Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.05.2009, 08:57   #1
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1340 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart ''Trafik Haftası ''ve '' kırmızı kurdela''

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, ''Trafik kazalarında her yıl 4 bin kişi ölüyor kimse ses çıkartmıyor. Toplumsal duyarlılığı arttırmamız lazım'' dedi.
Karayolu Trafik Güvenliği günü nedeniyle başlatılan "kırmızı kurdele uygulaması" kapsamında taksilere, dolmuşlara ve resmi polis araçlarına kırmızı kurdeleler takıldı. Dün Dolmabahçe Sarayı önünde Vali Yardımcısı Ali Bakoğlu, Trafikten Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Kemal Hanlı'nın da katıldığı bir tören düzenlendi. Uygulamayla trafik suçlarının önüne geçilmesi amaçlanıyor.
Emniyet yetkilileri sürücülerin araçlarına kırmızı kurdele takmalarının ''trafik kurallarına uyacağına söz verme'' anlamına geldiğini belirttiler.
Alt 05.05.2009, 09:30   #2
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2178 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ''Trafik Haftası ''ve '' kırmızı kurdela''

kazadan uzak günler diliyorum.
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2009, 10:13   #3
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2266 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Bir anlık dikkatsizlik ömür boyu pişmanlık getirir; son pişmanlık fayda etmeyeceği için lütfen trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım.
Alt 05.05.2009, 10:43   #4
gönül3458
Usta Yiğido

gönül3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gönül3458 Şuan gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 20:54

Tecrübe Puanı: 683 gönül3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dikkat bebek var amca

Bana bir mutluluk söyleyin ki, acı karşılığında elde edilmiş olmasın.
gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2009, 10:45   #5
deniz kızı
Usta Yiğido

deniz kızı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

deniz kızı Şuan deniz kızı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2009 07:57

Tecrübe Puanı: 747 deniz kızı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sürücülerimizi daha sakin yavaş ve dikkatli bir trafik oluşturmaya davet ediyorum. bitsin artık bu kazalar kazasız bir yıl diliyorum
Alt 05.05.2009, 11:17   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Ne yayası ne sürücüsü Trafik kurallarına ne yazıkki uymuyor kuralları hep hiçe sayıyoruz. Kazaların yüzde 97' si hata sonucu diğer yüzde 3 oranı ise mekanik arızalar sonucu meydana geldiği bilirkişilerin raporuyla açıklanmaktadır.
Alt geçit üst geçit dururken illada yasak olan yoldan geçenimiz olur, ve bir marifetmiş gibi geçtikten sonrada birde sırıtır
Hatalı sollama, belirlenen hızların dışına çıkmaya bayılır bazıları. Kısacası "kurallara uyalım uymayanları uyaralım " ama bundan dolayı dayakta yemeyelim

Herkese kazasız balasız nice Trafik Haftaları diliyorum
Alt 05.05.2009, 12:11   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Trafik haftası kutlu olsun
Alt 05.05.2009, 13:32   #8
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1340 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

gerçekten trafikde örnek olamaya varım diyorsanız aracınızın herhangi bi yerine kırmızı kurdela takın (ben taktım herkes araba ile çeyiz mi götürdünüz diyor )

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)