Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM... - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivas Türküleri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Türküleri Sivas Türküleri Paylaşım Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.11.2008, 10:59   #31
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 2150 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

inş hakettiğin yeri bulursun...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 11:09   #32
sivaslı_gız
Tecrübeli Yiğido

sivaslı_gız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı_gız Şuan sivaslı_gız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2009 14:56

Tecrübe Puanı: 642 sivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDIsivaslı_gız TAM BIR BEYEFENDI

başarılı olursun işallah..................

ARTIK FARKINA VARSAN DİYORUM!!
sivaslı_gız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 19:51   #33
serhat3358
Yiğido

serhat3358 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat3358 Şuan serhat3358 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.11.2013 10:30

Tecrübe Puanı: 690 serhat3358 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

Sonuna kadar seni destekliyoruz,İnşaallah zirvede seni görürüz.[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]'ede bu fırsatı hemşerimize verdiği için teşekkür ederim.
serhat3358 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2008, 23:41   #34
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 18:41

Tecrübe Puanı: 1337 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

Ahmet birazdan sahne alacak ,performansını merakla bekliyorum ve başarılar diliyorum
Alt 02.11.2008, 13:39   #35
selviboylum
Yeni Yiğido
NO AVATAR

selviboylum Şuan selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.01.2009 03:11

Tecrübe Puanı: 0 selviboylum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

merhaba Ahmet dun yine tek kelimeyle harkaydin sesine yuregine saglik
desteklerim seninle hemso yolun acik olsun.
selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.11.2008, 14:03   #36
CrSivaslim58
Usta Yiğido

CrSivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CrSivaslim58 Şuan CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2023 20:33
Autobahn Champion! Caravan Toss Champion! F/A-18 Hornet Champion! Happy Heks Champion! Kingdom Of Gold Champion! Sheep Pool Champion! Yeti Strikes Back Champion!
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 841 CrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yok

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

Buda ahmet abime
Alt 02.11.2008, 22:01   #37
selviboylum
Yeni Yiğido
NO AVATAR

selviboylum Şuan selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.01.2009 03:11

Tecrübe Puanı: 0 selviboylum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Danimarka haber gazetesi

Ahmet deneme tahtası mı?
Posted on 02.11.2008 Saat: 00:17
Topic: TÜRKİYE

TRT ekranlarında yayınlanmakta olan ”Sen Türkülerini söyle” yarışmasına Danimarka’dan katılan Ahmet Ünal Alıcı finalin bu haftaki etabında 14 yarışmacı arasında 11. sırada yer alarak yoluna devam etti.Yarışmaya katılan tüm katılımcıların söyledikleri türküler özgün güfteleri ile çalınırken Ahmet Ünal Alıcı’nın seslendirdiği ”Evlerinde lambaları yanıyor” türküsünün neredeyse techno havasında hızlı bir tempoda çalınması akıllara ”Ahmet Ünal Alıcı sabote edilmeye mi çalışıldı?” şüphesini getirdi.

Sadi Tekelioğlu
TRT ekranlarında yayınlanmakta olan ”Sen Türkülerini söyle” yarışmasına Danimarka’dan katılan Ahmet Ünal Alıcı finalin bu haftaki etabında 14 yarışmacı arasında 11. sırada yer alarak yoluna devam etti.

Yarışmaya katılan tüm katılımcıların söyledikleri türküler özgün güfteleri ile çalınırken Ahmet Ünal Alıcı’nın seslendirdiği ”Evlerinde lambaları yanıyor” türküsünün neredeyse techno havasında hızlı bir tempoda çalınması akıllara ”Ahmet Ünal Alıcı sabote edilmeye mi çalışıldı?” şüphesini getirdi.
Alıcı, bir Kerkük türküsü olan ”Evlerinde lambaları yanıyor” u seslendirirken Ahmet Ünal’ı sehneye hazırlayan yönetmenlerin daha ağır tempoda okunması gereken türküyü hızlı bir tempoya yükseltmeleri tuhaf karşılandı. Jüri üyelerinin hepsinin de dikkat çektikleri bu tuhaflığa gelen açıklama ise ”yeni bir versiyon denemek istedik” oldu.

Alıcı, Orhan Hakalmaz ve Gülşen Kutlu’dan 8’er puan, Zerrin Özer’den 7 puan ve Hüseyin Turan’dan 9 puan aldı. Hüseyin Turan, Ahmet Ünal Alıcı’nın yorumunu sempatik buldu.

Puanların verilmesinin ardından kısa bir konuşma yapan Ahmet Ünal alıcı programı izleyenlere ve stüdyoda bulunan izleyicilere, ”Cumhuriyetimizin 85. yılı kutlu olsu”n derken, kendisinin gurbette doğup büyüdüğünü, tüm gurbetçileri ve dünyanın neresinde olursa olsun bütün Türkleri kendisine oy vermeye çağırdı.

Ahmet Ünal alıcı Hollanda, Belçika ve Danimarka’dan oluşan Avrupa ikinci bölge katılımcılardan en yüksek puan olan 10 puanı aldı. Avrupa üçüncü bölge olan Almanya ve Avusturya’daki müzikseverler ise Ahmet’e 9 puan verdiler. Ahmet Ünal Alıcı bu haftaki final etabını 11. sırada tamamlayarak yoluna devam etti.

sadi.tekelioglu@haber.dk
selviboylum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2008, 09:50   #38
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5439 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Helal olsun Sana Ahmet Ünal Alici.
Sivasli Ricky Martin=:)))))
Sanki sen profosyonel Orkestra amatör dü.
Orkestraninda acigini kapatttin.
Sahnedeki performansinla Yine gururmuzsun hemserim.
Öyle gururlu & Sevincliyim ki Anlatamam.
Yanidayiz ve destekciniz.
ALLAH yolunu bahtini acik etsin ins.
Basarilariyin devamini diliyorum.
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2008, 17:50   #39
AnjeL
Yeni Yiğido

AnjeL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AnjeL Şuan AnjeL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.11.2008 00:27

Tecrübe Puanı: 0 AnjeL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kendisini Danimarkadaki Duqunlerde Cok Dinledik Eglendik.. Ins Basarili Olur Dualarimis Ve Desteqimis Seninle Olcak )
AnjeL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2008, 09:56   #40
mertveilkeli
Yiğido

mertveilkeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mertveilkeli Şuan mertveilkeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.07.2016 17:31

Tecrübe Puanı: 671 mertveilkeli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: HEMSERILERIMDEN DESTEK BEKLIYORUM...

selam saygı değer kardeşim bir sivaslı olarak canı gönülden destekliyorum sizi ben bir şaiir ruhlu duygu yüklü söz yazan beste yapan biri olarak saygılar başarılar sivas ve sivaslı sevdalısı mertliği ilke edinmiş allahtan başkasına kulluk etmeyen ben kenan

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil