Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.09.2013, 02:10   #51
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 00:03

Tecrübe Puanı: 558 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Katliama tepki gösterdiler

TEKBİR ALLAH'IN ADI ALLAH BELANIZI VERSİN.!!

Tekbir...
Televizyonda tekbir sesi duyunca...
Hah...
Demek ki ya vuruyor, ya kesiyor...
*
Öldürdükleri insanları lahana gibi bir kamyonete doldurdular, dünya televizyonlardan izledi...
Karoserinden kan aka aka...
Bir çukurun başına getirdiler, parçalanmış cesetleri ellerinden, ayaklarından çekerek çukura attılar, yine üst üste...
Üzerlerine birer Esad fotoğrafı bıraktılar, ki ölenler arada bir bakıp suçlarını unutmasınlar...
Bir işemedikleri kaldı...
Dozer, toprağı üstlerine örttü...
Tekbir getirip gittiler...
*
Birisini “hain” diye öldürmüş, uzun bir halatla ayaklarından motosikletin arkasına bağlamış, cadde ve sokaklarda sürüklüyorlar, yine dünya izliyor...
Arkasında kandan bir iz kalıyor...
Sürüklendikçe giysileri çıkıyor üzerinden...
Belki bin kişi arkasından koşuyor, cep telefonları ellerinde resmini çekiyorlar...
Zafer ne de olsa...
On adımda bir hep birlikte tekbir getiriyorlar...
*
Bir roket attılar önceki gün...
Tekbir ile...
Okulu vurdular...
25 çocuk parçalanarak öldü...
Canlı kurtarılanlardan bir kız çocuğu korku ile ellerine bakıyordu, elleri yoktu çünkü artık yerinde...
*
Tekbir Allah’ın adı...
Allah belanızı versin...
*
Tekbir dillerinden düşmüyor...
Kesiyorlar, tekbir ile...
Boğazlıyorlar, tekbir ile...
Vuruyorlar, tekbir ile...
Öldürüyorlar, tekbir ile...
*
Dinleri yücelten inananlarıdır...
Müslümanlığı tüm medeni dünyanın gözünde korku, dehşet, vahşet haline getirdiler tekbir getire getire...
*
Kim destekliyor bunları hacı?..
Silah, bomba, mayın, havan, roket, kurşun verenler, bizdeki tekbirciler... O savaş malzemeleri ile pamuk ekilmediğini biliyorlar...
Cinayetin sponsorluğu bir bakıma...
Vahşete finansörlük...
*
Hiç vicdanları yok...
*
Oy verin siz...
Tekbir çarpacak sonunda...

Bekir Coşkun
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2013, 14:48   #52
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 690 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MUTLAKA OKUYUN İRKİLECEKSİNİZ

BİR YUNAN'LININ GÖZÜNDEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN.!!!

Sevgili Emin Çölaşan Bey,
Ben vaktinizi almadan doğrudan konuya gireceğim. Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. orada yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi. Döneceğim gün öğlen yemeğine ısrarla davet etti. Yemek de konu politikadan açıldı. Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi, ben şaka yapıyor diye güldüm. Çok ciddiyim dedi.
Sebebini sordum.
"Bak dostum" dedi, "bütün ömrüm Türkiye'nin ülkemize olan tehdidi ile geçti. Şimdi Erdoğan'ın sayesinde çok rahatız."
" 1- Atatürk'e tarihten gelen bir nefretimiz var, Erdoğan Atatürk'ü bitirdi."
" 2- Dünyanın en güçlü ordularından birine sahiptiniz, onu da darmadağın etti, komutanları hapse attı. Bu ordu bir daha toparlanamaz."
"Siz 80 milyonsunuz, biz 10 milyon, ne kadar ürkütücü değil mi?"
" Erdoğan, tüm azınlıklara kendi devletlerini kuracağı yolu açtı.
Yakında 5-6 yeni devlet kurulur ve nüfuslarımız eşitlenir. Daha ne yapsın?!
80 yıldır bizim politikacılarımız Erdoğan'ın yaptıklarının onda birini yapamadılar. İşte saygım ve sevgim bu yüzden."
Ben buz kesildim. Farkında değilim gözümden yaşlar akıyor, tıkandım lokmayı yutamıyorum. Costas fırladı peçete ile yüzümü sildi, bir yandan özür diliyor fakat teselli edecek kelimeler bulamıyordu.
Bir daha oralara gitmem gerçeği tokat gibi vuruyorlar suratımıza.
Burada oturur yandaş gazete okur koyun gibi yaşarım, taa ki kesim gününe kadar.
Saygılarımla,

Sürüdeki koyunlardan biri
*Prof. Dr. Ergün ÇİL*
*Pediatrik Kardiyolog*
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2013, 15:30   #53
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 766 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
MUTLAKA OKUYUN İRKİLECEKSİNİZ

BİR YUNAN'LININ GÖZÜNDEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN.!!!

Sevgili Emin Çölaşan Bey,
Ben vaktinizi almadan doğrudan konuya gireceğim. Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. orada yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi. Döneceğim gün öğlen yemeğine ısrarla davet etti. Yemek de konu politikadan açıldı. Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi, ben şaka yapıyor diye güldüm. Çok ciddiyim dedi.
Sebebini sordum.
"Bak dostum" dedi, "bütün ömrüm Türkiye'nin ülkemize olan tehdidi ile geçti. Şimdi Erdoğan'ın sayesinde çok rahatız."
" 1- Atatürk'e tarihten gelen bir nefretimiz var, Erdoğan Atatürk'ü bitirdi."
" 2- Dünyanın en güçlü ordularından birine sahiptiniz, onu da darmadağın etti, komutanları hapse attı. Bu ordu bir daha toparlanamaz."
"Siz 80 milyonsunuz, biz 10 milyon, ne kadar ürkütücü değil mi?"
" Erdoğan, tüm azınlıklara kendi devletlerini kuracağı yolu açtı.
Yakında 5-6 yeni devlet kurulur ve nüfuslarımız eşitlenir. Daha ne yapsın?!
80 yıldır bizim politikacılarımız Erdoğan'ın yaptıklarının onda birini yapamadılar. İşte saygım ve sevgim bu yüzden."
Ben buz kesildim. Farkında değilim gözümden yaşlar akıyor, tıkandım lokmayı yutamıyorum. Costas fırladı peçete ile yüzümü sildi, bir yandan özür diliyor fakat teselli edecek kelimeler bulamıyordu.
Bir daha oralara gitmem gerçeği tokat gibi vuruyorlar suratımıza.
Burada oturur yandaş gazete okur koyun gibi yaşarım, taa ki kesim gününe kadar.
Saygılarımla,

Sürüdeki koyunlardan biri
*Prof. Dr. Ergün ÇİL*
*Pediatrik Kardiyolog*

Çok komik bir yazı olmuş inandırıcılığı vede gerçekle alakası olduğunu düşünmüyorum.
Kaldıkı yunanlıların çoğu evet RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı takdir ederler.Çünkü kendi başbakanlarının beceriksiz olduğunu kendilerininde başlarınada RECEP TAYYİP ERDOĞAN gibi bir başbakan gelse diye bas bas bağırıyorlar garibanlar
Ama ALLAH'a şükürler olsun RECEP TAYYİP ERDOĞAN bir tane ve onada biz yani TÜRKİYE CUMHURİYETİ sahip.
Kıskananlar Çat-la-sın.....
Alt 11.09.2013, 00:06   #54
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Hükümet olimpi’yatma yeri değildir canım kardeşim...

Bizim spor bakanı “olimpiyatlara adını veren dağ, Antalya’daki Olimpos Dağı’dır, Çıralı’da yanan ateşin tanrısal olduğuna inanılıyor, olimpiyat meşalesini doğduğu topraklara, Anadolu’ya götürmek gerekir” dedi.

Olimpos Dağı, Antalya’da değil, Selanik’te... Olimpiyata adını veren, dağ mağ değil, Yunanistan’daki antik kent Olimpiya... Olimpiyat meşalesinin Çıralı’yla alakası yok, tarihte ilk kez Hollandalılar tarafından 1928 Amsterdam olimpiyatında yakıldı. Olimpiyat meşalesinin elden ele koşturulması geleneği ise, Hitler’in icadı, 1936 Berlin olimpiyatında başladı.

*

Bu bilgisizliğe, değil olimpiyat, kiraz festivali bile vermezler!

*

Bizim başbakan, Mersin Oyunları’nın açılışında “Akdeniz, beyaz deniz, White Sea olarak adlandırılır” dedi. White Sea, Rusya’nın kuzeyinde.

*

“Japon başbakanına dedim ki, bu olimpiyattan çekilin dedim, inanıyorum ki kendileri de Tokyo Valisi’ne bu talimatı vereceklerdir” filan... E hani? İstanbul Valisi mi sandın sen onu emmioğlu!

*

Milli takım bayrağı taşıttığın yandaş güreşçi, ırkçılıktan ceza aldı.

*

AKP’li Üsküdar Belediyesi’nin sporcusu diye hava attığın, spor salonuna adını verdiğin olimpiyat şampiyonu, dopingci çıktı, spordan men edildi.

*

Olimpiyat bize verilseydi, İstanbul’da havayi fişek gösterileri yapılacak, sabaha kadar şenlik olacaktı. Sen değil miydin, Mısır için yas ilan eden? Bitti mi matem?

*

Dünyada, gençlerine spor bayramı armağan eden tek lider var, tek devlet var, Mustafa Kemal Türkiyesi... 19 Mayıs’ı yasaklayacaksın, sonra utanmadan, spor ülkesiyim diyeceksin öyle mi?

*

Rize çıkacak, Kasımpaşa çıkacak, Kayseri Belediyespor bile çıkacak, Diyarbakırspor garibanlıktan amatöre düşecek... Sen hâlâ sporda fırsat eşitliği sağladım hikâyesi anlatacaksın.

*

20 senedir olimpiyata talibiz, tesisler hâlâ çizgi film şeklinde... Maketi bile yok. Yapa yapa bi tane olimpiyat stadı yaptın, onu da yanlış yere yaptın. Ağustosta bile anca paltoyla oturabilirsin, devamlı fırtına var. Kaleci degaj yapıyor, öbür kalenin arkasına uçuyor. Cirit fırlat, Bahçeşehir’e kadar gider. Atletizmde rüzgâr limiti var, istersen dünya rekoru kır, meteorolojik limit aşılmışsa, kabul edilmez. Bu statta olimpiyat yapmana izin verilmez. Bundan hiç bahsetmeyeceksin di mi?

*

Bir numaralı kriter, olimpik vatandaş... Bu işin olmazsa olmazıdır. Olimpik vatandaş, spor yapan, spor takip eden, spor için para ödeyen insandır. İstanbul’da anket yapıldı, ahalinin yüzde 38’inin olimpiyat adaylığımızdan haberinin olmadığı ortaya çıktı. 20 senedir adayız, bu arkadaşların hâlâ haberi yok. Sence, kime oy vermiştir bu “bilinçli” yüzde 38?

*

Kızlara ayrı, erkeklere ayrı havuz yapacaksın. Spor bakanlığının gençlik kamplarını harem-selamlık ayırdın. Parktaki banklara kızlı-erkekli oturulmasına bile gıcık oluyorsun. Olimpiyat köyü’nde laik mi olacaksın?

*

Avrupa’da sokağa çık, bu ülkede ne kadar çok engelli var dersin. Türkiye’de sokağa çık, bu ülkede hiç engelli yok dersin. Engelli vatandaşlarımızı belediye otobüsüne bile bindirmeyi başaramıyorsun birader... Paralimpik senin neyine?

*

Altın madalya kazananlara toki’den ev vermeyi vaat ettin, olmadı... Usain Bolt’a avanta kömür vermeyi de düşünüyor musun?

*

Sloganımız neydi?
Bridge together.
Fatih Köprüsü’nü kim yaptı?
Japonlar.
Marmaray’ı kim yapıyor?
Japonlar.

*

Güya “iki kıtayı birleştiren ülkeyiz” diyorsun... İki kıtayı, hem denizin altından hem denizin üstünden anca Japonlar sayesinde birleştiriyorsun.

*

Sen önce köprü yapmayı becer...
Bridge together’ı sonra düşünürüz!

Yılmaz ÖZDİL
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2013, 11:15   #55
BekirBayrak
Usta Yiğido

Alıntı:
Sılam_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hükümet olimpi’yatma yeri değildir canım kardeşim...

Bizim spor bakanı “olimpiyatlara adını veren dağ, Antalya’daki Olimpos Dağı’dır, Çıralı’da yanan ateşin tanrısal olduğuna inanılıyor, olimpiyat meşalesini doğduğu topraklara, Anadolu’ya götürmek gerekir” dedi.

Olimpos Dağı, Antalya’da değil, Selanik’te... Olimpiyata adını veren, dağ mağ değil, Yunanistan’daki antik kent Olimpiya... Olimpiyat meşalesinin Çıralı’yla alakası yok, tarihte ilk kez Hollandalılar tarafından 1928 Amsterdam olimpiyatında yakıldı. Olimpiyat meşalesinin elden ele koşturulması geleneği ise, Hitler’in icadı, 1936 Berlin olimpiyatında başladı.

*

Bu bilgisizliğe, değil olimpiyat, kiraz festivali bile vermezler!

*

Bizim başbakan, Mersin Oyunları’nın açılışında “Akdeniz, beyaz deniz, White Sea olarak adlandırılır” dedi. White Sea, Rusya’nın kuzeyinde.

*

“Japon başbakanına dedim ki, bu olimpiyattan çekilin dedim, inanıyorum ki kendileri de Tokyo Valisi’ne bu talimatı vereceklerdir” filan... E hani? İstanbul Valisi mi sandın sen onu emmioğlu!

*

Milli takım bayrağı taşıttığın yandaş güreşçi, ırkçılıktan ceza aldı.

*

AKP’li Üsküdar Belediyesi’nin sporcusu diye hava attığın, spor salonuna adını verdiğin olimpiyat şampiyonu, dopingci çıktı, spordan men edildi.

*

Olimpiyat bize verilseydi, İstanbul’da havayi fişek gösterileri yapılacak, sabaha kadar şenlik olacaktı. Sen değil miydin, Mısır için yas ilan eden? Bitti mi matem?

*

Dünyada, gençlerine spor bayramı armağan eden tek lider var, tek devlet var, Mustafa Kemal Türkiyesi... 19 Mayıs’ı yasaklayacaksın, sonra utanmadan, spor ülkesiyim diyeceksin öyle mi?

*

Rize çıkacak, Kasımpaşa çıkacak, Kayseri Belediyespor bile çıkacak, Diyarbakırspor garibanlıktan amatöre düşecek... Sen hâlâ sporda fırsat eşitliği sağladım hikâyesi anlatacaksın.

*

20 senedir olimpiyata talibiz, tesisler hâlâ çizgi film şeklinde... Maketi bile yok. Yapa yapa bi tane olimpiyat stadı yaptın, onu da yanlış yere yaptın. Ağustosta bile anca paltoyla oturabilirsin, devamlı fırtına var. Kaleci degaj yapıyor, öbür kalenin arkasına uçuyor. Cirit fırlat, Bahçeşehir’e kadar gider. Atletizmde rüzgâr limiti var, istersen dünya rekoru kır, meteorolojik limit aşılmışsa, kabul edilmez. Bu statta olimpiyat yapmana izin verilmez. Bundan hiç bahsetmeyeceksin di mi?

*

Bir numaralı kriter, olimpik vatandaş... Bu işin olmazsa olmazıdır. Olimpik vatandaş, spor yapan, spor takip eden, spor için para ödeyen insandır. İstanbul’da anket yapıldı, ahalinin yüzde 38’inin olimpiyat adaylığımızdan haberinin olmadığı ortaya çıktı. 20 senedir adayız, bu arkadaşların hâlâ haberi yok. Sence, kime oy vermiştir bu “bilinçli” yüzde 38?

*

Kızlara ayrı, erkeklere ayrı havuz yapacaksın. Spor bakanlığının gençlik kamplarını harem-selamlık ayırdın. Parktaki banklara kızlı-erkekli oturulmasına bile gıcık oluyorsun. Olimpiyat köyü’nde laik mi olacaksın?

*

Avrupa’da sokağa çık, bu ülkede ne kadar çok engelli var dersin. Türkiye’de sokağa çık, bu ülkede hiç engelli yok dersin. Engelli vatandaşlarımızı belediye otobüsüne bile bindirmeyi başaramıyorsun birader... Paralimpik senin neyine?

*

Altın madalya kazananlara toki’den ev vermeyi vaat ettin, olmadı... Usain Bolt’a avanta kömür vermeyi de düşünüyor musun?

*

Sloganımız neydi?
Bridge together.
Fatih Köprüsü’nü kim yaptı?
Japonlar.
Marmaray’ı kim yapıyor?
Japonlar.

*

Güya “iki kıtayı birleştiren ülkeyiz” diyorsun... İki kıtayı, hem denizin altından hem denizin üstünden anca Japonlar sayesinde birleştiriyorsun.

*

Sen önce köprü yapmayı becer...
Bridge together’ı sonra düşünürüz!

Yılmaz ÖZDİL

yılmaz özdil denen düşünce fakirinden anca böle bi yazı olabilirdi onuda bu konuyla na alakası var anlamadım yayınlamıssınız burada. Sılam kardeş konunun ne olduğunu okuyupta paylaşsan daha iyi olurdu.
Sadece bu düşünce fukarasının yazısını paylaşmak adına çok komik duruma düşüyorsunuz
Alt 11.09.2013, 19:54   #56
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yılmaz özdil denen düşünce fakirinden anca böle bi yazı olabilirdi onuda bu konuyla na alakası var anlamadım yayınlamıssınız burada. Sılam kardeş konunun ne olduğunu okuyupta paylaşsan daha iyi olurdu.
Sadece bu düşünce fukarasının yazısını paylaşmak adına çok komik duruma düşüyorsunuz
Siz kendinizi ne sanıyorsunuz kardeş, doğa üstü bir yaratık felan mı? Sizin meslek neydi ? Maşallah her yazana cevap yetiştiriyosunuz.
Sen önce kendi komikliğine bak kardeş başkasını boşver.
Alt 11.09.2013, 20:00   #57
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:

Çok komik bir yazı olmuş inandırıcılığı vede gerçekle alakası olduğunu düşünmüyorum.
Kaldıkı yunanlıların çoğu evet RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı takdir ederler.Çünkü kendi başbakanlarının beceriksiz olduğunu kendilerininde başlarınada RECEP TAYYİP ERDOĞAN gibi bir başbakan gelse diye bas bas bağırıyorlar garibanlar
Ama ALLAH'a şükürler olsun RECEP TAYYİP ERDOĞAN bir tane ve onada biz yani TÜRKİYE CUMHURİYETİ sahip.
Kıskananlar Çat-la-sın.....
Bırakın nasip olmasını Allah göstermesin ülkesini satıp savıp çalan çırpan yandaşlara peşkeş çeken vatandaşını ötkileştiren kamplaştıran teröristle pazarlık yapan emperyalist güçlerle iş birliği yapıp başka bir ülkeye saldırma gayreti için de olan birini, Başka bir ülkede önce başbakan yapmazlar ve böyle bir başbakanı barındırmaz al aşağı ederler zaten.
Alt 11.09.2013, 20:33   #58
BekirBayrak
Usta Yiğido

Alıntı:
Bırakın nasip olmasını Allah göstermesin ülkesini satıp savıp çalan çırpan yandaşlara peşkeş çeken vatandaşını ötkileştiren kamplaştıran teröristle pazarlık yapan emperyalist güçlerle iş birliği yapıp başka bir ülkeye saldırma gayreti için de olan birini, Başka bir ülkede önce başbakan yapmazlar ve böyle bir başbakanı barındırmaz al aşağı ederler zaten.
Sayın
Recep Tayyip Erdoğan
Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yollardan daha fazlasını iktidarı zamanında yaptı.
Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan Havaalanından daha fazlasını yaptı ve yapıyorda
Kendi uçağımızı yaptık,
Kendi gemimizi yaptık
Kendi Trenimizi yaptık,
Uzaya uzay aracı gönderdik,
Ama siz bunları görmez inkar edersiniz ve iftira atmaktanda geri kalmazsınız.
Yazıklar olsun siz ve sizin gibi düşünenlere
Bu memleketin ekmeğini yiyipte nankörlük ediyorsunuz ya
ALLAH bildiği gibi yapsın sizi inşallah
Alt 11.09.2013, 20:37   #59
BekirBayrak
Usta Yiğido

Alıntı:
Siz kendinizi ne sanıyorsunuz kardeş, doğa üstü bir yaratık felan mı? Sizin meslek neydi ? Maşallah her yazana cevap yetiştiriyosunuz.
Sen önce kendi komikliğine bak kardeş başkasını boşver.
Ben internet cafe işletiyorum.
Ben kendimi sizin gibi ukala sanmıyorum hepsi bu tamam mı
Alt 11.09.2013, 22:06   #60
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Sayın
Recep Tayyip Erdoğan
Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yollardan daha fazlasını iktidarı zamanında yaptı.
Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan Havaalanından daha fazlasını yaptı ve yapıyorda
Kendi uçağımızı yaptık,
Kendi gemimizi yaptık
Kendi Trenimizi yaptık,
Uzaya uzay aracı gönderdik,
Ama siz bunları görmez inkar edersiniz ve iftira atmaktanda geri kalmazsınız.
Yazıklar olsun siz ve sizin gibi düşünenlere
Bu memleketin ekmeğini yiyipte nankörlük ediyorsunuz ya
ALLAH bildiği gibi yapsın sizi inşallah
Bak kardeş,
Madolyonun bir de diğer yüzüne bakalım.
Borçla yol yapmak marifet mi? Hemde o kadar kaynakları satmasına rağmen Cumhuriyet tarihi boyunca 2002 ye kadar olan dış borç 136 milyar dolarken şuan itibarıyla 400 milyar dolara yaklaşmıştır. Çocuğun yada torunun doğsa daha dünyaya geldiğinde 14 bin lira borçla doğuyor.
Birisini kendine gebe bırakmak istersen borçlandıracak sın taktik bu. İşte böyle insanı borçlandırırlar ve sonra da gelir ülkende her istediklerini yaparlar ve biz sadece uzaktan izleyebiliriz.
Ülkende tarımcılık mı kaldı? Hayvancılık mı kaldı? Sanayin mi kaldı? Ne mucitlik yaptılar, ne ürettiler de bu bahsettiğin şeyleri yaptılar? Borçla borç kapatmak üç kağıt ekonomisi.
Dünya değişiyor teknoloji çağındayız beğenmediğin gavur diye küçümsediğin insanlar, insansız araç yaptılar biniyorsun araca şöförsüz istediğin adrese bırakıyor, sanki mucidi başbakanmış gibi lanse etmişin Hazırcılığı kim olsa yapar çok mu önemli o kadarcık ta olsun süs olarak mı duracak koltukta.
İftara falan yok neden iftira atalım ki, her şey ortada 5-6 yıl evvel fakir başbakanın şuan ki konumunu göremiyorsan çevresini eşini yoldaşını ne konumlara getirdiği aşikar, gözlerinde perde varsa göremiyorsan ben ne yapabilrim ki?
Asıl sana yazıklar olsun hırısızları savunduğun için din tüccarlarına hak verdiğin için, ülkeyi bölme konumuna getiren teröristle bölücü başıyla iş birliği yapan birlikte hareket eden birini savunduğun için Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk ilkelerine karşı çıkanları savunduğun için binlerce milyonlarca yazıklar olsun.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)