Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.03.2013, 00:20   #81
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 12:59

Tecrübe Puanı: 659 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Eğer Doğan Ürgüp ekibini iyi kursa ve çevresindekileri iyi seçseydi daha elle tutulur gözle görülür çalışmalara imza atardı..ama nafile...başkan belki iyi bir insan olabilir ve bütün gayretiyle çalışmak isteyebilir fakat belediye bir ekip işi..ürgüp'ün yanındaki kadrosuna bakın tam bir hayal kırıklığı..küçümsemek amacıyla söylemiyorum ama bir aralar kebapçıdan bld. bşk. yardımcıları şunlar bunlar vardı..neden sırf partili diye..tamam elbetteki partinden kişilere görev vereceksin de el insaf be başkan hiç mi partide mimar, mühendis kökenli, şehir planlaması kökenli kimse yok?

bunlar olmayınca ortada gözle görülür ne büyük bir başarı var ne de proje...dolayısıyla da yanlış ekip seçimi nedeniyle bu seçimde ürgüp başkan kaybeder...bir arkadaşımız halk genel seçimde akpye yerelde bbpye oyu düşünüyor demiş de hiç katılmıyorum...eğer ürgüp başkan iyi bir ekip kursa ve hakikaten dişe tırnağa dokunur projelere imza atsaydı bu dediğiniz gerçekleşirdi..4 eylül spor kompleksi ve yazıcıoğlu bulvarı dışında herşeyile biten ya da göze çarpan birşeyler göremiyorum... ayrıca başkan özellikle bu 2 yılda şehir esnafının neredeyse tamamını karşısına aldı ve sert bir tavır takınarak büyük anti-pati topladı..Sivas gibi Anadolu şehirlerinde bu saydıklarım da oy kaybetme adına önemli etkenlerdir...mesela başka bir örnek :bu kış boyu ara sokaklardan arabalarımızı çıkaramaz olduk, ekipler karlar erimeye başlayınca geldi neredeyse..işte bu ufak tefek şeyler bile sorun haline geliyorsa tablo iç açıcı olamaz...yoksa kendi adıma söyleyeyim bu şehir adına hangi parti gerçekten dişe tırnağa dokunur işler yapıyorsa oyum onadır..çünkü Sivas bugüne kadar particilikten çok şeyler kaybetti...
Alt 25.03.2013, 10:59   #82
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 430 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Ürgüp Allahını seversen söyle yeni yapılan terminalin aynı alanda ne işi var hiç mi ileri göremiyorsun şehrin içine otobüsleri ne akla hizmet sokuyorsun ya az mantıklı ol hızlı tren garı muhtemelen ankara yoluna yapılcak hava alanı zaten o bölgede sen tutuyorsun terminali nereye alıyorsun düşün Ben ankaradan tokat'a geçeceğim bindin hızlı trene indim sivasın girişinde eee terminale nasıl geçecem ya o hatta çalışan araban bile yok haydi araba koydun diyelim yapamazsında elimde bavullar tekrar şehir içi otobüsüne bin tekrar in tekrar tokat arabasına bin vay babam vayyyy ileri göremeyen şu yönetici takımına uyuz oluyorum yazık ya valla yazık akılsız bazı arkadaşlar osman yıldırıma yedirmedi o alanı felan diye bide tekrik ediyorlar ne at gözlüklü adamlarsınız siz ya kolluk Doğan ürgüpte olduktan sonra kim alabilirdi o arsayı elinden
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2013, 11:03   #83
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Tekel binasının yıkılıp yerine yeni kütüphane yapılacağı kesinleşti hayırlı ugurlu olsun yeni ucube miz sivas halkına ulan o güzelim alanı yıkıp arkasındaki okulu taşıyıp çevre binalardan kamulaştırma yapıp orayı kaleyle birleştirmek fikri hiç bir aklı evvelin aklına gelmez mi ya bu ne kadar salak ne saçma bir iş yapılıyor anlamak mümkün değil.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kayapa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.03.2013, 11:11   #84
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Çermikteki kıytırık iki oteli restore edip 5 yıldızlı otel yaptığını sanan Sokak lambası ve asfalt dökerek bulvar yaptıgını sanan Fatma Hanım diyorki :"sivasın bu kadar gelişeceğini tahmin bile edemezdim" diyerek reklam yapıp yılda 10 bin göç veren ve sanayiden fabrikadan hala yoksun olan şehiri gelişmiş gibi kakalayan zihniyetti Muhsin Başkanımızın Vefatinin yıl dönümünde kınıyorum. Rahmetli bu günleri görse ne derdi merak ediyorum.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kayapa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.03.2013, 09:40   #85
sensetik
Tecrübeli Yiğido

sensetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sensetik Şuan sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2016 12:55

Tecrübe Puanı: 707 sensetik isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

iyi niyetli olmasına rağmen terminal gibi bazı projelerdeki yanlış kararları ve hükümet desteğinin olmaması vs... sebeplerden dolayı başarılı bulmuyorum...arkadaşlar zaten detaylı bu konuları eleştirmiş...bu eleştirilere katılıyorum...Rahmetli Muhsin Başkan için ilk kez hayatımda başka bir partiye oy verdim...birçok kişiyide bu konuda ikna edip oy attırdım...ama niye yalan söyliyeyim pişmanım...Sivas'ın 4-5 yıl kaybettiğini düşünüyorum...

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak bu kadar şanlı idi
.
sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sensetik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.03.2013, 17:53   #86
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Çermikteki kıytırık iki oteli restore edip 5 yıldızlı otel yaptığını sanan Sokak lambası ve asfalt dökerek bulvar yaptıgını sanan Fatma Hanım diyorki :"sivasın bu kadar gelişeceğini tahmin bile edemezdim" diyerek reklam yapıp yılda 10 bin göç veren ve sanayiden fabrikadan hala yoksun olan şehiri gelişmiş gibi kakalayan zihniyetti Muhsin Başkanımızın Vefatinin yıl dönümünde kınıyorum. Rahmetli bu günleri görse ne derdi merak ediyorum.
Bizim köyde eskiden birisine sormuşlar hiç deniz gördün mü diye..
O da,"Yok görmedim,benim askerliğim Diyarbakır'daydı" demiş..Fatma Hanım onlardan birisi herhalde..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)