Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivaslı Önemli Şahsiyetler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivaslı Önemli Şahsiyetler Sivaslı Önemli Şahsiyetler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.10.2009, 22:50   #41
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan

Kapatın gitsin yahu!
Mesajlarının yarısı hakaret olan biriyle neyi tartışıyorsunuz?
Alt 05.10.2009, 22:50   #42
TeqTaBaNCa
Yiğido

TeqTaBaNCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TeqTaBaNCa Şuan TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2010 17:47

Tecrübe Puanı: 585 TeqTaBaNCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

üLkücüLük mü kaLdı Allah aşkına...Gerçek üLkücüLük eskidendi o giden reisLerden başka reis mi kaLdı...Kominizmin en yoğun oLduğu yıLLarda vardı üLkücüLük şimdi ne iÇin var ne yapıyor..

EL Öperek Tarikat Adamı yaLakaLık ederekTe siyaset adamı oLanLara inat Adamın Adamı değiL! Davamızın Adamıyız
TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.10.2009, 22:51   #43
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1070 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Alıntı:
TeqTaBaNCa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
MiLitan asena başbakan çocuğu eLini koLunu saLLayarak haLk arasında doLaşamaz eLbette ki korumaLarı oLacak...Senin cebinde paran oLSa gidip yurt dışında iyi bi eğitim aLmak istemez misin mutLaka istersin..Başbakan çocuğu diye tayyibin çocuğu diye yurt dışına çıkamıycak mı...Yurt dışında yaşayan gurbetciLerin çoğu bedeLLi askerLik yapar sonra geri gider bunLara birşey diyen yok başbakan cocuğu oLunca mı göze batıyor (: eLeştiri oLsunda nasıL oLursa oLsun ....
Bende yurt disinda yasiyorum egitimimide aliyorum ama cebimde milyon eurolarla gezmiyorum bu 1!
Basbakan benim milletimi , bu ulkede kriz yok bu ulkede egitim sartlari cok yuksek istediginiz zaman is bulabilirsiniz derse cikmicak kardesim o kadar buda 2!
Basbakanin ogluysa ettigi her adima dikkat edicek göze batar dogal olarak . ;
)
Alt 05.10.2009, 22:52   #44
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4508 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Kimin kime diyet borcu var, sana yardim eden biri olmadi mi hayatinda. Tepkin neden bu kadar büyük. 80 öncesinde ölenler kime karsi ve neden savastilar. O savasta ölenlerin kemikleri MHP, CHP ile ortak olunca sizlamadi mi? Madem ortak olacaklardi da neden o kadar insan hayatini kaybetti??????
Alt 05.10.2009, 22:52   #45
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

SALIH SU Şuan SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.12.2010 17:06

Tecrübe Puanı: 570 SALIH SU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
qio Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Canın sağolsun yalnız bende milletin bir ferdiyim , senin tavrınla , sıfatın arasında çelişki doğuruyor sen milliyetçiymişsin ya
millitimin her ferdi kardesim olamaz.malesef senin gibileride benim milletimin bir ferdi.ve malesefki sehitlerimiz sayesinde sizin gibilerde rahat uyuyor.aci ama gercek....
SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.10.2009, 22:53   #46
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Militan_Asena58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kusura bakmayin ama Ülkücülükle ne alaka ? Herkez kendi gorusunu yazmatta serbestse bu konuya yazilan gorusleride saygi duyacaksiniz ? Yoksa bende konumdaki yorumlari silme hakkimi kullanmak isterim
Herkes kendi görüşünü yazmakta serbest ama karşısındakine saygı göstermek koşulu ile iftira atmamak koşulu ile hakaret etmemek koşulu ile.

Ülkücülüğe gelince son zamanlarda açtıgınız konularla sivaslıların forumunu ülkü ocakları forumuna çevirdiniz. O konulara bir tepki amacıyla açılan bir konuya tahammül edemediniz.
Alt 05.10.2009, 22:53   #47
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 955 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Militan_Asena58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bende yurt disinda yasiyorum egitimimide aliyorum ama cebimde milyon eurolarla gezmiyorum bu 1!
Basbakan benim milletimi , bu ulkede kriz yok bu ulkede egitim sartlari cok yuksek istediginiz zaman is bulabilirsiniz derse cikmicak kardesim o kadar buda 2!
Basbakanin ogluysa ettigi her adima dikkat edicek göze batar dogal olarak . ;
)
Madem çok Vatanseversiniz , millet , devlet seversiniz. Enerjinizi , gücünüzü , emeniğinizi neden başka bir devlet ismi altında harcıyorsunuz.
Alt 05.10.2009, 22:54   #48
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

SALIH SU Şuan SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.12.2010 17:06

Tecrübe Puanı: 570 SALIH SU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimin kime diyet borcu var, sana yardim eden biri olmadi mi hayatinda. Tepkin neden bu kadar büyük. 80 öncesinde ölenler kime karsi ve neden savastilar. O savasta ölenlerin kemikleri MHP, CHP ile ortak olunca sizlamadi mi? Madem ortak olacaklardi da neden o kadar insan hayatini kaybetti??????
kimin diyet borcu oldugunu herkes anladi.bana yardim eden birileri yanlis yapiyorsa ben o yanlisi bile bile diyeti odemek icin alkislamam.tek bisey soracam.sehitlere kelle demek apo denen kopege sayin demek ne demek bunu aciklarmisin bana.
SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.10.2009, 22:56   #49
TeqTaBaNCa
Yiğido

TeqTaBaNCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TeqTaBaNCa Şuan TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2010 17:47

Tecrübe Puanı: 585 TeqTaBaNCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakaret doLu mesajLar diyip duruyorsunuz nerde hakaret var ben buLamadım (: Sen benim kardeşim değiLsin demek hakaret mi

EL Öperek Tarikat Adamı yaLakaLık ederekTe siyaset adamı oLanLara inat Adamın Adamı değiL! Davamızın Adamıyız
TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.10.2009, 22:58   #50
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4508 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
SALIH SU Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kimin diyet borcu oldugunu herkes anladi.bana yardim eden birileri yanlis yapiyorsa ben o yanlisi bile bile diyeti odemek icin alkislamam.tek bisey soracam.sehitlere kelle demek apo denen kopege sayin demek ne demek bunu aciklarmisin bana.
Senin agzindan hic yanlis bir söz cikmadi mi? Dilin sürcmedi mi? ( gerci yazdigin hic bir mesajda dogru birseyine rastlamadim ama) O bir vatan sever, senden bin katli bir vatan sever, belki sen türk vatandasi bile degilsin. Alman pasaportun var mi?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)