Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Hesap Değişti - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.01.2010, 00:09   #31
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Hesap Değişti

Alıntı:
Osmanlı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yeni Üye Olduğumu Söyleyerek Başka türlü ne anlarım Sayın Ötüken Karşındakini küçümsediğin açık.
Kardeş,
Yeni üye olduğun için siteyi henüz tanıma aşamaındasın.Hangi üye kimdir,ne iş yapar,yaşı nedir,siyasi görüşü nedir,hangi konulara yazmayı sever gibi şeyleri bilmiyorsun haliyle.Buna rağmen daha ikinci günüde çıkıp benim takım tutar gibi ya da körü körüne Sami Aydın'ı desteklediğimi söylemen tuhaf.halbuki benim Sami Aydın'ı eleştiren onlarca mesajım var.beni tanımadığın için körü körüne ikilemesini kullanabiliyorsun.Demek istediğim buydu.Ne yani; siteye dün gelmiş birisi olarak 4 yıllık üyeden daha mı çok tanıyorsun siteyi ve üyelerini?
Alt 10.01.2010, 00:13   #32
Osmanlı
Yiğido

Osmanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Osmanlı Şuan Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2010 16:55

Tecrübe Puanı: 531 Osmanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kardeş,
Yeni üye olduğun için siteyi henüz tanıma aşamaındasın.Hangi üye kimdir,ne iş yapar,yaşı nedir,siyasi görüşü nedir,hangi konulara yazmayı sever gibi şeyleri bilmiyorsun haliyle.Buna rağmen daha ikinci günüde çıkıp benim takım tutar gibi ya da körü körüne Sami Aydın'ı desteklediğimi söylemen tuhaf.halbuki benim Sami Aydın'ı eleştiren onlarca mesajım var.beni tanımadığın için körü körüne ikilemesini kullanabiliyorsun.Demek istediğim buydu.Ne yani; siteye dün gelmiş birisi olarak 4 yıllık üyeden daha mı çok tanıyorsun siteyi ve üyelerini?
Ben Siteyle İlgili Yorum Yapmadım Ben Sami Aydının Yanlışlarını Söyledim Bunu Söylemek İçin 4 yıldır üye olmaya hiç gerek yok sayın ötüken Bu arada Geçmişte eleştirdiğin beni ilgilendirmez Şu anki takım tutar gibi tutman yanlışlıklarını görmemen körü körüne tutman bunu gösteriyor Ben diyorumki Yeni Yapılan Caddelerin su basması normal bir durum değil sen ahala koruyorsun bu ne demek oluyor Körü körüne korumak oluyor
Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2010, 00:19   #33
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ben Siteyle İlgili Yorum Yapmadım Ben Sami Aydının Yanlışlarını Söyledim Bunu Söylemek İçin 4 yıldır üye olmaya hiç gerek yok sayın ötüken Bu arada Geçmişte eleştirdiğin beni ilgilendirmez Şu anki takım tutar gibi tutman yanlışlıklarını görmemen körü körüne tutman bunu gösteriyor Ben diyorumki Yeni Yapılan Caddelerin su basması normal bir durum değil sen ahala koruyorsun bu ne demek oluyor Körü körüne korumak oluyor
Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bugün Sivas'ta yine yağmur vardı ve belediyenin şu yağmur suyu hattını yaptığını hala anlayamadım.Pek çok yer resmen göl olmuş.Üstelik yeni yapılan yerler.Anlamak güç.
24.10.2008 tarihli bir mesajım.Umarım derdimi anlatır.Anlatamazsa daha da çaba sarfetmeyeceğim zaten!

Bu arada yeni yapılan bir caddenin çökmesi de normal değil.!Hani su basmasını eleştirirken ,bunu da söylemezsek haksızlık etmiş oluruz!
Alt 10.01.2010, 00:25   #34
Osmanlı
Yiğido

Alıntı:
Bu arada yeni yapılan bir caddenin çökmesi de normal değil.!Hani su basmasını eleştirirken ,bunu da söylemezsek haksızlık etmiş oluruz
o zaman sayın Ötüken Sami Aydını Yükseltip Doğan ürgübü küçültme veya beceriksiz gözterme

Şimdi Soruyorum Ötüken Sivasın Temel bazı sorunları varken bütçeyi ucu açık parka gömmenini ne mantığı vardı bu sivasın geleceğini hiç etkilemedimi sence

Sivasın Tek Sorunu Parkmıydı

Konu Osmanlı tarafından (10.01.2010 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Osmanlı'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 00:44   #35
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1168 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Arkadaşlar belediyecilik ap ayrı bir durum, herkes başkanların beğenmediği yönlerini yadırgar ve eleştirir bende burada çoooook Sami Aydın'ı eleştirdim halende eleştiririm, AKSU olsun, Kent Meydanı olsun ama onun dışında da Paşafabrikası ve yine AKSU diyeceğim bu konular gibi konularda da övmüşümdür, siyasi görüşümü herkes biliyor o bakımdan şaşırabilirler Doğan Ürgüp'e neden karşı çıkmıyor bu diye söyleyeyim çok iyi olduğundan değil veya Sami Aydın'dan iyi olduğundan değil ya da kötü... 1 sene olmamış seçileli ben kendimce nacizane 1 sene verdim kendisine bir seneden sonra yaptıkları ve yapmadıkları ile eleştirir ya da överim ama sitemizde hiç karşılaşmadığım ve hiçte yakıştıramadığım bir durumla karşılaştım söylemeden geçemeyeceğim ben önce geldim sen sonra geldin buna gerek yok zira olay Sami Aydın meselesi yani Doğan Ürgüp'e bile gelmesi bence yanlışken olay site üyelik zamanlarına gelmiş...

Doğan Ürgüp'ü eleştiren arkadaşlar eleştirilerinizde haklı olabilirsiniz ama Osmanlı sanırım Sami Aydın'a karşı Doğan Ürgüp'ü örnek vermemiş, siz Ürgüp'ü eleştirdiğinizde sahiplenme güdüsü ile cevap vermiş yani olay Ürgüp-Aydın farkı değil Aydın belediye de ne yaptı vekilliği bu karakteri ile nasıl yapar? Bu tartışılmalı... Halktan uzak birisi belki belediye başkanlığı yapabilir ama kesinlikle Vekillik yapamaz yani BOUN haklısın halkla görüşüp iş yapmayan belediye başkanı olacağına halkla görüşmeden çalışan başkan olsun ama vekillikte o kopuklukla çalışan vekil olamazsın ille de görüşcen ki bu beceri bana göre de Sami Aydın'da yok kendim yaşadım ondan biliyorum... Önceden ne yaşadığımı seçim dönem burada anlatmıştım şimdi tekrar gerek duymuyorum...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 00:44   #36
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 666 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Diğer bir husus eğer Sami Bey'in otogarı satmasına engel çıkartmasaydı Sivas'taki hainler, şimdi beş yıldızlı otel açılmış olacaktı. Sivas'tan haberiniz olmadan Sivas'ın menfaatine bir şey söylüyormuş havasına girmeniz garip kaçtı doğrusu!
Şimdi arkadaşım ben sana ne desem bilmiyorum otogar fayda getirecek diye düşünüyorsan birde şu açıdan bak şu anki otogar yeri sivas a en faydalı konumda bulunuyor neredeyse sivas ın bütün muhitlerine eşit uzaklıkta ama götürmek istedikleri yer ise ahırlar bölgesi altıdaki arazi unutmadan tapuda tanığın varsa önce git bir bak ahırlar bölgesi ile terminal projesinin arasında kalan arazi kime ait, terminal gidecekti oraya ardından köy garajlarıda ardından merkezi otobüs durağıda ardından itfaiye zaten DMO kapalı ardından orada çıkacak rantı sen düşün haaa oraya gönderilen esnafı ve oraya dışarıdan gelecek insanların perişanlığınıda. Hilton otelleri terminalin yerini istedi diyorsan oradada yanılıyorsun onlar anadoluda hangi ilde şehir merkezine yakın bir yerde işletme kurmuşlar büyük şehirler hariç adam hiltonu kursun merkeze müşterileri gitsin 3 liraya tavk döner yesin böyle bir işletme anlayışı olmayan bir müessedir hilton.
Sen diyorsunki ben 3-4 ay sivas ta kalmama rağmen görüşüyordum sorun yoktu sen hangi yıllardan bahsediyorsun buraya tarih yaz ben yazın sami beyin yurt içi ve yurt dışına yaptığı gezilerin detaylarını vereyim sivas ta göremiyorduk bile başkanı nasıl görüşelim.
Sivas halkı dinlenmeye okadar açki boş dolu farketmez, sene 1994 te bir ateş yaktılar sivas ın ocağına o günden buyana sivas lıyı dinleyen yok kardeşim
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 00:50   #37
Osmanlı
Yiğido

Alıntı:
MUTLU İTİK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şimdi arkadaşım ben sana ne desem bilmiyorum otogar fayda getirecek diye düşünüyorsan birde şu açıdan bak şu anki otogar yeri sivas a en faydalı konumda bulunuyor neredeyse sivas ın bütün muhitlerine eşit uzaklıkta ama götürmek istedikleri yer ise ahırlar bölgesi altıdaki arazi unutmadan tapuda tanığın varsa önce git bir bak ahırlar bölgesi ile terminal projesinin arasında kalan arazi kime ait, terminal gidecekti oraya ardından köy garajlarıda ardından merkezi otobüs durağıda ardından itfaiye zaten DMO kapalı ardından orada çıkacak rantı sen düşün haaa oraya gönderilen esnafı ve oraya dışarıdan gelecek insanların perişanlığınıda. Hilton otelleri terminalin yerini istedi diyorsan oradada yanılıyorsun onlar anadoluda hangi ilde şehir merkezine yakın bir yerde işletme kurmuşlar büyük şehirler hariç adam hiltonu kursun merkeze müşterileri gitsin 3 liraya tavk döner yesin böyle bir işletme anlayışı olmayan bir müessedir hilton.
Sen diyorsunki ben 3-4 ay sivas ta kalmama rağmen görüşüyordum sorun yoktu sen hangi yıllardan bahsediyorsun buraya tarih yaz ben yazın sami beyin yurt içi ve yurt dışına yaptığı gezilerin detaylarını vereyim sivas ta göremiyorduk bile başkanı nasıl görüşelim.
Sivas halkı dinlenmeye okadar açki boş dolu farketmez, sene 1994 te bir ateş yaktılar sivas ın ocağına o günden buyana sivas lıyı dinleyen yok kardeşim
Ellerine Sağlık Ne güzel yazmışsın
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Osmanlı'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 00:59   #38
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 666 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir şey daha ekleyeyim ben sivas ta yaşıyorum burada büyüdüm hiçbir internet sitesindede değişik nick kullanmam ismim MUTLU soyismim İTİK ben burada bir şeyleri bilmeden konuşuyorsam senin gibi ismimi BOUN yazar kafadan sallar dururdum balonu şişirmesi benden patlatması başkalarından olurdu bende burada sivas için uğraşıyorum hergittiğim partidede elimden geldiği kadarı ile gayri resmi olmasın işlerimi yaptırırım.
nedenmi iyi yapana iyi deriz kötü yapanın karşısındayız.
Şahsım insanlığnda ve duruşunda Rahmetli MUHSİN YAZICIOĞLU'nu örnek alır onun karanlık bir yüzü yoktu bunu cenazesindede herkes gördü herkesimden halk vardı verkes ortak gözyaşı döktü bu memleketi ondan daha fazla sevende yoktu.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 11:16   #39
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 769 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:

Aslında senin yazının satır aralarında Sivas'ın son 40-50 yılına damgasını vurmuş ve şehri sürekli geri götüren anlayışın izlerini bulmak mümkün. Diyorsun ki otogarın götürülmek istendiği yer taaaaa neresi? Yani merkezi bir alanda bulunması gerektiğini ifade ediyorsun. İşte bu anlayış yüzünden Sivas büyüyemiyor, ufacık bir çarşı içerisine sıkışıp kalıyor. Sivas merkez çarşı dediğin zaman kepçeliden başlıyor, dört işletme kavşağında bitiyor. Daracık bir alan, şehir gelişemiyor, kendisini aşamıyor. Yeni yeni merkezler ortaya çıkamıyor. Yıllar geçiyor ve Sivas bu kısır döngü içerisinde kendisini toparlayamıyor. Ben Sami Aydın'la sadece bir kez karşılaştım ve el sıkıştım, o da görevi bırakmadan önceki bir hafta içindeydi, yani kişisel olarak kendisini tanımam bilmem. Ancak yiğidi öldür hakkını yeme. Sami Bey Sivas için yeni cazibe alanları oluşturmaya ve şehri büyütmeye çalıştı. Terminali taşımayı düşündüğü alana, otobüs terminaliyle birlikte, köy garajları gidecekti, hızlı tren istasyonu zaten oraya yapılacaktı. Ayrıca planladığı bir kuzey çevre yolu projesi vardı ki hayata geçirilebilseydi, Sivas'ın önümüzdeki yüz yılını etkileyecek ve şehri şekillendirebilecek bir yatırım olacaktı. Kısacası bu şehir için iyi olan yürüyerek gidebildiğin mesafelerin çok olması değildir, önemli olan şehirde cazibe alanlarının çok olmasıdır. Şehir metropol olsun da biz araçlarımızla, otobüsle, raylı sistemle Organize Sanayii'den Çimento Fabrikası'na, Kardeşler dağından Meraküm tepesine gidelim. Bu şehir büyüsün de meraküm eteklerinden çevre yolu geçsin, bu çevre yolu eteklerinde modern ve yeni bir Sivas oluşsun, hastaneler, alışveriş merkezleri, parklar bu geniş alanın dört bir yanına dağılsın. Sen yürüyüp gideceksin diye bu şehir kepçeliden dört işletmeye kadr olan dar alanda sıkışıp kalmasın! Bu şehir büyüsün de senin şehir dışına gönderilecek dediğin esnaf bugün için şehir dışında çalışsın ama baksın ki belli bir süre sonra artık bulunduğu yer zaten şehir olmuş, şehir büyümüş, kendisi gibi yüzlerce belki binlerce esnaf büyüyen şehrin dört bir yanında çalışıyor, ekmek parası kazanıyor.

Ayrıca son derece önemli bir husus da şu ki, şehrimizde olan yapılan bir yatırımdan sonra artık kimin bundan ne kazanacağını sormayı bırakalım, yok şu bina şuraya yapılırsa şu adam kazanacak, yok bu yatırım buraya yapılırsa bunun malı şu kadar edecek anlayışını terk edelim! Tabii ki bir yere yatırım yapıldığında civarında bulunan ev, arsa, dükkan vs vs değer kazanacak. Niye bundan gocunalım, neden Sivaslı komşusunun, arkadaşının, hemşerisinin kazanmasından rahatsız olur? Ekonomik kalkınma dediğimiz olayın baş aktörleri sermaye sahipleri değil midir? Elbette bu şehirde birileri zengin olacak, yatırım yapacak, ufku genişleyecek, dünyayı tanıyacak, sonra şehrine daha vasıflı yatırımlar yapacak. O halde terminalin gittiği yerde Ahmet'in, Mehmet'in kimin olursa olsun, malının, arazisinin değer kazanmasından rahatsız olmayacaksın. Aksu projesi yapıldı civarındaki gayrımenkullerin değeri yüzde yüz belki daha fazla arttı, kötü mü oldu benim hemşerilerimin malı değer kazandı. Eskiden dairesi 60 milyar olan adamın dairesi 120 milyar oldu. Eskiden kimsenin bakmadığı arsalar par eder oldu. Arsa sahibi kazandı, iki gün sonra müteahhit kazanacak kısacası Sivaslı kazanacak. İşte böyle katma değer artırılır, işte böyle zenginlik tabana yayılır. Sen bir arsa sahibi adama gidip 50 milyar para veremezsin, ancak yatırımları Çimento Fabrikası'ndan Organize Sanayii'ye, Kardeşler Dağından Merakum'a kadar olan bu geniş ovaya yayarsan nice arsa, arazi, daire, dükkan sahipleri senin cebinden beş kuruş para çıkmadan zengin olur. Daha çok kişinin malını mülkünü değerlendirmiş olursun. Katma değer buna denir.

Bak bir haftadır Mersin'de geziniyorum, fazla değil 35 yıl öncesine kadar burasının nüfusu 45-50 binlerdeymiş, şimdi bir milyona yaklaşan merkez nüfusuyla büyük bir şehir olmuş. Şehir yaklaşık 25-30 kilometre uzunluğundaki sahil şeridi boyunca büyütülmüş. Modern binalar, geniş caddeler, mağazalar, alışveriş merkezleri her yerde. Yani kimse otogar ahırlar bölgesine gidiyor diye saçma sapan itirazlarda bulunmamış. İşte geldiği nokta! Sivas'ın 30 yıl önceki merkez nüfusu 180 bin civarında koskoca 30 yıl geçti hala 280 binlerde! Geri kalmışlık buna denir. Elli yıl önce Türkiye'nin 7. büyük şehri ve ekonomisi olan Sivas, bugün maalesef ikinci sınıf şehirler kategorisine düştü.

Ufkunuzu açın beyler, kimseyi küçük düşürmek, veya terslemek için yazmıyorum, yazmamdaki tek nedenim, yılda sadece bir kaç hafta da gidip kalabilsem de güzel şehrim Sivasımdır!

Alıntı:
bir şey daha ekleyeyim ben sivas ta yaşıyorum burada büyüdüm hiçbir internet sitesindede değişik nick kullanmam ismim MUTLU soyismim İTİK ben burada bir şeyleri bilmeden konuşuyorsam senin gibi ismimi BOUN yazar kafadan sallar dururdum balonu şişirmesi benden patlatması başkalarından olurdu bende burada sivas için uğraşıyorum hergittiğim partidede elimden geldiği kadarı ile gayri resmi olmasın işlerimi yaptırırım.
nedenmi iyi yapana iyi deriz kötü yapanın karşısındayız.
.
Bu söylediklerine gelince nickim BOUN, açık ismimi kullanmıyorum ancak bu sitede yaklaşık 6 yıldır bulunuyorum, tanıyan tanıyor, ismimi, cismimi, işimi gücümü biliyor! İsmimi kullanmıyorum diye asla kimseye atıp tutmadım, karalamadım, iftira atmadım. Sadece doğru bildiklerimi söylerim, eleştirilecekse de gerektiğinde çok sert eleştiririm bu kadar!

Konu BOUN tarafından (10.01.2010 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2010, 12:54   #40
LaEdri
Usta Yiğido

Kıbrıslı@
Abi mesele sen önce geldin falan değil.Ama daha dün siteye girip de hemen üyeler hakkında yargıda bulunmak da doğru değil.2 mesajıma bakıp da "Sen körü körüne Sami Aydın'cısın" diyene ben de Sami Aydın'ı eleştiren mesajlarımı gösterip yanıltmalıyım değil mi?

Mutlu İtik@
2004-2008 arası Sivas'ta yoktum.Buna rağmen Sami Aydınla defalarca karşılaştım,el sıkıştım,çoğu zaman da yanından gelip geçtim.Ayrıca terminal arazisinin bulunğu yere yaklaşık 100 milyon euro yatıracak şirketler vardı.Dev AVM'ler sıra bekliyordu ki bu da şehre yeni bir vizyon,yüzlerce insanın ekmek parası kazanamsı ve önemli bir eksiğimizin giderilmesi demekti.Artık küçücük yere yığılmayı bırakın.şehri yaymalıyız artık.çarşı trafik kaldırmıyor artık.Ayrıca Hilton hangi şehirde,şehir merkezine otel açmış diyorsun da yanı başımızda KAyseri'nin tam merkezindeki otelin Hülton olduğunu sanıyordum,yanılyor muyum?

Alıntı:
o zaman sayın Ötüken Sami Aydını Yükseltip Doğan ürgübü küçültme veya beceriksiz gözterme

Şimdi Soruyorum Ötüken Sivasın Temel bazı sorunları varken bütçeyi ucu açık parka gömmenini ne mantığı vardı bu sivasın geleceğini hiç etkilemedimi sence

Sivasın Tek Sorunu Parkmıydı
Kardeş senin mantığınla bu ülkede statlar,kültür merkezleri,AVM'ler yapılmamalı.Uluslararası organizasyonlar düzenlenmemeli.Önce fabrika yapılmalı,insanlar işe sokulmalı.Sinemalar,tiyatrolar yapılmamalı.Ülkemde 15 milyon işsiz varken neme lazım bunca şey?

Ben bu ülkeye vargi veriyorsam,amlak vergimi,ÇTV'mi,çöp vergini günün gününe yatırıyorsam,bunların karşılığında da parkımı da görmek isterim.Çünkü şahsi ihtiyacım iş değil.Bir doktorun belediyeden beklentisi işsizleri belediyeye alması değildir.Sonuçta bu şehirde sadeec işsizler yaşamıyor.Orta gelirlisi var zengini var.Onların ihtiyacı parktır,yoldur,sosyal alanalr,piknik yerleridir.belediye de bu ihtiyacı karşılamak zorundadır.

Konu LaEdri tarafından (10.01.2010 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)