Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.08.2010, 17:57   #11
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Hayvancılık şehri Sivas ithal etle tanıştı

Arafa günü akşamı Sivas meydanda seyyar döner tezgahları kuruluyor. Bu etlerden yapsalarda tadınada bir baksak.
Alt 26.08.2010, 17:55   #12
kolsuz_kerim
Usta Yiğido

kolsuz_kerim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kolsuz_kerim Şuan kolsuz_kerim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2012 22:13

Tecrübe Puanı: 756 kolsuz_kerim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkes burda köylüye yükleniyor tabi alışmıştınız köylünün sırtından gecinmeye.tabi et bedava olsun,süt bedava,beynir bedava,un bedava,nasıl hoşunuza giderdi.bu hayvanlar durduk yerde büyümüyor gökten zenbillede inmiyor.atatürk ne demiş köylü milletin efendisidir. malesefki köylü milletin köleliğini yapıyordu.artık uyandı köylü.yavaş yavaş milletin efendisi olmaya başlıyor .yorum yazarkende önce bi gidin gübrenin mazotun yemin fiyatlarını inceleyinde öyle yorum yazın etin hakkı enaz 50 tl olması lazım bu şartlarda.
Alt 27.08.2010, 21:35   #13
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 751 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence çok iyi oldu bu hayvanların gelmesi.
Bizim hayvancılar danayı iki ay besleyip yaşına gelir gelmez kurban olmayacagını bile bile Kurbana getirmekle hayvancılık yaptıgını zannediordu.
Baksınlar hayvan nasıl yetiştiriliyormuş ögrensinler.
Bizde muhalefet olma hevesi var nerde bir şey olsa devlete yükleniyoruz.
Devlet gelip ahırdaki hayvanlara bakacak hali yok.
Et için en uygun ırk buymuş bizimkilerde usulune uygun beslerlerse verim alırlar .Bu Hayvanlar sadece kesim için degil aynı zamanda damızlık olarak geliyor.
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)