Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.08.2010, 18:48   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sivas’ın çok önemli bir yer olduğunu belirterek, “Son seçimde Sivas’tan çok sayıda AK Partili vekili meclise gönderdiniz. Ama onlar Sivas’a işsizlik ve yolsuzluk verdiler” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Isparta’da konuşan Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a Sivas’ta cevap verdi. Kılıçdaroğlu, “Sayın başbakan ben sadece memur değil, aynı zamanda işçi ve esnafım” dedi Başbakan’ın kendisi için ‘Memur Kemal Efendi’ dediğini belirten Kılıçdaroğlu, “Ne güzel demiş. 27 yıl memurluk yaptım. Alnımın akıyla yaptım. Ben sadece memur değil, işçiyim, esnafım ve çiftçiyim. Recep bey şunu unutma. Bana kimse kalpazan Kemal demiyor. Allah aşkına kalpazanlıktan dosyası olan kim?” diye konuştu. Anayasa değişikliği referandumunun Başbakan Erdoğan’ı kurtarmak için hazırlandığını öne süren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AK Parti iktidarının dokunulmazlıkları neden kaldırmadığını sordu. Kılıçdaroğlu, “Madem yetim halkı yemediniz dokunulmazlıkları kaldırmaktan niçin korkuyorsunuz? Size söz veriyorum, CHP iktidarında dokunulmazlıkları kaldıracağız ve Recep beye hesap soracağız. Bizim iktidarımızda YÖK kaldırılacak. Halkçı ve daha demokrat bir anayasa yapacağız” dedi.

AK Parti’nin seçim sloganlarından ‘Durmak yok, yola devam’ sloganını değiştiren Kılıçdaroğlu, “Bunun anlamı, ‘Durmak yok yolmaya devam’ diye konuştu. İktidarı sürekli mağdur edebiyatı yapmakla suçlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Recep Tayip Erdoğan’ın şimdi de 27 Mayıs 1960 ihtilaline sarıldığını söyledi. Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’ın 27 Nisan e-muhtırasını da hatırlatan Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın niye Büyükanıt’ı mahkemeye vermediğini sordu. Kılıçdaroğlu, “Anayasa değişikliği referandumunda darbecilere hesap soracağını söylüyor. 27 Nisan’da e-muhtıra veren Yaşar Büyükanıt’a niye hesap sormadın? 2,5 saat Dolmabahçe’de konuştunuz. Ne konuştunuz? ‘Ben hesah vermem’ diyor. Yiğit adam hesap vermekten korkmaz.” Şeklinde konuştu. AK Parti’nin düzenlediği mitinglerde vali ve kaymakamların seferber olduklarını da iddia eden Kılıçdaroğlu, CHP’nin mitinglerine katılanları ise tehdit ettiklerini öne sürdü. Kılıçdaroğlu, “Bunlar şantajcı hükümet. Yetki verin halk için çalışan bir düzeni kuralım” dedi. Ulusal Kurtuluş Savaşı’nda Sivas’ın çok önemli bir konumu olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, CHP olarak ikinci ulusal kurtuluş savaşını Sivas’tan başlattıklarını söyledi.

Kılıçdaroğlu, “Birinci Ulusula Savaşı’nı meydanlarda verdik. İkincisini sandıkta vereceğiz. Bütün yurtsevenleri CHP bayrağı altında toplanmaya çağırıyorum” diye konuştu. 8 yıldır esnafın kepenk kapattığını ve ürünlerin tarlada kaldığını kaydeden Kılıçdaroğlu, son seçimde Sivas’tan çok sayıda AK Partili vekili meclise gönderdiniz. Ama onlar Sivas’a işsizlik ve yolsuzluk verdiler” dedi. Kılıçdaroğlu, meydandakilerden 12 Eylülde sandığa sahip çıkmalarını istedi.

KILIÇDAROĞLU’NUN SİVAS PROGRAMI NOTLARI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sivas Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi Müdürlüğü önünde partililer tarafından karşılandı. Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı öncesi Sivas’a gelişinde karşılayan heyeti temsilen fes ve Osmanlı kıyafetleri giyen 4 kişi tarafından Kılıçdaroğlu’na çiçek verildi. Kılıçdaroğlu, miting yapacağı Mevlana Meydanı’na yaklaşık 1 saat gecikmeli olarak geldi. Burada da Kılıçdaroğlu, “Başbakan Kemal” sloganlarıyla karşılandı. Miting öncesi zaman zaman izdiham yaşandı. Otobüse yakın olmaya çalışan partililer, gazetecilerin çalışma alanına girince sıkışıklık yaşandı. Bazı yaşlı vatandaşlar ve çocuklar ezilme tehlikesi geçirdi. Sıcak hava nedeniyle meydanda toplanan kalabalığa üzerinde ‘hayırda hayır vardır’ yazan hazır sulardan dağıtıldı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 19:39   #2
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 786 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer

evet sayın kılıçdaroğlu sivas gerçekten çok önemli bir yer.cumhuriyet burada krulmuştur en azından bunu unutmayın ve sivasa gerekn desteği sözle değil icraatla verin.sayın başbakan bakalım evet hayır mitinginde ne diyecvek sivasta verdiği stadyum sözünü kesin hatırlatmaz.diğerlerinin şimdi yazarak srıalamak istemiyorum.
Alt 08.08.2010, 21:14   #3
kilavuz58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kilavuz58 Şuan kilavuz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.02.2011 22:11

Tecrübe Puanı: 0 kilavuz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

******* her zamamn isinize geldinde meydanlara inip akil oyunu oynuyorsunuz ben bu ulkeye chp nin verdi zarari hic bir partiden gormedim duymadim sivas kaderi buymusgibi davranmayin chp nin be memleketten herzaman bir vekili olmustur soyle bakalim neyapmislar sivasin sorunu akp chp yada su bu deyil sivas kendi vekilini secmesini bilmiyor herzaman hatira oyveriyor bu yuzdende kaybediyor vekilini secmesini nezaman ogrenirse ozaman sivas ta kazanir
kilavuz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı kilavuz58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 22:30   #4
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sizin iktidara gelmeniz mucuzie .. sivasımın mılletvekılı sıvasıma bir çivi çakmasada sizden hayırlıdır dinimle alay eden insanların sivasta işi yoktur işinize bakın ne zaman müslüman bir ülkede yaşadıgını anlyana bır chp zıhnıyetı ortaya çıkar o zaman bizden oy alırsınız.. yoksa ............ alırsınız...

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı HaKaaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 22:35   #5
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 13:36

Tecrübe Puanı: 2569 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bize mahalle agızıyla konuşuyor diyenler görsün, görsünde utansınlar
Alt 08.08.2010, 22:36   #6
Kamera
Usta Yiğido

Kamera - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamera Şuan Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2012 15:04

Tecrübe Puanı: 797 Kamera BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Aynen öyle mahalle agzı görmek isteyenler buyursun okusunlar.
Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 22:51   #7
asi-yürek58
Yiğido

asi-yürek58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asi-yürek58 Şuan asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.08.2012 14:29

Tecrübe Puanı: 552 asi-yürek58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hangi yüzle gelmişler sivasa anlamadim anlayaniniz varmi
asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı asi-yürek58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 22:57   #8
TripleDouble
Yiğido
NO AVATAR

TripleDouble Şuan TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 607 TripleDouble FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her zaman söylüyorum yine de söyleyeceğim
bize akepe'nin yaptıkları az bile
göç veriyormuşuz
adalet sarayı yapılmıyormuş
stad yapılmıyormuş
işsizlik varmış
hastane küçükmüş, yeri kötüymüş
bize yapılanların tamamını hak ediyoruz...
TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı TripleDouble'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 22:58   #9
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kemal sunal'dan sonra türkiyeye gelen en buyuk komedyen kemal kılıçtaroglu...ilimize hoşgeldin sefa geldin sivasımızın gülmeye ihtiyacı vardı saolasın :PPPPP

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar HaKaaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2010, 23:27   #10
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 952 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba Hakan biraz komik duruma düşüyorsun farkındaysan , kimse kimseyi sevmek zorunda değil eyvallahta ama hakaret ve alay etme hakkıda vermez.

Başbakan aklı sıra Kemal KILIÇTAROĞLUNU memur diyerek küçümsemeye çalışıyor , bir müslümana böyle kendini beğenmişlik, kibir nasıl uygun oluyor. Aslında Başbakan gerçek kişiliğini ortaya koyuyor maskesinin düştüğü anlardan bir yeni estantene olarak hafızamda yer edicek başarılar Başbakan.

Konu qio tarafından (08.08.2010 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı qio'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)