Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2009, 09:29   #21
suzii
Usta Yiğido

suzii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suzii Şuan suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2015 17:48

Tecrübe Puanı: 727 suzii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hadise dördüncü oldu

bilmiyorum ama 4. olmak bile büyük bir şans çünkü orada TÜRKÇE bir şarkıyla temsil edilmek isterdim.
suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 10:45   #22
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2156 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hadise'den zehir zemberek açıklamalar...

Moskova’da düzenlenen 54. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek 4. olan Hadise İstanbul’a geldi.

Basın mensuplarının yarışmada alınan neticeyle ilgili soruları üzerine Hadise kendisine oy verenlere teşekkür ederek, Ben, hedefime ulaştım. Ben, hep ’Top 5’ istiyorum dedim. Hiç ’birinci olacağız’ iddiasında da bulunmadım ve 4. olduk. Ben 4 rakamını çok seviyorum. Çok mutluyum diye konuştu. Üzülmediğini dile getiren Hadise, performansında bir ses problemi yaşadığıyla ilgili söylentilerin hatırlatılması üzerine de her ülkenin yarışmacısının bir sorun yaşadığını söyledi.

Bu yıl rejide çok sorun bulunduğunu ifade eden Hadise, Böyle savaştık rejiyle, ekrandaki çıkan sesle ilgili bir kaç kez söyledik. ’Böyle bir sorunumuz var. Back Vokal’in sesi daha çok çıkıyor’ dedik. Ama biz istediğimiz kadar söyleriz, onlar uygulamıyorsa yapacak bir şey yok dedi.

EUROVİSİON SİSTEMİ ARTIK DEĞİŞMELİ-

Yarışmada komşu ülkelerin birbirine oy vermesiyle ilgili olarak da Hadise şöyle konuştu: Bence bu seneden sonra herkes sırtını çevirecek Eurovision’a. Çünkü ben, başlamadan ’Bu sene çok güzel olacak İnşallah, insanlar ülkelere değil, artık performansa oy verecek’ dedim. Ama yine gördüm ki, bu olmadı. Jüri vardı. Ama hiç bir değişiklik yok. Bu yüzden diyorum ki, bu sistemi artık değiştirin. Çünkü Eurovision imajı gittikçe daha da kötü oluyor.

Yarışmada birinci olan şarkıyı beğendiğini kaydeden Hadise, 1. olmak isterdim. Ama ne yapalım herkes beğendi çocuğun performansını, şarkısını, ona çok başarılar diliyorum dedi.

Şarkıcının şirinliğine mi oy verildi? sorusunu Hadise, Bence de yani. Bilemiyorum. Çocuk şirin, tatlı. Tatlılığa veriliyorsa biz de bir dahaki
sene Türkiye adına şöyle toplu saçlı, toplu küçük bir kızı yollayalım şeklinde yanıtladı.

Hadise, yarışma öncesi yüzünde oluşan yaralar çabuk iyileştiği için şanslı olduğunu belirtti. Yorgunluk ve gerginlikten dolayı yüzünde lekelerin çıktığını, 2-3 gün ortadan kaybolduğunu ve kimsenin karşısına çıkmak istemediğini ifade eden Hadise, Hakikaten bir kaç kötü gün geçirdim orada. Ama çok dua ettim ve inanılmaz bir mucize oldu. 2-3 günde geçmesi şaka gibiydi. Çünkü, doktora gittim. Doktor ’Dua et çünkü, 2-3 güne geçemez’ dedi ifadesini kullandı.

KIYAFET TARTIŞMASI

Hadise yarışma öncesi Tarkan ve Sertap Erener’in kendisini arayıp motive edici şeyler söylediklerini, Nazan Öncel’in de kendisine çok güzel bir mesaj attığını söyledi.

Yarışmada giydiği kıyafete yönelik eleştiriler konusunda da Hadise şunları söyledi: Bence, performansımız çok güzeldi. Bizim kadar dans ederek, canlı şarkı okuyan çok ülke yoktu. Bu konuda kendimi çok iyi buldum diyebilirim. Ben dört dörtlüğü seven bir insanım. Çok çalıştım. Ve şu kıyafet konusuyla ilgili şunu söylemek istiyorum. Hakikaten sanki böyle bir savaş psikolojisine girdik. Dünyanın hiç bir yerinde bence bir kıyafet bu kadar tartışılmadı. Mesela İspanya adına yarışan şarkıcının kıyafeti mor muydu, sarı mıydı? Bence ispanyollar hiç tartışmadı bunu. Nedense Türkiye’dekiler benim kıyafetimi tartışıp durdu. Ben kimseye bir şey demiyorum. Ben mutluyum, çok rahattım yani.

BİR DAHA ASLA KATILMAM
Bir gazetecinin Eurovision’a bir daha katılır mısınız? şeklindeki sorusuna Hadise, Bence katılmam. Never, never (asla, asla) yanıtını verdi. Türkçe albümünü 1,5 hafta sonra çıkacağını, kendisinin 2-3 hafta tatil yapacağını ifade eden Hadise, Eurovision kısmını kapatıyorum. Bugünden itibaren hayata ve kariyerime devam ediyorum dedi.

Hadise ne oldu..?
Çok zoruna gitti herhalde..
Orda 1.olsaydın hiç komşu ülke ayağına yatmayacak,Sertap erener gibi sen de kabarıp ben sanatçıyım diye ortalarda dolaşacaktın..Peh.
Evet bencede zoruna gitti
Bir işe başlamadımıydı o işte pesetmeyeceksin bence

heyyy hadise 4. olmak bile şans...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 10:49   #23
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

minnacik üzüldüm seneye devam
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 10:53   #24
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 08:47

Tecrübe Puanı: 810 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aman bana ne ya isterse sonuncu olsun hadisi tür kızı ama ne söledigi şarkı türkçe nede sahnedeki dansları olsun kıyafeti türkiyeyi temsil etmiyo du ama olsun türkiyenin adını tasıdı yine emegine saglık olsun hadisenin
Alt 19.05.2009, 12:50   #25
Kadirhan
Yiğido

Kadirhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadirhan Şuan Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2010 13:40

Tecrübe Puanı: 687 Kadirhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

medeniyet dediğin acmaksa bedeni norveçli yamyamlar bizden daha medeni

anlayana güzel bir ders çıkar bu sonuçtan bizim şarkımız onlarınkinden belki çok iyiydi ama biz medeni çıplak olduğumuz için bize ders verilmiştir 4,lükle
saygılarımla

Necip Fazıl Kısakürek
Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 13:02   #26
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Eğer bir ABD tezkeresi falan olur da biz yine reddedersek yarışma arafesinde o zaman bir 1.lik daha gelir..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)