Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.02.2008, 16:51   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart CANAYDIN BİRLİĞİ BIRAKTI!

Galatasaray'da Mart ayında yapılacak Seçimli Genel Kurul'da başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Özhan Canaydın, Kulüpler Birliği başkanlığını da bıraktığını açıkladı! Kulüpler Birliği Vakfı, gelecek ay yeni başkanını seçmek için yeniden toplanacak!

Yeni başkanın 6 Mart'taki Kulüpler Birliği toplantısında seçileceğini de ifade eden Canaydın, "Galatasaray başkanlığına aday değilsem, Galatasaray'ı temsilen Kulüpler birliği başkanlığı da yapamam. Birliğin, işlerini sorunsuz yapabilmesi için bu seçim yapılmalı, o yüzden şimdiden aday olmayacağımı açıkladım. Federasyon çok hızlı çalışıyor, bizim de onlara ayak uydurmamız lazım. Burada güzel işler yaptık, güzel günler yaşadık. Devam etmek için teşvik aldım, ama ben kararlıyım, burada da bir an evvel seçim yapılmalı. Israrla kararımın peşindeyim" dedi.

Yaklaşan Galatasaray Genel Kurulu hakkında sorulan sorulara da cevap veren Canaydın, Galatasaray'ın geleceği için aday olmadığını, bu kararının Sarı-Kırmızılı camia için fayda sağlayacağına inandığını belirtti.

Özhan Canaydın, "Galatasaray platformu geniştir. Genel kurul üyelerimiz en doğru kararı bulacaktır. Şu ana kadar 3 aday var. Sayın Öztürk de açıklayacaktır. Benim aday olmamam, Galatasaray'ın geleceği için verilmiş bir karardır. Gençlerin önü açılsın, genç dinamik insanlar Galatasaray için faydalı olsun diye çekiliyorum. Başkanlık çok onurlu bir makam. Galatasaray genel kurulu çok önemli bir organdır. Ben de buna layık olmaya çalıştım. Benim Galatasaray felsefem tektir. Daha önce de asbaşkanlık, başkanvekilliği yaptım. Bu felsefem hiç değişmedi. Benim taraftarımın belli bir kısmı bana karşıydı ama sizi herkes severse işinizi iyi yapmış sayılmazsınız. Ama Anadolu'nun her köşesindeki Galatasaraylılar beni sürekli arayıp, mail yağmuruna tutuyor. Bunu beni mutlu ediyor. Az bir kısmın beni protesto etmesi çok önemli değil. Bundan sonra da Galatasaray için her göreve koşarım" şeklinde konuştu.

Öte yandan Canaydın, kulüplerin ve Türk futbolunun sorunlarıyla çözüm önerilerini çok detaylı bir şekilde görüşüp, fikir alışverişinde bulunduklarını, yayın hakkı gelirlerinin yükseltilmesi için federasyona girişimde bulunmasını tavsiye ettiklerini de söyledi.

Canaydın'ın açıklaması şöyle:
''2008-2009 ve 2009-2010 sezonları da dahil olmak üzere, yayın hakları gelirlerinin yükseltilmesi için Futbol Federasyonu'nun girişimde bulunması ısrarla tavsiye edilmiştir. Fortis Türkiye Kupası yayın hakları daha önce ihale ile verilmediğinden, 2008-2009 sezonu için ihaleye çıkarılmasına; Futbol Federasyonu'na, Digiturk ve D Smart ile yapılacak görüşmelerde Kulüpler Birliği Vakfı tarafından tam destek verilmesine, mevcut üyelerimizin oy birliği ile karar verilmiştir''
Alt 29.02.2008, 17:15   #2
alpiş
Yeni Yiğido
NO AVATAR

alpiş Şuan alpiş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.03.2008 18:31

Tecrübe Puanı: 0 alpiş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: CANAYDIN BİRLİĞİ BIRAKTI!

en gıcık olduğum kişi.......................... .
alpiş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)