Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
KPSS - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.09.2010, 22:45   #41
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: KPSS

Ben de farkındayım anlatmak istediğini anlamadığımın veya yanlış anladığımın. Sen de net anlatamamışsın. Sadete gelirsek KPSS de kim suçlu ise cezasını çeksin.
Alt 01.09.2010, 22:53   #42
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
heartache58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
samimi olmayanlarıda goturuyor işi işte, bu olayda cemaatlerin parmagı yoksa bile bi çok seyi goruyoruz cemaatlerle ilgili... inş. dediğinz gibidir de gunaha giren bizizdir..
Samimi olmayanalr yüzünden koskoca milyonluk cemmate laf mı atalım,olayı tüm cemaatçilere mi genelleyelim?
Sivas olaylarının tüm Sivaslılara mal edilmesinden rahatsız değil misiniz?
Elbette rahatsızsınız. O halde bu hırsızlık olayını neden koskoca bir cemate genelliyorusunuz?Cemaatçilerle gördüğün pek çok şey ne ise o senin fikrindir.Konumuz haksız bir genelleme üzerinedir!
Alt 02.09.2010, 02:23   #43
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 02:34

Tecrübe Puanı: 586 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimse mahkemelerce suçlu sayılmadıkça suçlu olarak gösterilemez.
Oratada iddialar var ve araştırılıyor.İspatlayabilecek lerini de sanmıyorum.Adam çıkıp ben çalıştım yaptım derse ne diyeceksiniz?Hepsini doğru yapma ihtimali var.Birkaç kişi için de bir kurumu suçlayamazsınız.Ben Canan Arıtman'a bakarak CHP'ye laf söylesem..

Alıntı:
Hırsızlık yapıp soruları çalanın maharetinni badem bıyıkta mı yoksa kendisi kişiliğinde mi olduğuna neden "badem bıyık" diyorsun.Belki keramet hırsız kişinin karakterindedir.
Anladığım kadarıyla soruların çalındığını kabul etmişiniz

Full çıkaran badem bıyıklıların kerameti bıyığında değil kişiliğinden kaynaklanıyor demişiniz. Size katılıyorum.
Polislik sınavını fulleyen tanıdıklarım henüz 18 yaşında oldukları için tam olarak bıyıkları çıkmıyordu.

Yanlış düşünmüşüm keramet sizin de dediğiniz gibi bıyıkta değil, kişiliği bozuk şahıslarda.
Bunlara soruları veren karaktersizlerde ..
Alt 02.09.2010, 08:53   #44
heartache58
Usta Yiğido

heartache58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

heartache58 Şuan heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2014 13:13

Tecrübe Puanı: 766 heartache58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Ebrulum Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
neden anlaşamadıkki
oysa gayet net anlattım cley
ısrarla aynı yolda devam ediyosun
başı kapalı imiş açmışta foto cektirmiş birde dedim
nerde bu kapalılık mantalitesi anlamadım

mutlaka ki her kapalının cemaatle alakası yok
söylemek istediğim başka anladıgın başka cley üzgünüm
basortu mevzusunda demek istediğinizi bnde anlayamadım,ama kesınlıkle her basortulu cemaatçi değil

Alıntı:
Samimi olmayanalr yüzünden koskoca milyonluk cemmate laf mı atalım,olayı tüm cemaatçilere mi genelleyelim?
Sivas olaylarının tüm Sivaslılara mal edilmesinden rahatsız değil misiniz?
Elbette rahatsızsınız. O halde bu hırsızlık olayını neden koskoca bir cemate genelliyorusunuz?Cemaatçilerle gördüğün pek çok şey ne ise o senin fikrindir.Konumuz haksız bir genelleme üzerinedir!
Evet benim fikrimdir ! Genelleme yaptıgım yok illaki iyi niyetli gercekten Allah yolunda olan insanlar var cemaatlerde , bunu biliyoruz zaten.. Tüm cemaate mal ettiğim yok olayı, dediğim gibi iyi niyetli düzgün insan cok fazladır muhakkak..neden aksini anlamakta ısrar ediyorsunuz..

Konu heartache58 tarafından (02.09.2010 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
heartache58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2010, 11:44   #45
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kasım Öktem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Anladığım kadarıyla soruların çalındığını kabul etmişiniz

Full çıkaran badem bıyıklıların kerameti bıyığında değil kişiliğinden kaynaklanıyor demişiniz. Size katılıyorum.
Polislik sınavını fulleyen tanıdıklarım henüz 18 yaşında oldukları için tam olarak bıyıkları çıkmıyordu.

Yanlış düşünmüşüm keramet sizin de dediğiniz gibi bıyıkta değil, kişiliği bozuk şahıslarda.
Bunlara soruları veren karaktersizlerde ..
Alıntı yaptığın iki mesajım arasında gün farkı var.İlk mesajı yazdığımda henüz ortada bir delil yok idi.Bugünse soruların 10 bin dolara satıldığı kesinleşti.Ve daha bu soruları sızdıranın,satanın,ve satın alanların badem bıyıklı mı,pala bıyıklı mı,yoksa bıyıksız mı olduğu belli değil.Ama sizler erkenden karar vermişiniz kim olduğuna!
Alt 02.09.2010, 12:45   #46
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

[quote=LaEdri;576734]En çok değer verdiğin şey ne ise onun hatrına bana cevap ver!
Filistin'de,Irak'ta ölen Müslümanalr için tek damla göz yaşı döküp,dua ettin mi?

Leadri bu acıyı yüreğinde gönlünde hırsında kininde hissetmese bu insan ne alaka bu konuya yazar bunu dile getirir, burada sana bunu hatırlatmam şundandır akşama kadar dinden imandan dem vurup ama yanıbaşında yaşanan zulme seyirci kalan adamlarınıza tek bir söz söylememenizedir lafım
Alt 02.09.2010, 12:53   #47
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 590 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

BİR zamanlar camileri bombalamayı düşünenler yapmış olmasın ....
Alt 02.09.2010, 15:07   #48
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 02:34

Tecrübe Puanı: 586 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Alıntı yaptığın iki mesajım arasında gün farkı var.İlk mesajı yazdığımda henüz ortada bir delil yok idi.Bugünse soruların 10 bin dolara satıldığı kesinleşti.Ve daha bu soruları sızdıranın,satanın,ve satın alanların badem bıyıklı mı,pala bıyıklı mı,yoksa bıyıksız mı olduğu belli değil.Ama sizler erkenden karar vermişiniz kim olduğuna!
Çalındığı konusunda haklı çıktım.
Ben o kesimin soruları servis ettiğini düşünüyorum.
İnşallah bu kez bunlar değildir.

Haberlerin Trt, Samanyolu, Kanal 7, Kanal A gibi kanallarda da yer almasıyla sanki bunlar yapmamış gibi görünüyor ama bakalım ..
Alt 02.09.2010, 15:44   #49
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

Haberlerin Trt, Samanyolu, Kanal 7, Kanal A gibi kanallarda da yer almasıyla sanki bunlar yapmamış gibi görünüyor ama bakalım ..
hangi parayla satmış onu biliyormusun kasım
tabiki biliyorsun lafın gelişi sordum
hacı yeşili severya o yüzden 10.000 amerikan doları almışlar yapılan iş kepazeleik türk işi hırsızlık ödemsi amerikan doları çünkü bu ülkenin hiç bişeyine güvenmez arkadaşlar
Alt 02.09.2010, 15:47   #50
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:

Cemaat neden 10.000 dolara soru satsın ki?
cemaatin maddi gücünün çok büyük olduğu biliniyor.100 bin 200 bin dolara mı muhtaç?

Ha servis eden kişinin cemaatle balantısı da çıkabilir.Bu durum,zıdırma işini cemaatin yaptığını göstermez.Adam tamamen şahsi menfaatleri doğrultusunda da işi yapmış olabilir.karakter işte!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)