Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.07.2008, 16:28   #21
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1081 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: Öğrenciye dekolte uyarısı...

iyi etmişin has etmişinde syn başbakan r.t.e
sen önce kendi ülkendeki Türban sorununu hallet sonra yabancıyı uyar.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 19:35   #22
papatya58
Yeni Yiğido

papatya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

papatya58 Şuan papatya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2008 21:08

Tecrübe Puanı: 0 papatya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Öğrenciye dekolte uyarısı...

Alıntı:
kasparix Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BU ÜLKEDE AÇIKLIK SORUNUN AŞILDIĞINA YÜREKDEN İNANIYORUM...BAŞÖRTÜSÜNÜNDE ÜNİVERSDELERE SOKULMAMASINDAN SON DERECE MUTLUYUM BU ARADA..ÇÜNKİ KAMPUSLERDE KUCAKLARDA O DEKOLTELERİ KUCAKDA GÖRMEK BENİ RENCİDE ETMEZ HOŞUMADA GİDER AMA AÇIK KARDESİMİDE GÖRSEM HEM ÜZÜLÜR HEM ÜZERDİM...BAŞÖRTÜSÜ İNANCIN GEREĞİ ÖRTÜLÜR AÇIKLARDA İNANÇSIZ DEĞİLDİR PEŞİNEN KAPAK YAPIYMDA BUNU...AKRABALARIMDA AÇIK KAPALI SORUNU YOKDUR DA BU AARADA SÖLİYM..DAHA DÜN CUMHURİYET ÜNİVDESİNDE HEMŞİRA ABLAALRIMIZIN NAMUSUNA BAŞÖRTÜSÜNE UZANAN O PİS DEKOLTE CÜCK BEYİNLİLERİn o pis ellerini BİİLİYORUZ kırmasınıda bilmişizdir SİVASLILAR UNUTMAYACAK O HADİSEYİ UNUTMASINDA....ANTALYADA Kİ 3. KARDEŞİMİ DE UNUTMAYALIM YAZALIM Bİ KÖŞEYE ..100 YIL SONRA NESİLLER BAKSIN İZLESİN VE UTANSINLAR SÖZDE LAIK SÖZDE ATATÜRKÇÜ BELEŞ CUMHURİYETÇİ DEDE NENELERİNİ...y.KÜÇÜK zihinli insanların devri bitmişdir bu memlekette onlarda son uzantılarıdır...

Yazınızdaki kırmızı bloklu kısımda neyi anlatmaya calısıyorsun ???
papatya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 19:47   #23
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

anlayamadınız mı???pek anlaşılmıycak bişe görmüyorum tümünün altını kırmızı ile çizerseniz anlarsınız...
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 19:53   #24
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu ülkede herkesin istediği gibi yaşamak istediği gibi giyinmek hakkı yokmu neden bu cifte standartlar uygulanıyor anlamak mümkün değil
Alt 19.07.2008, 20:09   #25
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkes kendi doğrularını baskasına dayatma çabası içinde olduğundan olanı olduğu gibi görmek istemeyişinden...ya bu ülke avrupaya 1900lerde gebe kaldı ve bir avrupa tarzı doğumunu cumhuriyetin ilanı ile yaptı...şükür ki cumhuriyet özgürlüğün aydınlanmanın yanında statükocu güçleride beraberinde getirdi o gün bu gün hep devleti halka göre değilde kendi istedikleri gibi idareye kalkışdılar zorlada olmuş olsa bu millet cumhuriyeti ve laikliği benimsedi...ancak artık eski yorgun kitle yok bu devlette bizde varız diyen büyük ve atılımcı bir kitle var...bu kitle milliyetçi ve maneviyatçı bi kitle siyasi değil bakın...okuyor okutuyor iş kuruyor işletiyor siyasetten tüm adli erkanda 3 ana erkde görev alıyor ve anayasa doğrultusunda haklı taleplerde bulunuyor ve bu statukuyu rahatsız ediyor...bir süre edecekde....çünki bu milletin atası fatih sultanlar yavuz selimler mustafa kemaller PEYGAMBERİ HZ MUHAMMET sav vatanını kanıyla sulamş sınırlarını çizmiş kanının rengini aşığı peygamberi sembolu ile birleşdirmiş ay yıldzlı bayrağın evlatları çünki...onlar yani statuko bu saydıklarımı hiç bi zaman kalben kabul edemezler o yuzden artık devirleri geçdi....biz osmanlının torunlarıyız su statuko kalksın görecekler herkes hür olacak her makam kendi görevini yapacak herkes bir başkasınn özgürlüğünü kısıtlamadan özgürce yasayabilicek inş yeter ki şu karabulutlar ülkemizden bi kalksın inş...
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 20:19   #26
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 622 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öğrenciye dekolte uyarısı

Erdoğan'ın elinden hediyesini alan bayan öğrenciye dekolte uyarısı geldi.

Başbakan Erdoğan bugün Türkiye'de staj yapan 19 ülkeden 100 öğrenciyi kabul etti. Başbakan'ın elinden hediyesini alan bayan öğrenciye ise dekolte uyarısı geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkçe Orta Asya’dan Avrupa’ya, Karadeniz’den Afrika’ya kadar uzanan geniş bir
coğrafyada iletişim imkanı sağlayan kadim bir dildir" dedi. Erdoğan, Başbakanlık Yeni Bina’da, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Türkoloji Yaz Stajı gören 19 ülkeden yaklaşık 100 öğrenciyi kabul etti.

Başbakan Erdoğan, Türkiye’de bulunan öğrencilerin Türk insanlarını daha yakından tanıma fırsatı bulduklarını vurgulayarak, öğrencilerden ülkelerine döndüklerinde Türkiye’deki iyi anılarını ailelerine ve arkadaşlarına anlatmalarını istedi.

Erdoğan'ın kabul ettiği öğrenciler arasında yer alan yabancı bir bayan öğrenci görevliler tarafından dekoltesinin aşırı olduğu yönünde uyarıldı.
kılık kıyafet yonetmelıgıne gore bu sekılde gıyınmek yasaktır.en azından kursuye cıkmaktan men edılmeden hak ettıgı odulu alabılmıs.ve cıgnedıgı yasak ıcın nazıkce uyarılmıs.ne yazık ulkemızde basortusu takarak kılık kıyafet yonetmelıgını ıhlal eden kızlara bu kadar bıle nazık davranılmıyor.odulunu alamadıgı gıbı marstan gelmıs gıbı muamele edılıyor.tayyıp erdoganın bu takdıre sayan hosgorusunu foruma tasıdıgınız ıcın tesekkur ederım.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 20:56   #27
papatya58
Yeni Yiğido

papatya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

papatya58 Şuan papatya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2008 21:08

Tecrübe Puanı: 0 papatya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse --->: Öğrenciye dekolte uyarısı...

Alıntı:
kasparix´isimli üyeden Alıntı
BU ÜLKEDE AÇIKLIK SORUNUN AŞILDIĞINA YÜREKDEN İNANIYORUM...BAŞÖRTÜSÜNÜNDE ÜNİVERSDELERE SOKULMAMASINDAN SON DERECE MUTLUYUM BU ARADA..ÇÜNKİ KAMPUSLERDE KUCAKLARDA O DEKOLTELERİ KUCAKDA GÖRMEK BENİ RENCİDE ETMEZ HOŞUMADA GİDER AMA AÇIK KARDESİMİDE GÖRSEM HEM ÜZÜLÜR HEM ÜZERDİM...BAŞÖRTÜSÜ İNANCIN GEREĞİ ÖRTÜLÜR AÇIKLARDA İNANÇSIZ DEĞİLDİR PEŞİNEN KAPAK YAPIYMDA BUNU..

Açıklar inançsız değildir diyorsunuz ama açık insanlar içinde demediğinizi bırakmamışsınız. Gördüğünüz bir iki örnekle herkezi bir tutamazsınız ayrıca ben de size birkaç örnek verebilirim ?

Gazete eklerine düşen birçok başını kapatıp ama başka yerlerini açan !! sonrasında başını kapatıp sokak ortasında bırakın kucağı olmadık ulu orta herşeyi yapanlarıda çok gördük şimdi bunu tüm kapalılara mal etmek doğrumu ?

Mesela geçen hafta sonu ailemle sahilde piknik alanındaydık kardesimle bi 100 mt yürüdük ve gördüğüm tablo şu idi o kadar mesafede enaz 4 tane kapalı bayan görmüşümdür kayalıkların dibinde elinde bira geç saatte adamla sarmaş dolaş kucak kucağa ??? yani illa sizin gibi bende mi örnek vermeliyim
şimdi ben bunu tüm kapalılara mal etmelimiyim ayrıca ben gördüğümde sizin gibi sevinmiyorum üzülüyorum kendilerini bu kadar basitleştirdikleri için..

Aslında temelde sorun ; zorla kapatılan ve aile baskısı o kızları şaşırtıyor her fırsatta bir kaçamakta yanlış yerlerde veya yanliş hoş olmayan görüntülerle bizleri karşılıyorlar ben yinede kötü söz söylemiyorum sizin gibi bilmiyorum bacınız falan var mı ama anneniz muhakkak vardır bayanlara çamur atmak bilmem ne demek kolaydır ama ya senin bacına anana senin dediğin gibi laf söyleseler ??? Hoşuna gider mi

Ayrıca baş kapatmakla namuslu olununmuyor bir insanın içinde varsa kötü davranışlar diyim ben ona ; çarşafada soksanız dört duvarada mahkum etseniz yine yapar yine yapar bunu açık _ kapalı olarak değerlendirmeyin
Herzaman Derim Önceİnsan**
papatya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 21:09   #28
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 693 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
papatya58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alıntı:

Açıklar inançsız değildir diyorsunuz ama açık insanlar içinde demediğinizi bırakmamışsınız. Gördüğünüz bir iki örnekle herkezi bir tutamazsınız ayrıca ben de size birkaç örnek verebilirim ?

Gazete eklerine düşen birçok başını kapatıp ama başka yerlerini açan !! sonrasında başını kapatıp sokak ortasında bırakın kucağı olmadık ulu orta herşeyi yapanlarıda çok gördük şimdi bunu tüm kapalılara mal etmek doğrumu ?

Mesela geçen hafta sonu ailemle sahilde piknik alanındaydık kardesimle bi 100 mt yürüdük ve gördüğüm tablo şu idi o kadar mesafede enaz 4 tane kapalı bayan görmüşümdür kayalıkların dibinde elinde bira geç saatte adamla sarmaş dolaş kucak kucağa ??? yani illa sizin gibi bende mi örnek vermeliyim
şimdi ben bunu tüm kapalılara mal etmelimiyim ayrıca ben gördüğümde sizin gibi sevinmiyorum üzülüyorum kendilerini bu kadar basitleştirdikleri için..

Aslında temelde sorun ; zorla kapatılan ve aile baskısı o kızları şaşırtıyor her fırsatta bir kaçamakta yanlış yerlerde veya yanliş hoş olmayan görüntülerle bizleri karşılıyorlar ben yinede kötü söz söylemiyorum sizin gibi bilmiyorum bacınız falan var mı ama anneniz muhakkak vardır bayanlara çamur atmak bilmem ne demek kolaydır ama ya senin bacına anana senin dediğin gibi laf söyleseler ??? Hoşuna gider mi

Ayrıca baş kapatmakla namuslu olununmuyor bir insanın içinde varsa kötü davranışlar diyim ben ona ; çarşafada soksanız dört duvarada mahkum etseniz yine yapar yine yapar bunu açık _ kapalı olarak değerlendirmeyin
Herzaman Derim Önceİnsan**
o kadar hakaret aldım burda,yine de bu örnekleri vermemiştim papatya58 can.zorla söylemek zorunda bırakılıyoruz.hiç hoş şeyler değil aslında.başörtüsünün,pardüsele rin altına gizlenmiş o kadar kötülük var ki.demiyoruz ki biz dört dörtlüğüz...
Alt 19.07.2008, 22:14   #29
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4507 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Tartismada ki amac; karsindaki insani incitmeden, hakaret etmeden en dogruyu bulmaktir. Bastan karsisindakini matetmek, kücük düsürmek, inanciyla, imaniyla dalga gecmek degildir. Ne yazik ki bazi tartismalar dogruyu bulmak icin degil karsisindakini kiskirtip rencide etmek icin yapiliyor, bu tür atismalarin yeri bence bu site degil. Ben her zaman yapici olmadan yanayim. Hic kimseye zorla, hakaretle yaklasmamali. Hepimiz insaniz, bir ülkede yasiyoruz, birbirimizi severek yasarsak hayat daha güzel olur.
sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.07.2008, 22:21   #30
kocak58
Tecrübeli Yiğido

kocak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kocak58 Şuan kocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.09.2011 19:41
Yeti 1 Greece Champion!
Tecrübe Puanı: 616 kocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu kadar da yobaz olunmazki

biz bu gidişle islamıda anlatamıyız millete

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)