Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.09.2008, 23:48   #111
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1081 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart --->: ASKER

Alıntı:
fatihhoca Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
anlaşılan acemiliği biten bu sayfaya bi daha girmiyor yada teni yerini aramakla araştırmakla meşgul. neden mi ben yaptım dağıtımım şuraya düştü diyen yok hala.....
valla soğuğu yiyen sivastan nefret edior heralde

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2008, 04:38   #112
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 585 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas bu kadar soğuk olabilir ama insanlar ve sıcak hatıralar yok mu.kötü hava düzelir ama kötü insan düzelmez. o yüzden sivasın soğuğu değil bizlerin orada karşılaştığı insanların soğukluğu sakat. tabiki, ne kadarı sivaslı askeriyede o da meçhul.bilmem anlatabildim mi vesselam
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2008, 00:32   #113
manisalı 88/3-B
Yeni Yiğido
NO AVATAR

manisalı 88/3-B Şuan manisalı 88/3-B isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.09.2008 22:23

Tecrübe Puanı: 0 manisalı 88/3-B FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ASKER

slm ben hakan nasipse 6 ekim bilemedin 7 ekimde sivastayız 5. piyade er eğitim komutanlığına gelecem ulaştırmaymış orada askerlik yapan arkadaşlar bizi bilgilendirirse sevinirim
manisalı 88/3-B isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2008, 00:41   #114
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 12:59

Tecrübe Puanı: 661 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK

sıkma canını devre rahat edersin sivasta tek sorun kış sert olursa olur yoksa Allah'ın izniyle yaparsın eğer Tugaya verilirsen daha güzel olur yok Temel Tepe ise dediğim gibi biraz kışın zorluk çekersin o kadar

diğer arkadaşlar da zor mor demiş anlayamadım yani sen sıkma canını
*AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.09.2008, 22:34   #115
blue_-_magic
Yeni Yiğido

blue_-_magic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blue_-_magic Şuan blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.11.2008 16:09

Tecrübe Puanı: 0 blue_-_magic FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mrb arkadaşlar benimde "5. piyade tugay" ( şubemden söylenen sadece bu ) 6 ekimde kısmetse ordayız
istanbuldan geliyorum gerisi şans

blue_-_magic@hotmail.com
blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.09.2008, 01:14   #116
ecem3334
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ecem3334 Şuan ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2008 22:02

Tecrübe Puanı: 0 ecem3334 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar sevgilim askere gitti buraya yazmtım gitmeden öncede 5. piyade er eğitim komando ulaştırma tam tamına 12 gün oldu komando olmuş ya onlar genelde usta birliği nereye çıkıo acaba merak ediorum biraz zor geçiyormuş eğitimleri sesi felan gitmiş içim gitti vallahi :( çok zor geçio diyip duruo :( eğitimleri fazla ağır oluyormuş sanırım 26 sında yemin töreni usta birliği güzel bi yere çıksa bari tek isteğim bu yaa
ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.09.2008, 01:18   #117
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 12:59

Tecrübe Puanı: 661 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK

ulaştırma ise her yer olabilir şans -nasip artık
Alt 12.09.2008, 13:24   #118
samett
Yeni Yiğido
NO AVATAR

samett Şuan samett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.12.2008 13:59

Tecrübe Puanı: 0 samett FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

geçen sene giden arkadaş genelde kıbrıs yada batı sınır bölgeleri dedi ama arkadaşın da dediği gibi kısmet
samett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2008, 02:36   #119
ecem3334
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ecem3334 Şuan ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2008 22:02

Tecrübe Puanı: 0 ecem3334 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet kısmet iki gün önce konuştum sevgilmle acayip mutlu oldum nasıl bir mutluluk size anlatamam sesi felan gitmiş yine hasta :( sana bir sürprizim var dedi ama yemin töreninde sölicem dedim 26 sında yemin töreni...ya asker yolu beklemek çok zormuş :S içim içimi yiyor onu nasıl özledim size anlatamam :S :( birde ben mektup yazdım ama sora yollamakdan vazgeçtim 26 sında yemin töreni ne kaldıki şurda daha yeni gitti hem diorum usta birliğinden soramı yollasam mektuğu yoksa şimdimi yolluoyim az kalmış olsada mektıp beklermi kararsız kaldım ama mantıklı olan usta birliğinde yollamak gibi gelio bana sanki sizin düşünceleriniz nelerdir acaba arkadaşlar bide benden başka asker yolu bekleyen yok mu burda ben her dk ka buraya duygularımı yazasım geliyorda ama sanırım benden başka asker yolu bekleyen yok ya bide ben adres almayı unutuyorum hep sivaslı olan arkadaşlar sivasda nerde var askeri birlikler semt olarak yani bilgilendirirseniz çok sevinirim yaa
ecem3334 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2008, 18:15   #120
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 585 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

26 dan sonra dağıtım olacakmı arkadaşın.olursa nereye çıktı genelde nereye dağıtmışlar bize dön emi yani sakın unutma
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)