Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.04.2008, 00:00   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein

Gürün merkezden akşam üzeri,Eskihamal köyüne yolcu taşıyan Seyfi Şahin idaresindeki 58 M 8538 plakalı minibüs ile İbrahim Aliçlidağ yönetimindeki 44 EY 495 plakalı otomobil, ilçeye bağlı Suçatı beldesi yakınlarında çarpıştı.Otomobil sürücüsü İbrahim Aliçlidağ ile eşi Elif Aliçlidağ, olay yerinde öldü. Minibüs sürücüsü Seyfi Şahin ile 13 yolcu yaralandı.Gürün Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan 5’inin Sivas’a sevk edildiği, yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2008, 00:24   #2
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: GÜRÜN'de FECİ KAZA

Trafik kazasında hayatını kaybeden hemşerilerimize Allah'dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu acı olayda hayatını kaybedenlerin ve yaralananların ailelerine sabırlar dilerim

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2008, 13:54   #3
GRN-YUVALI
Yeni Yiğido
NO AVATAR

GRN-YUVALI Şuan GRN-YUVALI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2008 02:58

Tecrübe Puanı: 0 GRN-YUVALI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Köylülerimizden IBRAHIM HASAN AMAC VE ESI ELIF TEYZENIN bir trafik kazasi sonucu hayatlarini yitirmis olduklarini ögrenmis bulunuyorum.Her ikisinede Allahtan rahmet diliyor,tüm yakinlarina bassagligi temennisinde bulunuyorum.Köyümüz ve cevremizde taninmis bu insanlari taniyan herkesin basisagolsun.
Ayrica tüm YUVA köyü halkina bassagligi taziyelerimi gönderiyorum.

BERLIN'DEN: VELI TATAR
GRN-YUVALI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2008, 14:13   #4
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 21:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ölenlere ALLAH tan rahmet, yaralilara acil sifalar diliyorum.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2008, 15:59   #5
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 647 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayatını kaybedenlere Allahtan Rahmet, yaralı olanlara şifalar dilerim...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2008, 16:07   #6
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: GÜRÜN'de FECİ KAZA

Yine trafik canavarı iş başında ölen kardeşlerimize allahtan rahmet diler yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dilerim ayrıca yaralanan kardeşlerimize allahtan acil şifalar dilerim

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil