Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

sivasli kenan'nın yüregınden - Sayfa 10 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Şiirler > Aşk şiirleri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.04.2010, 10:59   #91
goktan58
Tecrübeli Yiğido

goktan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goktan58 Şuan goktan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.11.2013 10:58

Tecrübe Puanı: 640 goktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: sivasli kenan'nın yüregınden

bu sehre yağmur yağıyor yoklugunda,
ıslanıyor tum ayak ızlerımız ve sılınıyor artık tum kaldırımlardan,
ne sevıncler vardı oysa yasanılan,ve ne hüzünler bu otogar banklarında,
bitmeyecek bir rüyaydı bu sevda,
sonu yoktu özlemlerimizin uzak kaldıkca cogalıyordu sevgimizde aşkımızda,
şimdi eskidi duvar afişlerinde ilan olan tüm hayaller,
çoktan kayıp gitmis bilinmeyenlere bizim diye sevdigimiz yıldızlar,
ve doğmayacak artık bu sehrın üzerine günes,
karanlıklarda kalacak ruhum ebediyen,
sense baska dunyanın ve baska bir sevdanın gözbebegi,
yeni alemlerin yaşanılacak yenı rüyası olacak ve o rüyaların ulasılmaz meleği olacaksın.........goktan
Alt 21.04.2010, 11:04   #92
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yurgine eline saglik kardas hepsi cok guzel
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 11:04   #93
goktan58
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 640 goktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

giderken sakın ağlama,bırak gidişin bir anlam kazansın,üzüldüğünü belli etmesin gözyaşların bırak gidişin bir anlam kazansın,,sarılarak değil uzaktan el sallayarak olsun bu şehirden gidişin,ve bırak bıraktığın yerde kalsın benimle olan düşlerin,yanında götürüp herşey anlamsızlaşmasın........

evet günü geldiginde sende gideceksin ve gidiyorsun işte!.kaybedilen onca masum sevinç ve kurulan bomboş hayaller;yada kazanılan affedilmez günahlar bitiyor birer birer,özlemler içini sardığında gözlerin beni arayacak kızma ama salakça,ardına dönüp geçmişi anacak,ellerin yeniden ellerimi tutmak isteyecek ama nafile,gözlerinde bir damla yaş yüreğinde pişmanlıklar uzağında kalan bana ömrün boyunca hep hasret kalacaksın......goktan...
Alt 10.09.2010, 01:57   #94
goktan58
Tecrübeli Yiğido

tam köşeyi dönmüştüm 2.sokaktan,
kafamı kaldırdığımda gözgözeydik çakılıp kalmıştım olduğum yerde,
önce derin derin baktı,sonra gözleri doldu,yanağından süzülen damlaları sildi,
belliki çokk özlemişti....ben hala bakıyordum kıpırdamadan,
birden ellerini açtı sarılmak istedi,....
...ellerimle ittim yine denedi ve aynı karşılığı aldı..
neden dedi..?sustum konuşmadan ve kıpırdamadan bekledim,
sonra döndüm geriye ağır ağır adımladım yolu,
ardımdan bağırdı ne olur gitme diye,
duymadım devam ettim,içimde ismini koyamadığım buruk bi acı vardı
giderken farkettim gözlerim dolmuştu oysa.....
bedenim uzaklaştı usul usul,,,,son kez dönüp baktığımda ise
ruhumun hala olduğu yerde kaldığını gördüm.........
ama ben çoktan gitmiştimm.......kenan..
Alt 19.12.2010, 13:28   #95
goktan58
Tecrübeli Yiğido

kaç cevapsız soru daha kalacak dilimde,yada kaç yitirilmiş sevda yüreğimde,versem elimi gelirmiydi peşimden hayallerim,yada yalnızlıklaramı sürgün edilmişti gencecik düşlerim....goktan58

karanlık uzak bi şehirdeyim gözgözü görmüyor,çaresiz ve yorgunum yolumu kaybettim,yanagımda tomurcuk göz yaşları ellerimde o cok sevdigim mavi eldivenlerim,üşüyorum;sağnak yağmurlara teslim oldu yüreğim,hangi yana gitsem sırılsıklam tüm sevinç ve hayallerim.....goktan58

evet günü geldiginde sende gideceksin ve gidiyosun işte!kaybedilen onca masum sevinç ve kurulan bomboş hayaller;yada kazanılan affedilmez günahlar bitiyor birer birer,özlemler içini sardığında gözlerin beni arayacak kızma ama salakça,ardına dönüp geçmişi anacak,ellerin yeniden ellerimi tutmak isteyecek ama nafile,gözlerinde bi damla yaş yüreğinde pişmanlıklar uzağında kalan bana ömrün boyunca hep hasret kalacaksın..............goktan 58
Alt 20.03.2011, 00:32   #96
goktan58
Tecrübeli Yiğido

Bazen bir korku sarar içimi ya yeniden sevişlerim,qeriye dönüşerim olursa diye...o yüzdenmi dersin bu suskunluqum,sevmelerden korkuşum..........

Rüzğarla savrulan bi yaprak gibiydi yüreğim avuçlarında,Elimde olmadan acizane düşüvermiştim kollarına,Sarıp,sarmalayıp sevsen beni bir ömür yanında,Bak işte seninleyim sevgim ile ve daima.............

aslında bu sondu bu sehırden gıdısımın ama haberın bıle olmadı..artık hıc aynı sehırlerde olamayacagız,aynı gokyuzu,yıldızlar,hatta gunes bıle bızımle olmayacak...yagmurlar yagacak ardımızdan ama artık ayrı sehırlerın karanlıklarında ıslanacagız..üsüyeceksın belkı ama bu defa bensız,ve yalnızlıgına sarılacaksın.................. Goktan
Alt 20.03.2011, 15:54   #97
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eline ağzına yüreğine sağlık kardeşim harika yazmışın hepsi birbirinden güzel başarılarının devamını dilerim.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.12.2012, 22:13   #98
goktan58
Tecrübeli Yiğido

Seneler önceydı bu şehirden son gidişim,
tıpkı son vedan gıbı soğuktu sabah,
ilk kez bakmamıştın ardımdan buğulu camların ardından
ve ilk kez dolmamıştı gözlerin ben usulca veda busesını koyarken alnından
usul usul adımladım elele dolaştığımız buzlu kaldırımları
belkıde biliyordum son defa burada olduğumu,
gözlerim eski günlere daldı bi şarkı mırıldandım içimden,
ve tüm hasret ve hüzünlerimi koyup yüreğime gidiyordum SİVAS'ımdan işte...........goktan

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil