Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.02.2008, 15:42   #651
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 683 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: GÜMÜŞDERE BELEDİYESİ (MERKEZ)

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
By [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 15:46   #652
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 683 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

By [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 19:43   #653
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 629 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam kimse kırcı deyil ve şefada deyil herkes derlerini döküyor boş ver sorunlar tartışarak aşılır tabiki tartışmalara iylik içinde olsun o köy bizim köyümüz kimse kendini gümüşdere sevdalısı ilan etmesin tabi kimler gümüşdere için iyi ve yararlı olur kimler zarar verir ama herkesten işine geldi deyilde beldemize kimler zarar verdi o konuları tartışalım tabki herkes adıslı bizlerin dedeleri o toprakta yatıyor ama gün bu gün bizler bize bırakılan o köy için neler yapmışık neler yapmalıyız o konu üzerinde bir tartışma acalım bensemde köyümüz için neler yapmışım artım ne eksim ne onu tartışalım yok site açmak kimsenin girmesi yasak istenmeyen yere kimse gitmez ama ufak olalım derlerse bizce bir sakınca yok

kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 20:21   #654
serkan gulltepe
Yiğido

serkan gulltepe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan gulltepe Şuan serkan gulltepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2011 12:13

Tecrübe Puanı: 613 serkan gulltepe isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Lächeln --->: GÜMÜŞDERE BELEDİYESİ (MERKEZ)

hayret bugun tartısma yok,bekır abı sen nereye gıdıyorsun?dur daha yenı tanıstık,abı senın yazılarını okumak guzel emınım herkeste ole dusunuyor,Ben tek kelıme solucem,ya kerdesım benım babam veya akrabalarım yıllar once bırılerıyle ıle,af edersınız boktan bı sebepten kavga etmısse,sımdı o kısının oglunun ne sucu var?benım ne sucum var?bız neden sımdı kavga edelım? ya barı burda sıtede tartısmayalım burası kaynasma yerı,herkesın yası benden buyuk herkese saygı duyuyorum bu sadece benım fıkrımdi,,,tesekkur ederım hayırlı geceler
serkan gulltepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 20:49   #655
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ne demek istediğini yazıya dökemeyecek kadar cahilsem ben yazarak kimseyle tartışmam burda herkes küçüğüde görüyo büyüğüde yalanıda görüyor doğruyuda kim hakaret ediyor kim doğru konuşuyor herkes bunu görüyor.Yazı alıntılarıyla sitede hiçbirşey yapılmaz,iftirayla asla bir yere varılmaz.Bu zamanakadar yazı yazıpta ne dediğini hala anlayamadığım biriyle ben zaten tartışmam benim yazdıklarıma bizim köylüler değil bana başka sitelerden de teşekkür yazıları geliyor üretmeden konuşanlar belli.Ben yanlış yaptıysam özür dilemesini bilirim arkadaş yanlış yapandanda ayni delikanlılığı beklerim özür dilesin.Ama sitede bizim yazılarımızın altında ezilenler var bunu tartışmadan çıkartıp mahalle kavgasına çekmek isteyenler var biz bu oyunlara gelmeyiz arkadaşlar.Sitede arkadaşların tamamı beni arayıp benim haklı olduğumu zaten mesajla bize ileten arkadaşlarımdan allah razı olsun bizim kibirlilik yanımız yok ben kendi halimle geçinen bir adamım ama kişilijk haklarımada en babayiğidine sözsöyletmem.Ben başkan adayı olup başkanlık hayali ile yatıp kalkan insanlara söylüyorum mademki buna heveslisiniz tabiki bizde sizinleyiz ama basiretli olun.Sevgiler.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 22:39   #656
doğankuyumculuk
Yeni Yiğido

doğankuyumculuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğankuyumculuk Şuan doğankuyumculuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.06.2008 18:12

Tecrübe Puanı: 601 doğankuyumculuk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne demek istediğini yazıya dökemeyecek kadar cahilsem ben yazarak kimseyle tartışmam burda herkes küçüğüde görüyo büyüğüde yalanıda görüyor doğruyuda kim hakaret ediyor kim doğru konuşuyor herkes bunu görüyor.Yazı alıntılarıyla sitede hiçbirşey yapılmaz,iftirayla asla bir yere varılmaz.Bu zamanakadar yazı yazıpta ne dediğini hala anlayamadığım biriyle ben zaten tartışmam benim yazdıklarıma bizim köylüler değil bana başka sitelerden de teşekkür yazıları geliyor üretmeden konuşanlar belli.Ben yanlış yaptıysam özür dilemesini bilirim arkadaş yanlış yapandanda ayni delikanlılığı beklerim özür dilesin.Ama sitede bizim yazılarımızın altında ezilenler var bunu tartışmadan çıkartıp mahalle kavgasına çekmek isteyenler var biz bu oyunlara gelmeyiz arkadaşlar.Sitede arkadaşların tamamı beni arayıp benim haklı olduğumu zaten mesajla bize ileten arkadaşlarımdan allah razı olsun bizim kibirlilik yanımız yok ben kendi halimle geçinen bir adamım ama kişilijk haklarımada en babayiğidine sözsöyletmem.Ben başkan adayı olup başkanlık hayali ile yatıp kalkan insanlara söylüyorum mademki buna heveslisiniz tabiki
bizde sizinleyiz ama basiretli olun.Sevgiler.

BEKİR ABİ GEÇEN GUN BİR YAZI YAZDIK BIKARIK SU BAS ORTUSUNU FELAN BIRAKIN DEDİK YANI TABIKI BASORTUSU BİZİM MESELEMIZ BİZ MECLISE MILLET VEKILLERI GONDERDIK ONLAR ÇÖZSUN DEDİK YANLIŞ MI DEDİK
BİZ KOYUMUZUN MESELESINI ÇÖZEK DEDİK BBIR ADAM ÇIKTI SENİN YAKINLARIN BASI AÇIK MI DEDI HAYIR EFENDIM BIZIM YAKINLARIN HR YERI KAPALI. AMA BIZ BAZI SIYASETCILER GORDUK 25 SENE FES GİYDİ EMEKLI OLDUKTAN SONRA BASKANLIK SEWDASINA FESİNİ ÇIKARDI BUNA BUTUN GUMUSDERE SAHITTR..SENİN NE DMEK İSTEDİGİNİ ANLAMADIM...BAŞKANLIK SEWDA İLE OLMUYO KOY HALKI SEÇIO SEÇENELDE SEÇİLENNEDE SAYGILI OLMAK GEREKIYOO KOYDE 3 AY İÇERİSİNDE SEÇİMDE OLMUYO SİTEDE KONUSMAYLA D A OLMUYO..GELİP ORDA YASAYIP ORDA GORECEN ONDAN SONRADA GEREKNLERI KONUSACAN SAYGILRMLA..... BİZ BU SITEDE KIMSEYE KIRICI OLMUYORUZ .....
Alt 15.02.2008, 23:19   #657
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

işin citiyeti kactı bırakın boş işleri tabki herkes elinden ne gelirse o kadar yazar arif olan anlamalı sataşmayla olsa deniz baykal bi yerlere gelirdi konuştukca batıyorsunuz kişisel meseleleriniz varsa buraya yansıtmayalım burda muhabet etmek için varız tabi ki bizler gurbete olan hemşerilerimizle derleşelim diye giriyoruz ama herkes kişisel sorunlarını buraya taşımıya hakı yok delikanlı filan ondan sora aydın kişileriz diyoruz bırakın bu işleri lütven vay mehmet hoca vay geldin sitey birbirine girdi biraz sakin olmuyorsun saygılar
arkadaşlar

kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 23:24   #658
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Selam ismail Abinin bana ettiği hakaretleri okudun mu.?Madem ki beni beğenmiyor benimle msn de sabaha kadar konuşuyor bana en ufak bir şikayetini söylemiyor forumda bana demediği birşey bırakmıyor eşkere hakaret ediyor ben bunları ne o arkadaşa nede ben kendime yakıştıramıyorum.Bir sıkıntı varsa bana mesajla veye her akşam msn den konuşuyoruz oradan bana iletebilirdi bekir arkadaş şurda bir yanlışın var düzeltelim diye.57.ci sayfada Mehmet hocaya dediği lafı sende aç bi oku ismail ben daha ne diyeyim.Ben siteden ayrıldım daha buraya girmeyeceğim dedim bu gün yine zehir zemberek laflar etmiş mecburen cevap yazmak zorunda kaldım anlamıyorum dert sıkıntı ne benimle özel bir sorunu varsa sitede bu olmaz onu site dışında halletmemiz lazım.Bekirle yemiş içmişliğim var bu duruma düştüğümüz için bende çok sıkılıyorum keşke olmasaydı.Ama yine söylüyorum sıkıntı ne bende öğrenmek istiyorum kusura bakma ismail seninde moralin bozulmuş ama işte olacak oluyor, iyi akşamlar görüşürüz.
Alt 15.02.2008, 23:39   #659
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Ya bekir efendi benimle neden konuşup sıkıntını dile getirmiyorsun arkadaş ben aliyi neden kışkırtım mazot işi ne Gümüşdere sevdalısı meslesi ne sen gümüşdere sevdalısı değilmisin değilsen gümüşdereye neden gidip geliyorsun ben gümüşdereden kopamam benim hala baba toprağım var orda isterse bir metre kare olsun tabiki ben gümüşdere sevdalısıyım bunun aksini ispat edemezsin ali kırk yaşında çoluk çocuk sahibi bir adam ben aliyi nasıl kışkırtacam ali senin benim lafımla kışkırırsa valla bıravo.Seninle iki aydır forumdan ayrı olarak msnde beraberce gece geç saatlerekadar muhabbet ettik bir sıkıntı vardıda çıkıp bana neden söylemedin arkadaş çıktın orda ardı astarı olmayan şeyleri yazdın iyimi oldu değer miydi.Ben siteden ayrıldım dedim yine benimle uğraştın kardeşim ne istiyorsun dert ne sıkıntı ne anlatta bende bileyim.Benim yazdıoklarımın hepsi ortada gel hepsini inceleyelim haksızlık yaptığım birşey varsa ben senden özür dileyeceği ama ben senin yazdıklarını gösterince sen haksızlık yaptığını kabul edecekmisin.Evet mehmet hoca geldi konular dağıldı ortam şekil değiştirdi ama ben ne dedim bana bunu söyle ben girmeyeceğim buraya.
Alt 16.02.2008, 01:05   #660
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ya bekir efendi benimle neden konuşup sıkıntını dile getirmiyorsun arkadaş ben aliyi neden kışkırtım mazot işi ne Gümüşdere sevdalısı meslesi ne sen gümüşdere sevdalısı değilmisin değilsen gümüşdereye neden gidip geliyorsun ben gümüşdereden kopamam benim hala baba toprağım var orda isterse bir metre kare olsun tabiki ben gümüşdere sevdalısıyım bunun aksini ispat edemezsin ali kırk yaşında çoluk çocuk sahibi bir adam ben aliyi nasıl kışkırtacam ali senin benim lafımla kışkırırsa valla bıravo.Seninle iki aydır forumdan ayrı olarak msnde beraberce gece geç saatlerekadar muhabbet ettik bir sıkıntı vardıda çıkıp bana neden söylemedin arkadaş çıktın orda ardı astarı olmayan şeyleri yazdın iyimi oldu değer miydi.Ben siteden ayrıldım dedim yine benimle uğraştın kardeşim ne istiyorsun dert ne sıkıntı ne anlatta bende bileyim.Benim yazdıoklarımın hepsi ortada gel hepsini inceleyelim haksızlık yaptığım birşey varsa ben senden özür dileyeceği ama ben senin yazdıklarını gösterince sen haksızlık yaptığını kabul edecekmisin.Evet mehmet hoca geldi konular dağıldı ortam şekil değiştirdi ama ben ne dedim bana bunu söyle ben girmeyeceğim buraya.
ya benim senle ne meselem olabilirki o kadar duygusal olmayalın yani bizler cahıl insanlarız ancak yaza biliyoruz bizlere hiç bir siteden tşk gelmez yok başkan sevdalısı falan biz o işi yapdık biliriz yapmak istersek konar kayıp ederiz ama kazanmasında biliriz kayıp etmesinide herkesin kararına saygımız vardır sen beni iyi tanıyan biri olarak sana yakıştırmadım ben sana şaka yaptım ama sen nası anlarsan anla bence sorun yok sorun olsa ben sana yazcamıda bilirsin biz yazılara cevap veriyoruz ben senin yorumlarınıda okudum bizlerin demogociyle işi olmaz kimseye yazıyla kendimizde kabulendirmek zorunda deyiliz ben mehmet hocaya yazıyorum sen atlıyorsun ben hocaya şaka yazıyorum sen hemen kendi üstüne alırsın sen site .......................... koyarsın girmem der tekrar .......................nokta yani ne demek bence pekte önemli deyil
nese seni kırdımsa özür bi dahada yok başkanlık hayeliyle yatıp kalkanlar kelimesi cok ama cok ayıp biz kendimizi başkanlık hayeliyle agutmuyoruz biz kendi kararımızı kendimiz vere bilecek kadar yetenemiz var biz kazanmaını cok iyi biliriz bekircim sen üzülme kendine iyi bak saygılar

Konuyu Toplam 3 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 3 Misafir)