı Dâvet ve Cihâd yoluyla âleme taşırlardı. Dolayısıyla bu kerîm ay, Müslümanlar için izzet ayı ve kâfirler için ise zillet ayı idi.
dora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.08.2009, 19:00   #4338
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 736 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Hayırlı Ramazanlar

Alt 20.08.2009, 22:28   #4339
kayabaşı
Yiğido

kayabaşı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kayabaşı Şuan kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2011 19:02

Tecrübe Puanı: 558 kayabaşı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bütün gümüşdereli dostlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum
kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.08.2009, 23:29   #4340
gül ve hilal
Yiğido

Alıntı:
mehmetacik58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili kardeşim Gül ve Hilal öncelikle forum sayfamıza hoş geldin sefa geldin sizin gibi dostları aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU başkanı hepimiz seviyor ve saygı duyuyoruz. Allah Rahmet eylesin mekanını cennet etsin
ancak:burası bir forum sitesi burda her siyasi görüşten insanlar var lütfen burda siyasi görüş açıklamaktan ziyade Hasretlikten,gurbetlikten Gümüşdere'den bahsedelim.siz yeni olduğunuz için burada yaşanan olayları ve yazıları bilmiyorsun. Senden ricam fazla siyasete dalmayalım.Allaha emanet ol .

merhabalar gümüşdereli dostlarım yine ortalığa çıkmaya başladınız ben çok memnun oldum.Herkesten ricam bu forumda seviyeli birbirimizi incitmeden kırmadan hoş sohbetler yapalım.Birilerine karşı kırıcı olmayalım birbirimize hakaret etmeyelim.hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.hep beraber gümüşderenin bozulan imajını tekrar düzeltelim.

öncelikle bütün gümüşdereli hemşerilerimin ramazanını kutlar ;beldemizin ve bütün türk islam coğrafyası'nın birlik ve beraberliğine vesile olmasını yüce ALLAH'tan niyaz ederim.Sayın hocam haklısınız ama MUHSİN YAZICIOĞLU'da siyaset üstü bir şahsiyettir,onu da her platformda yaşatmalıyız.saygılar...

Alıntı:
abdullah naci Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SEVGİ IŞIKTIR KALBE

KARANLIKTA GÖRMÜYOR HAKİKATI GÖZÜMÜZ
MAZLUMLAR KAN AĞLARKEN KIZARMIYOR YÜZÜMÜZ

GERÇEKLERDEN KAÇARAK DÜŞLERE DALIYORUZ
İNSANLIK YARIŞINDA EN SONDA KALIYORUZ

SEVGİSİZ HER NE VARSA ALEVDEN HAR DEMEKTİR
MUHABBET SIĞMIYORSA GÖNLÜNÜZ DAR DEMEKTİR
Sevgili abdullah naci kendinizi daha ayrıntılı bir şekilde tanıtırsanız memnun oluruz.hayırlı ramazanlar diliyorum.Ben izmir'den ahmet gültepe...

Konu gül ve hilal tarafından (20.08.2009 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)