Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? - Sayfa 69 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.02.2010, 16:07   #681
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

1-Ben Sami Aydın dışında Ak Partiye oy vermişliğim yok.Senin hala anlamak istemediğin noktaysa,insanların verdiği oylara binaen Türklük ve Müslümanlık ölçmek ki bu ne senin ne benim ne de kimsenin haddi.Sen bu konuda ciddi ciddi haddi aştın.

2-Kürt açılımını destekleyenlerin Türklük onuruna sahip olmadığı düşüncen de akıl alır bir düşünce sistemi değil.İlla bu noktadan çıkacaksak yola,Sivas'tan öteye gidip oy isteyemeyenlere oy vermek de Türklük onuruna aykırı olmalı değil mi?

Tayyip Erdoğan İmam-Hatip kökenlidir.Hem de en güzel olduğu yıllarından.Bu yüzden din üzerinden onu vurmaya çalışmak nafiledir!Adam namaz kılsa,oruç tutsa,Kuran okusa,sömürü yapıyor oluyor.yahu adam taa ortaokuldan beri bunları yapıyor,ne sömürüsü!

İstediğinize oy verin,ben saygı duyarım..Aynı saygıyı karşımdakinden de beklerim.Türküm,çok şükür Müslümanım da,namazımı da kılarım,Kuranı da okurum,zekatımı veririm,kurbanımı keserim.Allah bana bunları ihsan etmiş,sen kimsin de benim imanımı sorguluyorsun.Pehh!
Alt 08.02.2010, 16:45   #682
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

mhp yi konuşanlar mhp daha başa hiç gelmediki şimdiden konuşuluyor dur bir gelsinde öyle konuşun naaptıki serhatcım mhp sana anlamadım mhp kimseye namaz yasağı kuran yasağı getirmedi kaldıki mhplilerde dinine bağlıdır biz islam değilmiyiz şimdi mhpliyiz diye elhamdülillah müslümanız kardeşim RTI HANGİ PARTİ NAMAZI ORUCU KUR,NI KERİMİ YASAKLIYORSA ÇOK BÜYÜK YANLIŞ YAPIYOR hem herkes kendini bilmiyormuda tayyip e uyyor iyi tayyip namaz oruç kur,anı kerim yasak dese yapmıycakmıyız dinimzden vazmı geçeceğiz tayyipe uyup saçmalık bu aklınızı başınıza alın be kardeşim neyi kime ne savunuyorsunuzki kim nereye isterse oraya versin birbirinizi kırmaya değermi.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ayten58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2010, 21:54   #683
ruzgarkayin
Yeni Yiğido

ruzgarkayin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ruzgarkayin Şuan ruzgarkayin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.04.2010 02:30

Tecrübe Puanı: 0 ruzgarkayin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

LaEdri,

1-2 diye yazınca sorulara cevap verdin sandim, neyse yormayalim kendimizi ben anlayacağmı anladım senden, hadi selametle
ruzgarkayin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.02.2010, 22:07   #684
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Kürt açılımı ve diğer konular hakkında cevap yazmadım tabi ki.Bu başlık altında bu durumları çok tartıştık zaten.Ayriyeten senle tartışmaya gerek duymuyorum.Ama senin gibi iman ve ırka bağlılık ölçen ilk kişi sen oldun forumda.ben ilk defa görüyorum böyle bir şeyi..
Kürt açılımını istediğin kadar eleştir,Ak Partiyi yerden yere vur.Umrumda değil,zira ne Ak Partiliyim ne Kürt açılmını desteklerim.Şu iman ölçmek gibi son derece yanlış işi bir kenara bırakıp istediğin kadar eleştir.Umrumda değil!
Alt 08.02.2010, 22:11   #685
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1142 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ayten58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mhp yi konuşanlar mhp daha başa hiç gelmediki şimdiden konuşuluyor dur bir gelsinde öyle konuşun naaptıki serhatcım mhp sana anlamadım mhp kimseye namaz yasağı kuran yasağı getirmedi kaldıki mhplilerde dinine bağlıdır biz islam değilmiyiz şimdi mhpliyiz diye elhamdülillah müslümanız kardeşim RTI HANGİ PARTİ NAMAZI ORUCU KUR,NI KERİMİ YASAKLIYORSA ÇOK BÜYÜK YANLIŞ YAPIYOR hem herkes kendini bilmiyormuda tayyip e uyyor iyi tayyip namaz oruç kur,anı kerim yasak dese yapmıycakmıyız dinimzden vazmı geçeceğiz tayyipe uyup saçmalık bu aklınızı başınıza alın be kardeşim neyi kime ne savunuyorsunuzki kim nereye isterse oraya versin birbirinizi kırmaya değermi.
ablam mhp bana bisey yapmadi, ben ne akpartiye nede mhpye oy verdim. alpassan turkeside cok severim adam gibi adamdi.millet yanlis yorum yapmasin beni hakkimda.
Alt 08.02.2010, 22:32   #686
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1142 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ayten58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ablam ben kimseye muslan deyilsinde demedim, herkes hesabi gendine.
Alt 09.02.2010, 00:02   #687
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 639 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
1-Ben Sami Aydın dışında Ak Partiye oy vermişliğim yok.Senin hala anlamak istemediğin noktaysa,insanların verdiği oylara binaen Türklük ve Müslümanlık ölçmek ki bu ne senin ne benim ne de kimsenin haddi.Sen bu konuda ciddi ciddi haddi aştın.

2-Kürt açılımını destekleyenlerin Türklük onuruna sahip olmadığı düşüncen de akıl alır bir düşünce sistemi değil.İlla bu noktadan çıkacaksak yola,Sivas'tan öteye gidip oy isteyemeyenlere oy vermek de Türklük onuruna aykırı olmalı değil mi?

Tayyip Erdoğan İmam-Hatip kökenlidir.Hem de en güzel olduğu yıllarından.Bu yüzden din üzerinden onu vurmaya çalışmak nafiledir!Adam namaz kılsa,oruç tutsa,Kuran okusa,sömürü yapıyor oluyor.yahu adam taa ortaokuldan beri bunları yapıyor,ne sömürüsü!

İstediğinize oy verin,ben saygı duyarım..Aynı saygıyı karşımdakinden de beklerim.Türküm,çok şükür Müslümanım da,namazımı da kılarım,Kuranı da okurum,zekatımı veririm,kurbanımı keserim.Allah bana bunları ihsan etmiş,sen kimsin de benim imanımı sorguluyorsun.Pehh!
ben bu hususa bir şey eklemek istiyorum:

1- Bu AKP kadroları değil miydi insanların Müslümanlığını ölçen? Hatta illerde bunlar gavur bunlara oy vermeyin diyen. Ve hatta Hıristiyanları müttefik, kendilerini eleştiren bu halktan insanları münafık olarak gören, lanse eden Amerika'da beslenen bir cemaat liderinin sözleriyle halk üstünde etki yaratanlar bu AKP'liler değil mi idi? Hatta burada bir şey daha ortaya çıkıyor sevgili BBP'li kardeşlerimiz bizi Müslüman olarak görmüyorlar. Neyse efendim hayatı ikrarında hiç bunları eleştirmeyen, bunları yapanları eleştirenleri niye eleştirir bunu düşünürüm. Hangi Müslüman'ın akli delaletine sığar Peygamberimiz (S.A.V) Efendimize küfretmenin serbest olduğu bir ülkenin, yetmedi PKK yayın organının konuçlandığı bir ülkenin başbakanının bizzat mevkilere makamlara Müslümanlığını siyasi propagandaya alet edenler vasıtasıyla yapılması. Ya da bir il başkanının başkanını Peygamber'e eş tuttuğu nerede görülmüştür? Onu geçtim bu insan üstelik ödüllendirilmiştir de il genel meclisine sokulup maaşı devletten ödenerek. Peki Müslüman insan yalan söyler mi? Yüzlerce yalanı ortaya çıkan bir insan yalanlarına devam ederken Müslümanlıktan dem vurabilir mi? Peki Müslümanlığın neresine sığar her başı sıkıştığında türbana ve acitasyona ya da mızrakların ucundaki Kur'an Saifelerine sarılmak. Muhakkak ki bunları destekleyenler Müslümanlık Şuuruna sahip insanlar değiller

2- "Kürt Açılımı" sadece Türklük onurunu rencide etmemiştir. Hoş biz Kürt Kökenli vatandaşlarımızı da kendimizden sayacak kadar ulvi bir toplayıcılığa sahibiz ama gene de bu açılım Kürt Kökenli vatandaşlarımızın onurunu kırmış, onları rencide etmiştir. Zira bu açılım hurafesiyle "PKK" terör örgütü ile, "Kürt Kökenli" vatandaşlarımız aynı kefeye konulmuş. Etnik ayrımcılık yapılıp, bir etnik kökene bir terör örgütü yaftalanırken yüce Türk Milletinin etnik kökeni ayırt etmeksizin onuru zedelenmemiş midir? Ya da açılım hurafeleriyle Habur'da davullu zurnalı karşılama "Türklük" onurunu rencide etmemiş midir? Veyahut şehit ailelerinin itelenmesi kakalanması, evlatlarına duydukları acıdan daha büyük acılara gark etmeleri, gazilerin madalyalarını atması bunlar Türklük onurunu rencide etmemiş midir. Eğer bu sahnelerin müsebbibi bir açılımın taraftarı olan varsa bizzati bunların onurunu rencide etmemesi gerekiyor. Bu olaylar da ancak Türklük şuuru bulunmayan kimseleri rencide etmez...

Tayyip İmam-Hatip kökenli evet doğru ve Tayyip'in yaptıklarını ben bir İmam-Hatip'liye asla ve kat'a yakıştıramıyorum. Yakıştıranlar buyursun izan sizlerin...
Alt 09.02.2010, 18:50   #688
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 738 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BBP'li Topçu: İktidara yumruk atarak yapılan muhalefeti reddediyorum

BBP lideri Yalçın Topçu, TBMM'deki kavgadan MHP'yi sorumlu tuttu.

İsim vermeden muhalefet partilerini eleştiren Topçu, "Meclis'teki anamuhalefet ve diğer muhalefet partilerinin, iktidarın gırtlağına sarılarak, adeta kafa atarak, yumruk atarak yaptıkları muhalefeti reddediyorum. Bir hanımefendinin üzerinden gönderme yapacaksın. İki Cihan Server'i Peygamber Efendimiz'in üzerinden siyaset yapacaksın. Bu nasıl bir anlayış, bunu reddediyorum, böyle bir anlayış olmaz." diye konuştu. Partisinin Yozgat İl Kongresi'ne katılan Yalçın Topçu, hükümete de şöyle seslendi: "Her şeye rağmen tahammüllü olacaksınız. Her konuşmanızı menkıbeyle süslüyorsunuz, o zaman size Şeyh Edebali'nin sözünü hatırlatıyorum: 'Sövmek onlara, susmak ve sükunet etmek sana düşer', sen de bu kadar celalli olmayaydın."
Aslan Mhp ye oy vermek Kavkacı bir partiye Kendilerinide gördük ne yaptıklarını ecevitin zamanında yanında kuzu oluyordu şimdiki Bahçeli
Alt 09.02.2010, 18:51   #689
H_Turan
Usta Yiğido

Asla Oy vermem mhp ye
Alt 09.02.2010, 18:59   #690
H_Turan
Usta Yiğido

Urumiçi Mhp ne olduğu belli özellikle geçmişte iyi tanıyoruz o bahçeliyi şimdide meclizteki halinide gördük

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)