Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.01.2008, 01:45   #1
UTKUM_58
Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

UTKUM_58 Şuan UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.03.2008 09:38
Tournaments Won: 1

Tecrübe Puanı: 659 UTKUM_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart !BASINIZDAN GECEN UNUTULMAZ GUZEL OLAYLAR!

Degerli abilerim,arkadaslarim kardeslerim.hepimizin yasami boyunca elbeteki BAZI guzel ve komik olaylari olmustur,insallah bizimle paylasirsaniz sevinirim ve ilk örnegi kendim vereyim.yorumlarinizi bekliyorum tskler..

lise birinci siniftayim yeni basliyorus ilk 3 gun edebiyat ogretmenimiz gelmedi o asamada biz arkadaslarla tanistik.edebiyat dersi basladi ogretmen sinifa girdi yoklama yapti tek tek tanidi biizi.neyse sonra kendini tanitiyormus o arada bende yanimdaki arkadasim olan kemale birseyler soyluyordum.neyse tahtaya KUNHI GÜLTÜRK YAZMIS OGRETMENIN ADI!!!BENDE O ARADA DUYMADIM ISMI GORUNCE KITAP ISMI SANDIM;HOCADA SORUSU OLAN VARMI DIYINCE BENDE ILK GUNDEN HOCANIN GÖZUNE GIRIYIM DIYE YALANDAN EL KALDIRDIM ODA BENI KALDIRDI SOR EVLADIM DEDI;AYNEN BÖYLE DEDIM HOCAM KITABI NERDEN ALICAZ DEDIM
ANLAMADIM OGLUM DEDI;BENDE DEDIMKI HOCAM TAHTADAKI KITABI DIYINCE SINIF GÜLME KIRIZINE GIRDI BENDE SASIRDIM NIYE GULUYORLAR DIYE;HOCA YANIMA YAKLASTI GÖZLUGUNU CIKARTTI LAN ESSEK HERIF BENLE DALGAMI GECIYORSUN DIYE BAGIRDI;BENDE DALGA GECMIYORUM DIYE YEMIN ETTIM BENI OTURTTURDU ARKADAKI ARKADASIM HALEN GULUYOR O ÖGRETMENIN ISMIYDI DIYOR::allah askina siz olsaniz EDEBIYAT KITABI ISMI SANMAZMISINIZ KUNHI GÜLTÜRK:VE O SENE YAZILILARIM IYI OLDUGU HALDE KANAAAT NOTLARIMA ZAYIF VEREREK ILK DÖNEM ZAYIF ALMISTIM EDEBIYATTAN.)) ama guzel bir ani benim icin
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.01.2008, 02:10   #2
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: !BASINIZDAN GECEN UNUTULMAZ GUZEL OLAYLAR!

cok güzel bir rezil olma anisi

bir tanede benden olsun bakalim:
ama simdi baslarsam herhalde sabaha kadar anlatirim.

Sanirsam 18 yaslarindaydim. Nese zaten önemli olanda benim yasim degil.

Benden iki bucuk yas büyük ablam ve bir yas büyük bir arkadasimla olan animi anlatmak istiyorum.
Ablam ve Arkadasimiz cok iyi anlasan insanlardi hele ikiside nisanlandikdan sonra ayrilmaz ikiz gibi olmuslardi. Bide üstüne üstlük isimleride ayniydi yani adaslardi....

oooo neler cektim ellerinden neler.... neyse... bir gün Arkadasimizi ve ailesini arkadasimizin bizde kalmasi icin ikna edebildiydik. Ve saat bayagi gec olmasina ragmen iki adas uyumuyordu. Ordan burdan ikide bir laf aciliyor ikide bir yeniden basliyorlardi gülüsmeye konusmaya vs. Yatagin icinde olmamiza ragmen ve herkesin uyumasina ragmen iki adasin uykusu gelmiyordu.

Ben esneye esneye bir hal olmusdum ve gözlerim gittiii gidiyordu...
Arkadasimiz korkunc hikayelerden acaip sekilde korkuyordu ama ayni zamandada merak ediyor hep ablama adeta yalvariyordu anlatmasi icin. Bu gecede yine aynisi olmusdu ve ablam anlatmisdida anlatmisdi. Arkadasim korkudan uyuyamaz olmus. Illede isik acik uyuyalim diye israr etmisdi.

Yeterki uyuyalim düsüncesiyle ben tamam demis yatmisdim.
Ablam ve arkadasim birbirlerine dönük yatiyorlardi, ablam üsüdügünden yorgani gözlerine kadar cekmis bir durumda arkadasimizda korkudan ayni sekilde yorgani gözlerine kadar cekmis bir durumdaydi.

Isikdan dolayi uyuyamadigim icin arkadasimin uyuyup uyumadinga bakiyordum arada sirada.
Iste tam o anda.......

Iki kafadan birer ciglik.........

Arkadasim cama dogru kosuyor, ablam ise kapiya dogru....

Ikiside birbirine kis kis el harketleri yaparak ciglik atiyorlar...
Fazla sürmedi nelerin olup bitdigini anlamam. Birbirlerinden korkmus biri nerdeyse camdan atlicak digeri ise kapiyla beraber disari cikacak gibilerdi....

Kahkahalar icinde bunlari izliyordum ve ayni sekilde ablama dokunmak isterken

"DOKUNMA BANA GIT GIT GIT" deme basladi ablam bana... ben dahada cok kahkahalar icinde yerlere yatacak vaziyete gelmisdim. Sonradan nasil olduysa ikiside sakinlesdi ve anlasildiki yorgani gözlerine kadar cekmeleri birbirlerinin gözlerine bakmaya sebep olmus ve birbirlerinin gözlerinden korkmaya baslamislar.....

Hem anlatiyor hem gülüyorduk... artik sabah olmusdu ve cevremizdeki insanlardan bu olayi duymayan kalmamisdi

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 02:40   #3
UTKUM_58
Yiğido

hehehe guzel ve cok komikmis ellerinden cok cekmissiniz.gulmeklede intikam almissiniz) kendi gözlerinden korkmalarida cok komik tskler
Alt 14.01.2008, 04:13   #4
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 21:40

Tecrübe Puanı: 749 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Çok mutlu anılarm var ama madem okul anılarından konu başlamış bir okul anımı sizlerle paylaşayım.
Lise iki yıllarındayız,resim dersim iyi ve güzel yaparım.Sınıf arkadaşlarım genelde teneffüslerde sıraya girerler,her birine resimlerini yaparım.Bir resmim ise SİVAS genelindeki enerji tasarrufu konusunda ödül almıŞ.Başkasına yaptığım resim idi,benim yaptıklarıma özenmediğim için ödül mödül alamadım.
Komik bir anı ise bu konuda,yine bir teneffüste,kız arkadaşa resim yapdım,teneffüs sonrası ders tarih ve öğretmen ise en sert hocalardan.Derse başlarken resim kurusun diye arkadaş,yazı tahtasının üstüne bıraktı.Öğretmen içeri girdi,60 derecelik bir dönüş ile tahtaya döndü ve resme uzun uzun baktıktan sonra ''Güzel olmuş'' dedi.
Bende ayağa kaldım ve ''Teşekkür ederim hocam'' dedim.
Benim cevapla beraber öğretmenimizin kahkaha krizine girmesi yaklaşık beş dakika sürmüştü.
Çünki resmin altına sahici olsun diye kız arkadaşın adını yazmışdım,resmi sahiplenen bendim.Bir nevide kopyamız ortaya çıktı.
Alt 14.01.2008, 10:52   #5
UTKUM_58
Yiğido

)))))))))))))))) tskler albina 58 abi guzel resim yapmanin sonucu heralde ama guzel bir aniymis)
Alt 23.01.2008, 23:17   #6
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

anlatacak o kadar cok sey yasadimki
o kadar cok anim varki
hepsininde ayri bir komedi
ayri bir hatirasi var....

ben gencken (simdi herkesi duyar gibiyim "sanki simdi cok yaslisin")
neyse iste söyle bir on sene öncesi kadar felan, cokmu yaramazdim desem
bilmiyorum artik siz yorum yapin onada

Bir yilbasi tatilinde hollandadan misafirlerimiz gelmisdi, gerci hemen hemen her yilbasi tatilinde bizdelerdi ya neyse iste...
aksam olmus erkekler oturma odasinda kadinlar mutfakda genclerde (yani biz: ablam, üc kuzen ve ben) odamiza cekilmisdik...
aaa bu arada cocuklari unutdum sanirsam onlarida yataga göndermisdik
biz odamizda biraz sohbet etdik (sohbetimizde herzamanki gibi cinler, ruh cagirma vs. oluyordu) sonra benim aklima seytanlik geldi

-aaaaa lütfen ama yaa artik konusmayin korkunc seyler ben korkuyorum dedim....
konu kapanmisdi, ne yapalim ne yapalim derken müzigi actik biraz halay biraz oyun havalari felan derken ben aklimdakini uygulamaya gectim
hic kimse farketmeden bir kenara gectim birseyler iciyormus gibi yaparken bir yanmis kiprit ile bir kagidin üzerine "HEPINIZ ÖLECEKSINIZ" yazdim...
sonra biraz gitdim oynadim yeniden, baktim kagidi bulan yok... en iyisi ben tesadüfen bulmus gibi yapayim dedim ve aynende öyle yaptim
cok telasli ve cok korkmus bir sekilde kizlarin yanina elimde kagitla gitdim ve dedimki: "Kizlar bu ne oluyor simdi. ben korkdugumu söyledigim icin böyle yapiyorsunuz degilmi?" diyerek kagidi uzatdim onlara.

kizlar hepside ayri bir telasda birbilerine baktilar hepside korkmusdu... ben icimden gülüyor ama yüz ifademide degistirmiyordum...
hepsi hayir biz yapmadik felan diyorla birbirlerinden süpheleniyorlardi..... neyse bosverin denildi ve oynamaya devam edildi...
yok planim ise yaramamisdi pek fazla korkmusa benzemiyorlardi...
yine ayni sekilde birseyler icme bahanesi ile kizlar farketmeden kagidi cöpden cikarip "hepiniz öleceksiniz" e "bu gece hemde bu bir saka degil" i ekledim

yeniden oynamaya gectim ve cok beklemeden kizlardan birisi kagidi buldu ve okudu... hepsi acaip bi sekilde korkmusdu ama belli etmemeye calisiyorlardi
planim ise yaramisdi ve devamida vardi
- offffff yaaa neden böyle yapiyorsunuz, ben sizin yaninizda duramam diyerek mutfaga gitdim...

kizlar aralarinda ne konusdular bilmiyorum ne yaptilar hic haberim yok...
bi 10 dakika kadar kadinlarin yaninda oturdukdan sonra korkutma planini devam sürdürdüm...
kizlarin oynadigi odada bir balkon vardi ve o balkona ayni zamanda tuvaletin cami bakiyordu...
tuvaletin camindan balkonun kapisina sertce vurararar hemen geri mutfaga kosdum.....
kizlar ciglik cigliga odadan mutfaga kosusdular.....
ben icim icim gülüyor diger tarafdanda cok derin bi sekilde hanimlari dinliyormus gibi yapiyorum....

kizlar beni sucluyor sen yaptin degilmi felan filan diyorlar
hepsinin yüzünde ayri bir korku ifadesi vardi
Kadinlarda ne kadar derin bir mevzuya daldilarsa benim mutfakdan ayrildigimi hic farketmemisler bile
hemen beni korumaya gectiler yok o burdaydi felan filan....

ahhh o günler ahhh
ablamdan haric bunu hic kimseye anlatmadim

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.02.2008, 19:27   #7
UTKUM_58
Yiğido

COK TSK EDERIM HARIKA BIR ANININMIS COK GULDUM..SWEETGIRL) EMEGINIE SAGLIK BIZLERLEDE PAYLASTIGIN ICIN AYRICA TSK EDERIM..
Alt 04.02.2008, 19:33   #8
UTKUM_58
Yiğido

BENIMDE HAYATIMDA EN UNUTAMADIGIM ANILARIN BIRTANESIDE SENE 1989 10 yasindayim, BEN FUTBOL OYNAMAYI COK SEVERDIM AMA HIC GUZEL AYAKKABIM OLMAMISTI..BIZIM ORADA KOYHIZMETLERININ ORADA SAHADA MAC YAPARDIK OYLE GUZEL GUNLERDIKI NEYSE YINE MACIMIS VAR HAFTAYA AMA KARALASTIKTEN BIKMISTIM :( BABAMIN ISI YOKTU OZAMAN UZULMESIN DIYE SOYLEMIYORDUM; BABAM IKI GUN SONRA ELINDE KIRMIZI BIR KRANPONLA GELSI ALLAHIMMMM NEKADAR SEVINDIMM ANLATAMAM SEVINCIMDEN HUNGURE HUNGURE AGLADIM.. O GECE AYAKKABILARIMA SARILARAK UYUDUM HIC BUKADAR MUTLU OLMAMISTIMMM.. ALLAHA COK SUKUR neguzel gunlerdi ya.:(((

AH BIR COCUK OLSAM..........
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil