PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karayün Nahiyesi Sivas Merkez

ÇILGINLAR-58
28.10.2007, 15:57
Köyümüzün Hakkında

Kıymetli Köylülerimiz Bilindiği Gibi Karayün Köyümüz Sivas Merkeze 29 Km Uzaklıkta 2000 Yılı Resmi Sayılarında 387 Kişi Olarak Görülmektedir Karayün Nahiyesine Bağlı 19 Köy Bulunmaktadır Köyümüzde Jandarma Karakolu, Sağlık Ocağı, İlköğretim Okulu, Su Şebekesi Ve Kanazilasyon Bulunmaktadır

Köy Muhtarımızın Adı : Salih Seçil

Erişim Bilgileri Tel: 0346 273 36 99 Gsm: 0546 840 55 03

İstanbuldakı Köy Derneğimiz

İstanbuldakı Köy Der.

Köyümüzün İstanbul'da Derneği Bulunmaktadır

Başkanı: Mustafa Çakır

2.Başkan: Ali Tunçbaş

Genel Sekreter: Mustafa Kurugöllü

Sayman Vezne: Mustafa Gurleyuk

Üye: Muharrem Önder

Üye: İlhan Güney

Üye: Halil Mermer

Adres: Talat Paşa Mah. Hanımeli Sok. Şanlı Apt. No:5 Okmeydanı/İstanbul

Tel:0212 320 88 58

Sivas merkez karayun nahıyesı web sıtesıne hoş geldınız ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

sivaslıgenç
08.11.2007, 17:23
eğribucak köyüdemi karayün nahiyesine bağlı acaba

altuntas58
08.11.2007, 17:40
[QUOTE=ÇILGINLAR-58;218283]Köyümüzün Hakkında

Kıymetli Köylülerimiz Bilindiği Gibi Karayün Köyümüz Sivas Merkeze 29 Km Uzaklıkta 2000 Yılı Resmi Sayılarında 387 Kişi Olarak Görülmektedir Karayün Nahiyesine Bağlı 19 Köy Bulunmaktadır Köyümüzde Jandarma Karakolu, Sağlık Ocağı, İlköğretim Okulu, Su Şebekesi Ve Kanazilasyon Bulunmaktadır

Köy Muhtarımızın Adı : Salih Seçil

Erişim Bilgileri Tel: 0346 273 36 99 Gsm: 0546 840 55 03

[B]İstanbuldakı Köy Der.

Köyümüzün İstanbul'da Derneği Bulunmaktadır

Başkanı: Mustafa Çakır

2.Başkan: Ali Tunçbaş

Genel Sekreter: Mustafa Kurugöllü

Sayman Vezne: Mustafa Gurleyuk

Üye: Muharrem Önder

Üye: İlhan Güney

Üye: Halil Mermer

Adres: Talat Paşa Mah. Hanımeli Sok. Şanlı Apt. No:5 Okmeydanı/İstanbul

Tel:0212 320 88 58

SİVAS-KARAYÜN NAHİYESİ anladığım kadarıyla bayağı büyük ve gelişmiş bir nahiye nufuzu oldukca kalabalık istanbulda dernekleri kanalıyla aktif durumda oldukları anlaşılıyor burdan bütün karayün nahiyesi sakinlerine selamlar saygılar

ÇILGINLAR-58
08.11.2007, 17:52
ALTUNTAS MESAJIN ICIN TESEKKURLER NERELISIN SEN ALTUNTAS

sivaslıgenç
09.11.2007, 10:20
KARAYÜN BÜYÜK BİR KÖY AMA BİZİM KÖYDE GÜZEL(EĞRİBUCAK) AMA BAYAĞI GÖÇ VERDİ AMA OLSUN ŞİMDİ İSTANBULDAKİ VE SİVASTAKİ EĞRİBUCAKLILAR KÖYÜMÜZE HEP YAZIN GİTMEK İÇİN EV YAPIYORLAR BU DA GÜZEL:d

altuntas58
09.11.2007, 11:14
ALTUNTAS MESAJIN ICIN TESEKKURLER NERELISIN SEN ALTUNTAS

Ben eskikarahisarlıyım ulaşa bağlı

iozgur
11.11.2007, 00:23
Bizim köyde bir vukaat oldugu zaman Karayünden gelirdi jandarma.Çaygören CİRİN.Tanıdıklar var tabi karayünlü.

altuntas58
11.11.2007, 15:32
Sevgili KARAYUNLÜ kardeşlerim Sizinle başımdan gecen gercek bir hikayemi paylaşmak isterim Bir gün istanbulda kemer ormanlarında akşam saat 21 sıralarında arkadaşlarla piknik yaparken mangalın ateşinden dolayı bizi fark eden jandarmanın rutin konturoluna tabi tutulduk jandarma kimlik kontrolu sırasında benim sivaslı olduğumu görünce ağbi ben sivası çok seviyorum siz şurda oturun diyerek beni diğerlerinden ayırıp rahatına bak dedi ve arkasından şu cümleleri söyledi dediki sivastan adam gibi adam cıkar insanları altın gibi ben karayunde jandarma korakolunda görev yaptığım sırada bu yörenin ne kadar delikanlı ne kadar güzel insanları olduğunu gördüm hiç incinmedim allah sivastan dolayısıyla karayunlü kardeşlerimden razı olsun dedi ben o anda karayunlü kardeşleimden ne kadar gurur duydum size anlatamam jandarmadaki bu baş cavuşa o kadar yakınlık göstermişinizki aynı zamanda yardımcı olmuşsunuzki adam diyorki ben ömrümce o insanları asla unutamam demesi beni acayip gururlandırdı bende sizlerle gurur duyuyorum canım kardeşlerim işte bizim insanımızın misafir perverliğinin küçük bir örneği allaha amanet olun

sivaslıgenç
12.11.2007, 17:21
ee tabi biz öylediriz mert ve delikanlıırdırız

ÇILGINLAR-58
04.12.2007, 17:45
KARAYUNLULERRE SELAMLAR WEB SİTEMİZE BUYRUN GELIN ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

iozgur
29.11.2008, 14:25
Ben Çaygörenliyim (cirin) bizimde dernek kurma çalışmalarımız devam ediyor.İlk toplantımızıda karayünlüler derneginde yaptık bize kapınızı açtınız köyüm adına çok teşekkür ederiz minnettarız .Dernek kurma çalışmalarımızda sona yaklaşıyor inşallah en kısa zamanda kuruyoruz. [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]