Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.06.2007, 17:36   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ÇARPTI KAÇTI

Sivas Caddesi’nde karşı kaldırımda bulunan annesinin yanına geçmeye çalışan 3 yaşındaki Edanur Fidan’a, sürücüsünün kimliği ve plakası öğrenilemeyen bir araç çarptı.

Suşehri Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fidan, acil serviste tedavi altına alındı. Kazanın ardından kaçan sürücüyü yakalama çalışmasının devam ettiği bildirildi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2007, 18:15   #2
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart --->: ÇARPTI KAÇTI

gecmis olsun
iyiki daha kötü birsey olmamis, sürücüde ayip etmis umarim yakalanir
dikkatli olalim ve cocuklari yalniz karsidan karsiya gectirmeyelim
ellerinden birakmayin

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2007, 18:22   #3
Güner
Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güner Şuan Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.06.2013 20:50

Tecrübe Puanı: 713 Güner FAZLA SÖZE GEREK YOKGüner FAZLA SÖZE GEREK YOK

Geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış.

Sürücüye ne demeli. Yaptın bi kabahat hadi insansın herkes hata yapar isteyerek yapmamıştır ama kabahatin en büyüğü kaçması. O çocuk şoförün kaçmasından dolayı ölebilirdi de. İnsanlar ne kadar vurdumduymaz. Hiç mi yüreği sızlamadı. İnsan bi aşağı inip bakar alır hastaneye götürür ama arabayı süren insanmıydı acaba!!!
Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2007, 01:22   #4
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 895 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: ÇARPTI KAÇTI

Çocuklarımıza geçmiş olsun,onu böyle bir caddede savunmasız bırakan aileyede büyük bir ders olsun,o insanlıktan yoksun şoförede yazıklar olsun!
Maalesef insanlıktan payını alamamış bu tip canavarlar yollarda geziyor,çocuklarımıza ve kendimize dikkat etmeliyiz.
Alt 05.06.2007, 12:47   #5
tanju_58
Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tanju_58 Şuan tanju_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2014 19:18

Tecrübe Puanı: 702 tanju_58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

O caddede çocuk tek başına karşıya geçermi.Ben gittiğimde bile korkuyorum karşıya geçmeye.Biranda çıkıyo araçlar.
Alt 06.06.2007, 18:41   #6
gurbetciler
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gurbetciler Şuan gurbetciler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2009 22:31

Tecrübe Puanı: 0 gurbetciler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA COK BÜYÜK GECMIS OLSUN BUNA SÜKÜR VERILMIS SADAKASI VARMIS::
gurbetciler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)