Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bahçeli, Ülkücüler uyanık olmalıdır - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.09.2010, 19:04   #41
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1070 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Bahçeli, Ülkücüler uyanık olmalıdır

Arif Abi , oluk oluk akan kani sokakta durdurdular belki , ya Zindanlar 'da ya Diyarbakir Cezaevin'deki kanlar ?

Yazdiginin bir kismi dogru , ama ilk cümlemi hayret'le okudum...

Üstelik Askeri iskençeleri inkar edemeyiz dimii , ? Ve o kararlari veren'LERi ????

Konu Dilsad Hatun tarafından (03.09.2010 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2010, 20:03   #42
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Dilsad Hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arif Abi , oluk oluk akan kani sokakta durdurdular belki , ya Zindanlar 'da ya Diyarbakir Cezaevin'deki kanlar ?

Yazdiginin bir kismi dogru , ama ilk cümlemi hayret'le okudum...

Üstelik Askeri iskençeleri inkar edemeyiz dimii , ? Ve o kararlari veren'LERi ????
Dilsad kardeşim en az bende sizin kadar darbe karşıtıyım. Bundan emin olabilirsiniz.Darbenin askerinede sivilinede karşıyım. Çünkü darbe gerçekten iyi bir şey değil. O Tarihlerde ben 17 yaşlarındaydım. Bende durduk yere askerden hatta sivil polisten dayak yedim. Heleki o dönemde bu kadar tv. kanalları yok, tek bir kanal var TRT1 oda öyle herşeyi göstermiyor, şimdiki gibi böyle cep teli, gizli kamera vs. nerde. Size katılıyorum keyfi zorbalık işkence mutlaka olmuştur, idamlar oldu olamdı demiyorum.
Darbe demek kan demek darbe demek gözyaşı demek, adı üzerinde darp ediliyor çünkü. Darbe oluşturacak girişimlerden neden olabilecek şeylerden millet olarak halk olarak uzak durmlıyız.
Benim demek istediğim, ortada fol yok yumurta yokken, 30 yıl maziye karışmış bir olay şimdiki gençlerin yüzde 80'ni nerddeyse 12 Eylül ne onu bile bilmiyor. Çünkü o zaman hayatta bile değilmiş. Aha darbe olacak yok sivil anayasa yapacaz diye boş gündem yaratmalara kızıyorum. Bu ülkenin daha ciddi meseleleri dururken, başta terör, işsizlik, yoksulluk, bunlarla uğraşmak yerine, bu başarısızlıklarını örtmek için darbeydi, çekiçti, balyozdu gibi gündem değiştiren konularla halkı oyalamalarına kızıyorum.

Hem bu ülkeye darbe gelmez, gelseydi "90 yılında gelirdi, gelseydi 2000 yılında gelirdi. Acaba o zaman neden gelmedi? 2010 dada gelmez 2020 dede gelmez çünkü dünyayla birlikte çok şeyler değişti. Boşa yaygara yapıp gündem saptırmaya hiç gerek yok. Bakın artık koyunu, ineği yurt dışından ithal ediyoruz. Buğdayı bile yurt dışından alıyoruz.Bize neler oldu böyle? Bu ülke bu hale nesıl getirildi? Bırakalım şimdi darbeyi, hikayeyi, masalı gerçek hayata dönelim memleketin halledilmesi gereken o kadar çok işi varki.
Nerede görülmüş, dünyanın hangi ülkesinde var, ekonomisi büyürken halkın daha çok fakirleşip yoksullaşması. Uyanalım gerçek hayata dönelim artık. Bunun için bir şok mu gerekiyor ne gerekiyor acaba?
Alt 03.09.2010, 20:57   #43
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 714 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ülkücü tabanın bahçeliyi pek fazla kaale alacağını sanmıyorum........boşa nefes tüketiyor gibi geliyor bana.............
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı titizyiğido'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2010, 21:06   #44
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3312 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bahçeli deyil baraj aşmak direk küme düşecek seçimde halkın önüne çıkacak yüzü kaldıysa çıksın
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2010, 22:51   #45
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1070 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dilsad kardeşim en az bende sizin kadar darbe karşıtıyım. Bundan emin olabilirsiniz.Darbenin askerinede sivilinede karşıyım. Çünkü darbe gerçekten iyi bir şey değil. O Tarihlerde ben 17 yaşlarındaydım. Bende durduk yere askerden hatta sivil polisten dayak yedim. Heleki o dönemde bu kadar tv. kanalları yok, tek bir kanal var TRT1 oda öyle herşeyi göstermiyor, şimdiki gibi böyle cep teli, gizli kamera vs. nerde. Size katılıyorum keyfi zorbalık işkence mutlaka olmuştur, idamlar oldu olamdı demiyorum.
Darbe demek kan demek darbe demek gözyaşı demek, adı üzerinde darp ediliyor çünkü. Darbe oluşturacak girişimlerden neden olabilecek şeylerden millet olarak halk olarak uzak durmlıyız.
Benim demek istediğim, ortada fol yok yumurta yokken, 30 yıl maziye karışmış bir olay şimdiki gençlerin yüzde 80'ni nerddeyse 12 Eylül ne onu bile bilmiyor. Çünkü o zaman hayatta bile değilmiş. Aha darbe olacak yok sivil anayasa yapacaz diye boş gündem yaratmalara kızıyorum. Bu ülkenin daha ciddi meseleleri dururken, başta terör, işsizlik, yoksulluk, bunlarla uğraşmak yerine, bu başarısızlıklarını örtmek için darbeydi, çekiçti, balyozdu gibi gündem değiştiren konularla halkı oyalamalarına kızıyorum.

Hem bu ülkeye darbe gelmez, gelseydi "90 yılında gelirdi, gelseydi 2000 yılında gelirdi. Acaba o zaman neden gelmedi? 2010 dada gelmez 2020 dede gelmez çünkü dünyayla birlikte çok şeyler değişti. Boşa yaygara yapıp gündem saptırmaya hiç gerek yok. Bakın artık koyunu, ineği yurt dışından ithal ediyoruz. Buğdayı bile yurt dışından alıyoruz.Bize neler oldu böyle? Bu ülke bu hale nesıl getirildi? Bırakalım şimdi darbeyi, hikayeyi, masalı gerçek hayata dönelim memleketin halledilmesi gereken o kadar çok işi varki.
Nerede görülmüş, dünyanın hangi ülkesinde var, ekonomisi büyürken halkın daha çok fakirleşip yoksullaşması. Uyanalım gerçek hayata dönelim artık. Bunun için bir şok mu gerekiyor ne gerekiyor acaba?
Arif abi amenna haklisin haksizsin'da demiyorum Türkiye'deki durum icler acici degil , ama geçmiste yasanmis deyip bir kenara atmakla'da olmazki . 30 yil geçsede 60 yil geçsede bir gün gelecekti ki Türk Milleti hesabini soracakti , o gün niye 12 Eylül olmasin ?
Oyuna gelme diceksin onuda biliyorum , ama ne Mhp ne Akp ne Chp ne Bbp zararli veya karli cikicak . Milletimiz için ne hayirlisi o olacak. Ben buna inanmak istiyorum bir Ülkücü olarak insaAllah'da yanilmam.

Bence olay tamamen bu Degiscikligi Akp'nin baslatmasi ve sözcüsü R.Tayyip Erdogan olmasi, dert bu sorun bu. Yoksa kim istemez Hak yerini bulsun .
Benim içerde hala Ülkücü abilerim varsa Hayir diyemem , kusura bakmayin.

13 Eylül 'de Hayat devam ediyor unutmamak lazim..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2010, 23:10   #46
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2182 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EVET ÜLKÜCÜLER UYANIK OLMALI !!! BARZANİYE KIRMIZI PASAPORT VERENLER DAHA NELER VERMİŞLER !

PKK'NIN İÇ ÇAMAŞIRI BİLE MHP'DEN GİTMİŞ
Bahçeli'nin teröre destek vermekle suçladığı Barzani yönetimine ulaştırılan yardımların yankıları sürerken, yine Bahçeli'nin onayıyla 1999-2002 tarihlerinde Celal Talabani'ye de yardım yapıldığı belirtildi. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile 57'inci Hükümet döneminde Irak Bölgesel Yönetim Başkanı Mesud Barzani'ye silah, mühimmat ve gıda yardımı yapıldığı iddia edilmişti. Sabah gazetesinin belgeleriyle yayımladığı habere göre şu anda Irak Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Celal Talabani'nin1 Mayıs2000'de 57'inci hükümet yetkilileri ile görüşmeler yaptığı; bu kritik görüşmede Talabani'nin emrindeki peşmerge kuvvetlerinin maaşlarını ödeyebilmek için Türkiye'den her ay 2 milyon dolar istediği iddia edildi. Bahçeli'nin de koalisyon ortağı olduğu hükümet, Talabani'nin 2 milyon dolarlık bu talebini çok gördü; ancak 600 bin dolar yardım yapılmasına onay çıktı. 57'inci hükümetin görevde olduğu üç yıllık dönemdeTalabaniyönetimine 600 bin doların yanısıra 7 milyon dolar yardımda bulunuldu. Haberde yer alan iddialara göre Talabani ile yapılan görüşmelere devletin ilgili birimlerinden temsilciler katıldı. Nakit paranın dışında peşmerge güçleri için Barzani yönetimine yapıldığı gibi silah ve mühimmat yardımı da yapıldı. Yardımlar arasında Kalaşnikof, Kanas, Havan 81, Havan 106, Havan 120 mm gibi silah ve tüfekler ile bunlara ait mermiler ile mühimmatlar bulunuyor. Bunların yanında kıyafet ve kuru gıda yardımları da peşmerge güçlerine ulaştırıldı. Ayrıca yetkililerin bilgisi dahilinde yapılan yardımların her biri gizli belgelerde tek tek kayıt altına alındı.
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı barikat58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2010, 23:26   #47
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Dilşat Hatun,
Yazıyı öyle bir bağlamışsınız ki sanki 12 Eylülü savunan biri var yada bizmişiz gibi
çok enteresan oysa 12 Eylül e o zamanki referandumda Hayır diyen %8 lik grubun içinde var olmakla her zaman gurur duyarım. O zaman oy kullandınız mı bilmiyorum kullandıysanız ne verdiğinizi siz biliyorsunuzdur o konuyu ancak size ve vicdanınıza bırakabilirim.

Bizim üzerinde durduğumuz konu Yasayı hazırlayan AKP nin 12 eylülle 30 yıldır bir sorununun olmadığı ve 12 Eylülden yararlanan tek siyasal görüşe sahip grup olduğudur.
Üstelik bu referandum maddesindeki 15. maddenin fiiliyatta hiçbir hükmünün olmadığını sağır sultan biliyor onlar bildiğine göre herhalde sizde biliyorsunuzdur.

4 ay kadar önce CHP 15.maddedeki zaman aşımının kaldırılması ve işlememesi için Meclise yasa teklifi verdi (bakınız söz verdi, laf etti demiyorum) bu yasa teklifi AKP nin oyları ile reddedildi bunu biliyormusunuz ?
12 Eylülden hesap sormak isteyen böyle yaparmı. Nerede samimiyet.?

Şimdi 12 Eylülde zaman aşımı doluyor tüm hukukçuların ortak görüşü hesap sorulamayacağıdır.
Gerçi 30 yıl önceye gitmeye de gerek yok 27 nisan muhtırasını veren Büyükanıt a ne yapıldı ? Üstün hizmet madalyası verildi.. Nerede samimiyet.

İşte bu nedenle Sayın toprağım, Benim zekam bunları sorguluyor bir türlü kandırılamıyor, Erdoğanın dediği gibi bunları hap haline getireceğiz yutturacağız
lafına karşı sorgulayan ve araştıran biri olarak ben bu hapı yutmayacağım.

doğru olan katıldığım tarafınız şu 12 Eylülde en çok acıyı CHP-MHP-Ülkücüler ve sol gruplar çekmiştir. bunda hemfikiriz,
AKP sadece her konuda olduğu gibi bu konununda istismarını yapıyor kandırabildiğim kadar kandırırım diye.
Saygılarımla

411 oy'la Basörtü yasasini kabul etmeyen'ler kim aceba ? Hani bir ara Mhp'de destek cikiyor'du MHP'nin zerre kadar degeri yok artk Ülkücülerin gözünde .
Akp"nin savunmasini beklemeseydiniz o zaman , nerde Mhp nerde Bbp nerde Chp ? Madem bizler çok zarar gördük , hani nerdeyiz ? Yapmayin Allah askina bu kadar olur mu ya .
Yok yani Akp'nin ne yarari olabilecek ki bu degisiklikten ?
Adamin esi yardima gidiyor o bile laf oluyor ,,,

Velhasil kiminin can düsmaniyken Ülkücü kardesleri olduk ... köprüyü geçene kadar
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 12:17   #48
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 692 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Dilsad Hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
411 oy'la Basörtü yasasini kabul etmeyen'ler kim aceba ? Hani bir ara Mhp'de destek cikiyor'du MHP'nin zerre kadar degeri yok artk Ülkücülerin gözünde .
Akp"nin savunmasini beklemeseydiniz o zaman , nerde Mhp nerde Bbp nerde Chp ? Madem bizler çok zarar gördük , hani nerdeyiz ? Yapmayin Allah askina bu kadar olur mu ya .
Yok yani Akp'nin ne yarari olabilecek ki bu degisiklikten ?
Adamin esi yardima gidiyor o bile laf oluyor ,,,

Velhasil kiminin can düsmaniyken Ülkücü kardesleri olduk ... köprüyü geçene kadar
sn.Dilşat Hatun,
Verdiğiniz cevabın yazışılan konumuz ile hiç alaksı yok ,kaldıki Türban sorununu siyasallaştırarak buradan rant elde etmeye çalışan AKP nin türkiyenin gündemine soktuğu oyunlardan biridir.(hepimizin anamızın bacımızın taktığı Başörtüsü de bunun içine dahil edilerek kafalar karıştırılmıştır.

Türban sorunu yasalarla halledilecek bir sorun değildir bu tamamen özgürlük anlayışı ile çözülebilecek bir sorundur. ve Çözülecektir AKP nin elinde isrismar malzemesi olmaktan çıkarılacaktır. emin olun. Kaldıki benim annemde başörtülü, bacımda Mevlidhandır ama biz veya sokaktaki vatandaş bu gibi konularda bugüne kadar bir sorun uaşamamıştır. Neyse bugünkü konumuz bu değil.

Sn. Devlet Bahçeli Devlet adamlığı kumaşı olan saygı duyduğum bir lider, daha düne kadar Ülkücüler ile ilgili olmadık hakaretlerde bulunan Erdoğan nasıl olduysa birden ülkücü severliği tuttu, açın önceki demeçlerini inceleyin.
aklın yolu birdir bacım, şunu bütün samimiyetimle ifade edeyimki evet çıkarsa Türkiyemizi halkımızı çok kötü günler bekliyor, bu kez sivil darbe gerçekleşmiş olacak, hakları elinden alınan sivil toplum kuruluşları, işçiler,memurlar haklarını arayacakları tarafsız bir yargı bulamayacaklar yani çağdaş demokrasilerde hükümetleri denetleyebilecek yanlışlarına dur diyebilecek tek kurum Yargıdır,yargınında ele geçirilmesi ile tamamen sivil darbe gerçekleşmiş olacak
ve hiç kimse geleceğine güvenle bakamayacaktır.
Her türlü siyasi ve partisel anlayışın üstünde bütün samimiyetimle bunu siz hemşehrime ifade ediyorum.

Tek dileğim yarın birgün bizi uyaran arkadaşlarımız haklıymış ... biz ne yapmışız pişmanlığına düşmemenizdir. çünkü o zaman telefisi omayan bir yola girmiş olacağız.

Milletimin ve ülkemin geleceğine dair büyük tehlikeyi gördüğüm için feryat ediyorum bu feryadı duyun hissedin düşünün lütfen.

En derin saygılarımla

EVET ÜLKÜCÜLER UYANIK OLMALI !!! BARZANİYE KIRMIZI PASAPORT VERENLER DAHA NELER VERMİŞLER

Bahçeli'nin teröre destek vermekle suçladığı Barzani yönetimine ulaştırılan yardımların yankıları sürerken, yine Bahçeli'nin onayıyla 1999-2002 tarihlerinde Celal Talabani'ye de yardım yapıldığı belirtildi. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile 57'inci Hükümet döneminde Irak Bölgesel Yönetim Başkanı Mesud Barzani'ye silah, mühimmat ve gıda yardımı yapıldığı iddia edilmişti. Sabah gazetesinin belgeleriyle yayımladığı habere göre şu anda Irak Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Celal Talabani'nin1 Mayıs2000'de 57'inci hükümet yetkilileri ile görüşmeler yaptığı; bu kritik görüşmede Talabani'nin emrindeki peşmerge kuvvetlerinin maaşlarını ödeyebilmek için Türkiye'den her ay 2 milyon dolar istediği iddia edildi. Bahçeli'nin de koalisyon ortağı olduğu hükümet, Talabani'nin 2 milyon dolarlık bu talebini çok gördü; ancak 600 bin dolar yardım yapılmasına onay çıktı. 57'inci hükümetin görevde olduğu üç yıllık dönemdeTalabaniyönetimine 600 bin doların yanısıra 7 milyon dolar yardımda bulunuldu. Haberde yer alan iddialara göre Talabani ile yapılan görüşmelere devletin ilgili birimlerinden temsilciler katıldı. Nakit paranın dışında peşmerge güçleri için Barzani yönetimine yapıldığı gibi silah ve mühimmat yardımı da yapıldı. Yardımlar arasında Kalaşnikof, Kanas, Havan 81, Havan 106, Havan 120 mm gibi silah ve tüfekler ile bunlara ait mermiler ile mühimmatlar bulunuyor. Bunların yanında kıyafet ve kuru gıda yardımları da peşmerge güçlerine ulaştırıldı. Ayrıca yetkililerin bilgisi dahilinde yapılan yardımların her biri gizli belgelerde tek tek kayıt altına alındı.[/i][/b][/quote]

Peşmergelere giden yardımları PKK ya gitmiş diye başlık attığınıza göre
aynı mantıkla aşağıdaki gerçekleşen olayları nasıl yorumlarsınız merak ediyorum
bakalım sizin mantığınıza göre PKK ile neler yapılmış.
Şimdi soruyorum dürüstçede cevaplanmasını rica ediyorum.
1)Kürdistan'ın Barzani nin başkanlığı bahsettiğin hükümetler döneminde tanınmadı
acaba kim tanıdı ?
2)Kürdistan da tanımadığımız için elçilik ve konsolosluk açmıyorduk acaba kim açtı ?
3)Kürdistanın gelişmesi için işadamı,ve müteahhitlerimizi oraya gönderen ve kürdistanın kalkınmasını sağlayanlar kimlerdir ?
4)Barzaniyi Devlet başkanı sıfatıyla ankaraya davet eden ve kırmızı halılarla
karşılayanlar kimler ?

04 Eylül 2010

Arslan BULUT

Şarbon tozu ABD’den geldi!

Yenişafak’tan Yasin Yılmaz’ın haberine göre Atatürk Havalimanı’nda ABD’den gelen kargoları teslim alan ABD’li bir asker, şüphelendiği bir paketi açınca içinde tozla karşılaştı.
NATO çerçevesinde görev yapan 6 ABD askeri ile bir Türk “şarbon şüphesi”yle Haseki Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği’ne kaldırıldı ve karantinaya alındı.
Aslında Tayyip Erdoğan politikaları Türkiye için şarbon tozundan daha tehlikelidir. Üstelik siyasi şarbon tozu da 2001 yılında CFR tarafından New York’tan Tayyip Erdoğan’a gönderilmişti. Erdoğan’dan yerel yönetimlere özerklik vermesi istenmişti. Yani ayrı bayrak o tarihte Erdoğan’a dayatıldı. Erdoğan bu gizli belgeyi parti programı yaptı ve “Türkiyeli kimliği” politikası ile “Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran halka Türk Milleti denilir” kabulünü çiğnemeye başladı. Bütün etnik unsurları her gün sayarak da Türkiye’yi üniter bir yapıdan özerk cumhuriyetlere doğru sürükledi. Bugün BDP, alenen etnik kökene dayalı özerk bölgeler kurulmasını savunabiliyorsa, bu tamamen Tayyip Erdoğan’ın Türk kimliğini millet adı olmaktan etnik grup adı olmaya indirgerken, Kürt kavramını millet içinde yeni bir millet olmaya yükselterek meydana getirdiği, Hayrettin Karaman gibi yandaş hocaların da desteklediği siyasi iklimden kaynaklanıyor. (Karaman’ın Yenişafak’ta bu yönde çıkmış iki yazısı vardır.)
Erdoğan, şimdi oya sıkışınca “İkinci bayrak olmaz, kimse PKK’lıları affedemez” gibi laflar ediyor.
Yahu Kürt açılımı demek, teröristleri Habur’da karşılamak, Diyarbakır’a kadar gösteri yaptırmak demektir. Türkiyeli kimliği ve Kürt açılımı, ikinci bayrak demektir hatta üçüncü, dördüncü bayrak demektir.
Millet bu kadar ahmak yerine konulur mu?

Zina için kimden fetva aldınız?
Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘başörtüsü sorununu çözeceğim’ açıklamasını değerlendiren Erdoğan, “CHP başörtüsü ile ilgili tasarımcılara bir çalışma yaptırıyormuş. Bu hem dine hem de kızlarımıza büyük saygısızlık. Bunu Diyanet İşleri’ne sorsaydı keşke” diye konuştu.
Erdoğan “Sen kendi istediğin gibi fetva verecek hoca ararsan onu da bulursun. Zaten son günlerde bu tip türedi hocalar da çoğaldı” dedi!
Erdoğan’a sormak gerekir; bizim üniversite çağına kadar, Türkiye’de gerçekten başörtüsü vardı, atkı vardı, benzer örtüler vardı. Bugünkü baş örtme biçimi sonradan moda oldu. Bunun tasarımını kim yaptı peki?
Bu tasarıma göre fetva veren hocalar da türemedi mi? 1980’dan sonra biraz da rahibelerin baş örtme yöntemi örnek alınarak tasarımı yapılmış bir örtünme biçimini, İslam’ın emri gibi sunarak, bunu da siyaset malzemesi olarak kullanmak, hem kızlarımıza, hem dine saygısızlık değil mi?
Hem ben dünkü sorumun cevabını da alamadım.
AKP olarak Avrupa Birliği baskısı ile zinayı suç olmaktan çıkarır ve kasaplara domuz eti satma mecburiyeti getiren yönetmeliği hazırlarken hangi türedi hocadan fetva aldınız?
Artık bu Emevi taktikleri sırıtıyor..

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
EVET ÜLKÜCÜLER UYANIK OLMALI !!! BARZANİYE KIRMIZI PASAPORT VERENLER DAHA NELER VERMİŞLER !

Bahçeli'nin teröre destek vermekle suçladığı Barzani yönetimine ulaştırılan yardımların yankıları sürerken, yine Bahçeli'nin onayıyla 1999-2002 tarihlerinde Celal Talabani'ye de yardım yapıldığı belirtildi. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile 57'inci Hükümet döneminde Irak Bölgesel Yönetim Başkanı Mesud Barzani'ye silah, mühimmat ve gıda yardımı yapıldığı iddia edilmişti. Sabah gazetesinin belgeleriyle yayımladığı habere göre şu anda Irak Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Celal Talabani'nin1 Mayıs2000'de 57'inci hükümet yetkilileri ile görüşmeler yaptığı; bu kritik görüşmede Talabani'nin emrindeki peşmerge kuvvetlerinin maaşlarını ödeyebilmek için Türkiye'den her ay 2 milyon dolar istediği iddia edildi. Bahçeli'nin de koalisyon ortağı olduğu hükümet, Talabani'nin 2 milyon dolarlık bu talebini çok gördü; ancak 600 bin dolar yardım yapılmasına onay çıktı. 57'inci hükümetin görevde olduğu üç yıllık dönemdeTalabaniyönetimine 600 bin doların yanısıra 7 milyon dolar yardımda bulunuldu. Haberde yer alan iddialara göre Talabani ile yapılan görüşmelere devletin ilgili birimlerinden temsilciler katıldı. Nakit paranın dışında peşmerge güçleri için Barzani yönetimine yapıldığı gibi silah ve mühimmat yardımı da yapıldı. Yardımlar arasında Kalaşnikof, Kanas, Havan 81, Havan 106, Havan 120 mm gibi silah ve tüfekler ile bunlara ait mermiler ile mühimmatlar bulunuyor. Bunların yanında kıyafet ve kuru gıda yardımları da peşmerge güçlerine ulaştırıldı. Ayrıca yetkililerin bilgisi dahilinde yapılan yardımların her biri gizli belgelerde tek tek kayıt altına alındı.
============================== ============================== ======
03.09.2010 Cuma
'Öcalan'a MANDELA MODELİ DÜŞÜNÜLÜYOR'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı:
Öcalan'a “Mandela modeli” uygulanarak ev hapsi getirilecek

Deniz GÜÇER / VATAN ANKARA

“İstihbaratım sağlam” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı, referandum sonrasında AKP’nin “Genel af” çıkaracağını ve Öcalan’a süreç içinde “Mandela modeli” uygulanarak ev hapsi getirileceğini öne sürüyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, referandum kampanyalarında ortaya atılan iddialar ve referandum sonrası için ilginç iddialarda bulundu. Bölükbaşı VATAN’ın sorularını şöyle yanıtladı.

* Sayın Başbakan, “Bedelini ödeyen ülkücüler evet, ödemeyenler hayır diyor” yorumu yaptı?
Sanırsınız ki Başbakan aslında ülkücüydü, 30 yıldır bu hislerini bastırdı, dışa vuramadı. Mustafa Pehlivanoğlu’nun mektubunu okurken de açığa çıktı. Bunlar Başbakan’ın zor durumda olduğunu gösteriyor. Milli irade dolandırıcılığına soyunan Başbakan, hukuki, vicdani, ahlaki bütün gayri meşru yolları deniyor. Bu da onlardan biri. Sana mı kaldı? Başbakan siyasi kariyeri boyunca ülkücüleri her zaman kendince aşağılamaya çalışmıştır. Ülkücülüğü Başbakan’la mı tartışayım, geçmişi ortada.

* Kampanyanızda “Anayasa bölecek” diyorsunuz. Hangi maddede böyle bir yorum var?
Tam da konunun özü budur. Başbakan ve AKP’nin iki gizli gündemi anayasa paketine tuzak maddeler halinde yerleştirilmiştir. HSYK ve Anayasa Mahkemesi’nin yapısının değiştirilmesi. 17 Nisan 2010, anayasa paketi Meclis’e geldi ve Başbakan TV 24’te şunları söyledi: “Bu paket bizim açılım sürecinin çok önemli bir adımıdır. İlerde atacağımız adımların önü açılacaktır.” O açılımın ne olduğunu anlayabilmek için Habur’u hatırlamak yeter. Habur bu açılımın aynasıdır, bu anayasa değişiklik paketi de anahtarıdır.

* Nasıl bir anahtar?
Açılımda Başbakan PKK’nın taleplerini taksit taksit hayata geçirmeye angaje olmuştur. “Türkiyelilik” zırvası ekseninde yeni bir kimlik, eğitim sistemimize kademeli olarak Kürtçe’nin alınmasının önünün açılması, bir nevi eyaletler sistemine geçişin alt yapısının hazırlanması, genel af... Ama Anayasa’nın 3. maddesi değişmez hükümdür. Bu hüküm durduğu müddetçe siz PKK’nın bu taleplerini hayata geçirmeye kalkarsanız, Anayasa suçu işlemiş olursunuz.

* Bu madde değişmiyor ki?
O maddeye aykırı davranırsanız, ‘Bölünmez bütünlük ilkesine aykırı eylemlerin odağı’ haline gelirsiniz. Sizi Yüce Divan sıfatıyla Anayasa Mahkemesi yargılar. İkincisi, partiniz aynı gerekçeyle kapatılır. Bunları Meclis’ten çoğunluğunuz olduğu için geçirirsiniz. Yine bu maddeye aykırı olduğu için AYM iptal eder. Sayın Başbakan bunun için Anayasa Mahkemesi’ni ele geçirmek istiyor. Açılımın önü böyle açılacak. “Kendi siyasi görüşüme uygun bir AYM oluşturursam, geçer” diyor. Çok sevdiği tabirle Anayasa Mahkemesi’ni bertaraf ediyor.

* HSYK düzenlemesi de tuzak diyeceksiniz?
Evet. AKP hırsızlıklıklarının, yolsuzluklarının hesabını yargı önünde vermekten kaçmaktadır. Başbakan kendisini muhtemelen ilerde yargılayacak AYM’yi ele geçirmek istiyor. AKP’nin diğer hırsızlık yapanları ise adli mahkemelerde hesap verecek. Bunun için de HSYK’yı ele geçirmek istiyor. Türk milletini 12 Eylül’de aldatma imkanı bulabilirse -hiç zannetmiyorum ama- baskılar, korkular ve karanlıklar imparatorluğunun sivil diktatörlüğünü ilan etme önünde hiçbir engel kalmayacak.

* Genel af dediniz ama Başbakan, CHP Lideri’nin açıklamasından sonra kapıları kapattı?
Allah Allah kapattı mı? Habur ne oldu peki? O rezaletini Başbakan, MİT Müsteşarı Emre Taner’i göndererek, Barzani aracılığıyla Kandil çeteleriyle pazarlık sonucu hazırlamıştır. “Pişman değiliz, İmralı’nın talimatıyla geldik” diyenlere de ‘Sana etkin pişmanlık uyguluyorum, geç’ dediler. Bu bir af değil mi?

* Ama sonrasında tutuklandılar?
Mecbur kaldıkları için tutukladılar. Ama Habur’da fiili af uygulandı. Başbakan geçmişte çok defa, ‘TCK 22 yani etkin pişmanlığı düzenleyen maddenin esnetilebileceğini’ söyledi.

* Yine de af çıkacak mı diyorsunuz?
Sayın Başbakan bir affa hazırlanmaktadır diyorum. Barzani, Talabani ve ABD ile bu affın genel çerçevesi hakkında mutabakat aradıkları anlaşılıyor. Ana unsurlar şöyle: Kandil’deki 154 civarındaki sözde yönetici şimdilik af kapsamının dışında bırakılacak. Siyasi mülteci olarak üçüncü bir ülkeye gönderilecekler.

* Hangi ülkeye?
Bunun için önce İsveç düşünülmüştü. Fakat bir pürüz çıktığı anlaşılıyor. Şimdi bir Körfez ülkesine gönderebilir miyiz pazarlığı yapmaktadırlar. Gitmek istemeyenler Kuzey Irak’ta kalabilecekler. Barzani onlara, ‘Elinize silah almayacaksınız. Türkiye aleyhine faaliyet gösteren bir siyasi parti olarak kalabilirsiniz’ demiştir.

* Etkin pişmanlık genel affa mı benzetilecek?
Etkin pişmanlık hükmü esnetilecek ve diğer teröristler teröre karışıp karışmadığına, pişman olup olmadığına bakmadan getirilecekler. Bunlara rehabilitasyon programları uygulanacak. Toplumsal hayata yeniden entegre olmaları, iş kurmaları için kredi verilecek, maddi yardım yapılacak. İkincisi siyasi hayata katılmalarının sağlanmasıdır ve PKK hüviyetiyle siyasette yer alıp parlamentoya geleceklerdir.

* CHP’den bazı isimler “Genel af Öcalan’ı da kapsar” diyor?
Ama Sayın Başbakan çok iyi biliyor ki, İmralı canisi ve af yan yana gelirse Türkiye ayağa kalkar. İmralı’daki misafirlik şartlarını düzeltilttiler. İngiltere’den nem geçirmeyecek duvar kağıtları falan yapıldı. Örgütü yönetmesine hiç ses çıkarmıyorlar. Bir süre sonra siyasi çözüm sürecine paralel olarak ve imkan bulabilirlerse Öcalan’ı ev hapsine -Mandela modelinde olduğu gibi- almayı planlıyorlar. Çok uzun vadede, ‘Toplumsal yaralar sarıldı, yeni dönem başlıyor’ diyerek affetmeyi hedefliyorlar.

* İstihbaratınız sağlam gibi konuşuyorsunuz?
Ben 35 yıl Dışişleri’nde görev yaptıktan sonra siyasete girdim. Çok sağlam denilebilir.

* Hangi Körfez ülkesi ve pazarlıklar kimler arasında yürütülüyor?
Barzani üzerinden yürütülüyor. Eskiden MİT Müsteşarı gitmişti. Şimdi kim gidiyor bilmiyorum. Yeni müsteşar nerelere gidiyor bakarsanız çıkar.

* Boykot kararına iktidar da destek vermiyor ama?
Bu boykot AKP’nin işine yarar. Genel Başkan, İmralı görüşmesini söylediğinde Başbakan, ‘********ler’ dedi, sonra kabul etti ve “Devlet görüşür” dedi. MİT MHP’ye mi bağlı, Başbakan’a mı? İmralı 27 Ağustos’ta “Halkımız AKP’yi samimi, ciddi görürse evete döner” diyor. Yani “Sen bu değişikliği yetersiz de bulsan evet de, sonra ben kapsamlı bir anayasa değişikliği yapacağım. Senin taleplerin de yer alacak” pazarlığı var ortada. Başbakan, PKK’ya vadeli çek veriyor. Boykot sahte bir boykottur. O bölgenin sandıkları açıldığında ne sonuç çıkacağını göreceksiniz.

Sayın Bahçeli’nin koalisyon hükümeti döneminde Barzani’ye para gönderdiği iddiaları gündeme geldi?
Çok ilginç değil mi? Referandum sürecinde birden 57. hükümet döneminde Barzani’ye Bahçeli’nin onayıyla para, silah verildiği iddiaları ortaya atılıyor. Bunu yazan gazete Başbakan’ın, 2 kamu bankasından usulsüz kredi verdirerek Çalık’a aldırdığı Sabah. Zamanlaması çok ilginç. Sayın Bahçeli, ‘Devletin arşivi elinde, böyle bir belge varsa dürüst ve namusluysan açıkla’ dedi. O döneme ait tüm bilgi ve belgeler bizim de elimizde. Ben o müzakereleri yöneten heyetin başkanıydım. Sayın Başbakan namuslu ve dürüstse açıklasın diyoruz, hala da bekliyoruz.

* Siz neden açıklamıyorsunuz?
57. hükümette Barzani’ye hiçbir yardım yapılmamıştır. 1997-1999 arası bazı şeyler dışında. Biz 1999’dan sonra geldik.

* “97-99’da yapılıyordu” gibi mi okumalıyız?
AKP’nin 2002-2010’u da katalım açıklasın Başbakan. Zaten yeri geldiğinde biz açıklarız dedik. Bu iddialar ortaya atıldı çünkü AKP-PKK pazarlığı suçüstü halinde yakalandı. Kafaları bulandırmak için yapıldığı ortada. Ama biz 1994’ten 2010’a kadar ne yapıldığını açıklayacağız. Başbakan’ın ne yaptığı dahil.

* ‘1997-99’da para ödemesi mi yapıldı’ diye sorayım o zaman?
Devlet sırlarına girmem. Başbakan’ın elinde son 15 yılın kayıtları var. Para verildi mi, Sayın Başbakan’a sormak lazım. Devlet sırlarının sınırına geldiği için girmek istemiyorum ama açıklasın. AKP iktidarı döneminde ve hala da Barzani’ye para ödemesi yapılıyor mu, siz sorun.

* Koalisyon döneminde Öcalan ile bir şekilde temas sağlanıyor muydu?
İmralı canisiyle istihbarat amaçlı görüşmeler oldu mu olmadı mı bilmiyorum. Ama son görüşmenin önemi, zamanlaması, içeriği ve amacıdır. İstihbarat almak amaçlı değil -geçmiştekiler öyle olduysa ki bilmiyorum- referandumda evet pazarlığıdır.

* İstihbarat amaçlı görüşüldü mü, görüşülebilir mi?
Bilemiyorum. MİT nasıl çalışır onu da bilmem. Ama referandum sürecinde 4 defa görüşüldüğü söylenmektedir.

* ABD, Irak’tan çekiliyor, yeni bir dönem başlarken BDP’den ‘Özerklik’ sesleri yükseliyor?
Başbakan’ın PKK açılımı, ABD projesidir. 2007 yılında Bush görüşmesinde,’Biz gidince Barzani ve Talabi’den Irak’ın Arap unsurları intikam alacaktır. Bunları size emanet etmek istiyoruz’ denilmiştir. Yani Türkiye’ye bir nevi siyasi Çekiç Güç rolü verilmek isteniyor.

ABD’NİN GİDERKEN VERDİĞİ SİLAHLARIN BİR KISMI DA PKK’YA GİTTİ

* ABD Genelkurmay Başkanı Türkiye’ye geldi. Birlik ve silahlar nasıl çekilecek?
O birlikler ve silahlar hangi yoldan girdilerse o yoldan geri çekileceklerdir. Ağır teçhizatın bir kısmını zaten Barzani’nin iç kuvvetlerine verdiler. Hiç şüpheniz olmasın Barzani’ye verdikleri silahların bir kısmı da PKK’ya gitti. Bir de AKP 2003 yılından sonra Resmi Gazete’de yayınlanmamış, 3 gizli bakanlar kurulu kararnamesi ile Türkiye üzerinden ABD’nin tüm silah ve mühimmatının taşınmasına zaten izin vermiştir. İncirlik Üssü’nün hassas silah ve malzeme taşınması için merkez olarak kullanılmasına da izin verilmiştir.

* Tezkere gerekecek mi?
ABD muharip birlikleri Irak’tan çekilirken askeri birlik ve malzeme olarak Türkiye kullanılacak mı? Tezkereyi Sayın Davutoğlu’na sormak lazım. Çünkü ilgili anayasa maddesi ‘Yabancı silahlı kuvvet ve unsurlarının Türkiye’ye gelmesi TBMM’nin kararına bağlıdır’ diyor. Sayın Davutoğlu bunu ‘Konuşlanmayacak, transit geçecekler’ diye mi yorumluyor? Bunun sonucu olarak da ‘Tezkereye gerek yok’ mu diyor? Önce hükümet ne düşündüğünü söylesin, sonrasında konuşuruz.

GÜLEN KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK İÇİN Mİ ‘ÖLÜLERİ KALDIRALIM’ DİYOR

* Hanefi Avcı’nın kitabını okudunuz mu?
Göz attım. İddialar ciddi ama aynı ciddiyetle takip ediliyor mu bilemiyorum. Cumhuriyet Başsavcılığı bir soruşturma başlattı. Cemaat, ilginç bir cemaat. En son ‘Evet’ saflarına okyanus ötesinde yaşayan, Türkiye’de gelişmeler hakkında kendini siyasi fetva makamı olarak gören Fethullan Gülen hocaefendi de katıldı. ‘Canlılar da yetmez ölüleri de mezarlarından kaldırnıp oy kullandırılam’ dedi. Türk milleti kendi kendine şunu sorsun: Acaba Gülen hocaefendi, ‘Kadınlara pozitif ayrımcılık Türkiye için hayati bir şey. Ölüleri kaldıralım da bu geçsin’ diye mi ortaya çıktı. Yoksa Gülen’in hayati bulduğu bu pakette başka maddeler mi var? O iki tuzak madde mi ölüleri ayaklandıralım demeye sevk etti?

GERÇEK BİR ÜLKÜCÜ MİLLİYETÇİDEN BÜYÜK UYARI....İBRETLİK BİR YAZI

05 Eylül 2010

Arslan BULUT

EVETÇİ ÜLKÜCÜLER VEBAL ALTINDA KALIR.....

Bugün dünyadaki büyük savaş, Türk ve İslâm Dünyası’nın elindeki enerji kaynakları üzerinde sürmektedir. AKP, ABD’nin Büyük Ortadoğu projesinin eş başkanlığını kabul ederek Türk-İslâm dünyasında bir Truva atı rolünü üslenmiştir.
Erdoğan’ın eş başkanı olduğu Büyük Ortadoğu projesi, İngiltere’nin 100 yıl önce geliştirdiği, MOSSAD’ın güncellediği ve Bernard Lewis’in yeni bir şekil verdiği “Büyük İsrail Projesi” nin kamuflajıdır.
Erbakan’ın “AKP’ye oy vermek siyonizme oy vermektir” sözlerinin arkasında bu tespit vardır.

AKP, CFR denilen ırkçı emperyalist örgütün Tayyip Erdoğan’a gönderdiği gizli bir memorandum ile kurulmuş, yasa dışı bir partidir!
AKP’nin çıkardığı bütün yasalar ya AB ya da küresel sermayenin dayatmasıdır. Bu yasaların bir kısmını doğrudan yabancılar hazırlamıştır.
Fakat bütün bu gerçeklerin fazla bir anlamı yok.
Allah, milletin içinde bir topluluğun kıblesini şaşırtmaya karar vermişse, onun önüne geçecek hiçbir kuvvet yoktur!
Bakınız ülkücüler içinde de kıblesini şaşıranlar var! Bu arkadaşlar, sanki 12 Eylül’den intikam alınacakmış gibi bir duyguyla hareket ediyor. Ancak Anayasa değişikliklerine evet demekle Türkiye’yi özerk devletçiklere bölen bir yolu açmış olacaklar. Bu vebali, bu utancı, nesiller boyu taşıyabilirler..

AKP’nin bugüne kadar İslâm dinine de hiçbir hizmeti olmadı. Bütün hizmetleri Amerika ve dünyayı yöneten Evangelizm mezhebine mensup bir kadroyadır.
“Hıristiyan Siyonistler” diye de bilinen Evangelizm mezhebinin başındaki kişiler, Erdoğan’ın bu hizmetlerini unutmamıştır. New York’ta “Amerikan Musevi Komitesi” tarafından Erdoğan’a “Cesaret Ödülü” verilmiştir.
AKP’yi “İslâm devleti kurmak istiyorlar, şeriatı getirmek istiyorlar” diye suçlayanlar da Hıristiyan Siyonistlere hizmet ediyor. Çünkü AKP’nin şeriat getirmek gibi bir derdi yok. AKP, Hıristiyan Siyonistlerin şeriatını uyguluyor.

Evet oyu verecek ülkücüler, AKP’nin, dünyayı “tek devlet, tek din ve tek pazar” ile yönetmek isteyen bir avuç Evangeliste hizmet ettiğini bilmiyor mu?
Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül bugüne kadar açıkça küresel güçlerin Türkiye içindeki propagandasını yapmış, onların ağzıyla konuşmuşlar, bütün dayatmalarını yerine getirmeye çalışmışlardır.
Dolayısıyla İslâm devleti kurmak şöyle dursun, bütün İslâm dünyasının temel dayanağı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni Yeni Dünya Düzeni’nin emrine vermişlerdir.
Hıristo-Yahudi pazarının kriterlerini uygulamak için Türk Anayasası’nı delik deşik eden bu kadronun savaşı, sadece Türklük ile değil aynı zamanda İslâm iledir!
Nitekim Erdoğan, bu konuyu izah ederken, “Türkiye’nin dışında bir ülkenin yaklaşımı, bölgede karşı tepki alacaktır. Bu, ABD için değerlendirmeye değer bir zenginliktir” demiştir.
Yani Türkiye’nin ABD tarafından İslâm Dünyası’na bir “Truva atı” olarak sokulmasını kabul ediyor, bu rolü üstleniyor, “Bizi kullanın” demiş oluyor.
Mesele sadece Türkler’in değil, bütün milletlerin Truva atı şeklindeki yeni ve küresel bir saldırı ile karşı karşıya bulunmaları ve saldırının niteliğini anlayıp karşı saldırıya geçmezlerse, köle haline geleceklerini görmeleri...
Çözüm, önce beynimizden, sonra derneğimizden, partimizden, medyamızdan, iş dünyamızdan, devletimizden Truva atlarını söküp atmak ve kendi programımızı uygulamaktır...

============================== ============================== ========

05 Eylül 2010

Hasan DEMİR

DEVLET BAHÇELİ ve PEKMEZ KAZANINDA FARE !

Devlet Bahçeli çok önemli şeyler söylüyor.
Diyor ki?
Erdoğan ve AKP Anayasa’nın değiştirilemez maddelerini değiştirmek istiyor.
Çıkaracağı kanunlar Anayasa Mahkemesi’ne takılmasın diye Anayasa Mahkemesi’nin yapısı ile oynuyor.
Belki bunda ne var diyenleriniz çıkacaktır? Aslında bunda “çok şeyler” var. Referandum sonunda “evet” çıkarsa..
a) İlk adımda Anayasa’nın değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddeleri değiştirilecek.
b) İkinci adımda “Yerel Yönetimlerin güçlendirilmesi” kılıfı ile PKK’nın talebi olan “Özerk yönetimlerin yolu” açılacak.
“Özerk Yönetim” demek, “Yerel dillerde eğitim” demek, “Özerk Yönetim” demek, “Türk Bayrağının yanına PKK bayrağını da asmak” demek. Meseleyi laf kalabalığına boğmanın gereği yok.
“Özerk Yönetim” demek Türkiye’nin Irak’laşması, “Özerk Yönetim” demek, Lozan’ın devreden çıkarılması, “Özerk Yönetim” demek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran irade eliyle tasfiyesi demek..
İşte “Evet” oyunun getireceği sonuç bu.
Şimdi birileri çıkıyor “evet” için 20 tane, 30 tane sebep sayıyor.
Siz “evet” sebebini istediğiniz kadar çoğaltır, bu konuda haklı da olabilirsiniz. Bu sizin bir kazan pekmezin satıldığında getireceği para, yenildiğinde sağlayacağı fayda, pekmezdeki vitaminleri anlatmanıza benzer.
Tamam, haklısınız da..
Pekmez kazanına fare düşmüş kardeşim..
Devlet Bey de kuyruğundan tutmuş, fareyi halka gösteriyor.

AKP korkuyor!
Başbakan Erdoğan Diyarbakır’da kalabalıklara, “Tehditlere boyun eğmeden sandığa gidin” çağrısında bulundu.
Baş üstüne, tamam, gitmesine gidelim de.. Sayın Erdoğan’ın, “Korkmayın, sandığa gidin” dediği Güney Doğu’daki illerden biri olan Hakkari’de AKP İl Binası, Irak’ı işgal altında tutan bir ABD karakolu görüntüsündeydi. Binanın önünde kum torbaları yığılarak yapılmış adam boyu bir siper ve o siperin gerisinde ellerinde uzun namlulu silahlarla 24 saat nöbet tutan polisler.
Şimdi bu fotoğrafa hep birlikte bakalım:
Bu, “Korkmayın” diyen Erdoğan’ın, bu “Korkmayın” diyen AKP’nin “Korktuğunun” fotoğrafı değil midir?
Bu fotoğraf aynı zamanda ezici bir çoğunlukla iktidar olmuş bir siyasi partinin yönettiği ülkeyi “kendisini dahi sokağa çıkamaz duruma” soktuğunun fotoğrafı değil midir?
Bu durumda:
1. Elinde toplam bir milyonluk polis ve asker gücü varken sen kendini kum torbaları gerisinde bile güvende hissedemiyorsan vatandaşa “Korkma” demenin pratik bir sonucu olabilir mi?
2.Bir Başbakanın işi, bir hükümetin görevi bırakınız dağı taşı, şehirleri bile teröriste, hırsıza, uğursuza teslim ettikten sonra vatandaşa dönüp, “Korkmayın” demek mi yoksa ülkenin her metre karesini sokaklarında geceleri bile korkusuzca gezilebilen bir ülke haline getirmek midir?
Ve son bir soru:
3. AKP iktidar olduğunda Türkiye’nin hangi şehrinde parti il binaları çevrelerinde kum torbalarından yapılmış siperler ve ellerinde uzun namlulu silahlarla 24 saat nöbet tutan polisler tarafından korunuyordu?

Birinin tuzağından diğerinin kucağına!
Afrika’da fil avcıları önce simsiyah renklere boyanıp, suyollarına kazdıkları çukurlarla, filleri tuzağa düşürürler, sonra kendi siyah renklerini göstere göstere sabah akşam hiç durmadan bu filleri ıslata ıslata dövüp, can acısından deliye döndürürlermiş.
Daha sonra ise bembeyaz renkler içinde yeni bir avcı grubu, bu filleri hapsoldukları çukurlardan kurtarır, karınlarını güzelce doyurur ve sonra da istediği yere gitsin diye serbest bırakırlarmış. Ama fil bir daha böyle kötü olaylar başına gelmesin diye, minnet duyguları içinde bunların yanından hiç ayrılmaz, ömür boyu köleleri olurmuş.
Siyah fil avcısının tuzağından beyaz fil avcısının kucağına düşmemek için “Hayır” diyorum dersem ne diyeceksiniz?

Konu 35gürün58 tarafından (05.09.2010 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 12:47   #49
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1276 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın hemşerim bende gürünlüyüm vede ülkücüyüm hemde tabanı benim ülkü hareketten nekadar aktif olduğumuda gürün ülkücüleri ve halkı çok iyi bilir ve aynanda devam ediyorum ömrüm olduğu mudedcede mhp li olarak yola devam asla sapma olmadan ama yalışı doğruyuda ayırt ederim isder solcu olsun isder sağcı parti ayırt etmemeksizin iyi olanı alkışlar kötü olanıda eleştiririm benim ülkücü olmam doğruları görmeme engel olamaz olmamalıda o yüzden ben ülkücü hareketin ta banındayım kenan evren ana yasasınına HAYIR 12 eylül anayasa değişikliğine EVET diyorum bu tamamen benim kararım beğenende olcak beğenmeyende ama kişilerin görüşüne saygım sonsuzdur benimkinede sizin saygı duymanızı isterim

SAYGILAR
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı doğan bulut58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 13:22   #50
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3276 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Turban konusunda MHP Malesef ikili oynamistir bunu tum Turkiye biliyor AKP oyuna getirilmeye calisilmistir. Zaten akebindede kapatma davasi acilmistir.CHP nin oynlarina gelerek gor ile sasi konumuna dusmustur kimse bunu inkaar edemez birakin gor partizanligi milltin gelecigi icin bagira bagira evet diyen benim gibi
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)