Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Havayolu > THY
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.04.2008, 15:32   #1
havacı
Tecrübeli Yiğido

havacı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

havacı Şuan havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2015 00:54

Tecrübe Puanı: 633 havacı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ulaşım dahada kolay olacak

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sivas Valisi Veysel Dalmaz, THY'nin sabah ve akşam olmak üzere her gün 2 kez karşılıklı Sivas-İstanbul arası uçuş yapılacağını söyledi.

İstanbul'da THY yetkilileri ile görüştükten sonra basın mensuplarına açıklama yapan Vali Dalmaz, "Bilindiği gibi STSO Başkanı ile İstanbul'a THY yetkilileri ile görüşmeye gittik. Yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Öncelikli olarak her gün yapılan Sivas-İstanbul arası uçak seferlerinin arttırılma talebimizi ilettik" dedi.

Vali Dalmaz, yetkililerin talebe olumlu cevap verdiklerini kaydederek, "Yaz aylarına doğru yapılacak olan programlama ile THP sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez karşılıklı Sivas-İstanbul arası uçuş düzenleyecek. Program için hazırlıklar başlayacak" dedi.

Avrupa ve Antalya uçuşları taleplerini de yetkililere ilettiklerini kaydeden Vali Dalmaz, "Özel bir uçak şirketi ile de Almanya ve Antalya arası uçuşlar tekrar görüşülecek" dedi.

.

Tarih yazdım kaç asıra
Şehidim var sıra sıra
Kimse bakmasın kusura
Türkiye Türk vatanıdır
havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)