Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz:
0 0%
Katılımcı sayısı: 0. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.01.2008, 14:27   #61
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kangalli58yasin Şuan kangalli58yasin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2013 16:37

Tecrübe Puanı: 712 kangalli58yasin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

Bence Sivassporun Liderligi - Herkesi sevindirdi ve sasirttida biraz

kangalli58yasin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2008, 14:27   #62
pepsiyusuf
Yeni Yiğido
NO AVATAR

pepsiyusuf Şuan pepsiyusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.03.2014 08:09

Tecrübe Puanı: 0 pepsiyusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence en önemli olay;Abdüllatif ŞENER'in 2002'den beri, 2007 yılı CUMHURBAŞKANI adayı olması,bunun milli menfeatlerimiz açısından zorunlu olmasına rağmen,hükümetin yahudi lobisinin etkisinde kalarak ŞENER'i harcamasıdır.
Üç yıl kadar evvel,ya şener'in önünü tıkamak yada yahudi lobisinin menfaetleri doğrultusunda hizmet edip etmeyeceği sinamak için GALATAPORT ihalesini önüne koymaları,buna ŞENER'in verdiği cevap ise''Buraya atacağım imza için daha sonra TÜRK halkına hesab veremem ''demesi.
Velhasılı kelam,taban tabana zıt olduğum halde,uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün ki hükümetin tüm kadrolarının vasıfsız olduğu yerde bence CUMHURBAŞKANLIĞI için en ideal aday A.LATİF ŞENER'di.
Türkiye ve Türk halkı kaybetti.
çok güzel bir tespit yapmışsın becede doğru eğer sivasspor bu sevyede ise A.LATİF ŞENER'in büyük payı var ne yazıkki sivas bakanına sahip çıkmadı liderine sahip çıkmadı MUHSİN bey baksana zor barajı aştı yani buda gösteriyorki sivas kendi öz evlatlarına fazla değer vermiyor bakın kayseriye adamlar gül için ne destek verdi yazık sivaslıya sivaslının sadece birleştiği sivasspor başka hiç bir şey sivaslıları bir leştirmiyor selam ve dua ile
pepsiyusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2008, 19:15   #63
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4508 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

Arkadaşlar sivas için 2007 nasıl gecti sorusuna o kadar ilgin cevaplar yazmışınızki bu tespitlerinizin büyük bölümüne katılmamak elde değil genel olarak hepimizin odaklandığı olay öncelikle Sivassporun liğin zirvesine yerleşmesi sözde büyükleri dize getirerek hepsinin üstünde yer alması ikinçi olarak sayın abdullatif şener beyin siyaseti bırakması dikimevinin kapatılma dedikodusu sayın muhsin yazıcıoğlunun mecliste sivasımızı temsil etmesi gibi bir çok tespitlerde bulunmuşsunuz bende sizin gibi düşünüyorum ne güzel hepmizin ortak noktası genel olarak aynı nede olsa aynı toprağın insanlarıyız
Alt 11.01.2008, 19:47   #64
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1041 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

yaaa kim ne derse desinnnn
bence sivas icin 2007 cokkkkkk kötüüü gectiii

neden diye soracak olursaniz

Cünküüüüüüü 2007 yilinda maalesef beni göremedi !!!!
Hasretimden kan agliyor SIVASIM!!!!

yani siz su ankete birde "SweetGirl'in Sivas'a gidememesi kan aglatti Sivas'i" ekleseniz daha iyi olacak

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2008, 20:39   #65
58memo
Usta Yiğido

58memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58memo Şuan 58memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2014 19:31

Tecrübe Puanı: 826 58memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tabiki muhsin yazicioglunun meclise girmesi ve benim az yakindan akraba oldugu icin
58memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2008, 20:59   #66
i.yigit
Tecrübeli Yiğido

i.yigit - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

i.yigit Şuan i.yigit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2010 20:43

Tecrübe Puanı: 631 i.yigit FAZLA SÖZE GEREK YOKi.yigit FAZLA SÖZE GEREK YOK

benim düşüncem sivassporun yükselişi diyorum takım üzerinde emegi geçen herkesi tbrk ederim çok gzl bi iş becerdiler bundan 4 sene öncesi derdimki sivasspor 1.ligde olacakmı acaba diye düşünürdüm şimdi ise ligde lider gerçekten gurur duyuyorum SİVASSPOR ile BEYAZ KIRMIZI ANADOLU YILDIZI EN BÜYÜK SİVAS varmı ötesi
i.yigit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2008, 21:56   #67
ademgoze
Yeni Yiğido

ademgoze - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ademgoze Şuan ademgoze isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.04.2008 19:50

Tecrübe Puanı: 0 ademgoze isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

innşallah 2008 dede sivassporun şampiyon olması olur
Alt 11.01.2008, 22:33   #68
subasi29
Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

subasi29 Şuan subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.01.2013 16:37

Tecrübe Puanı: 611 subasi29 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2007 Yili Gercektende Kayde Deger Gelismeler Oldu Benim Gorusume Gore Aksu Projesi Sevgili Muhsin Beyin Vekilligi Sampiyonumuzun Liderligi Tesaduf Degil Birikimden Gelen Fedakarligin Karsiligidir
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2008, 11:19   #69
serhatcan
Yasaklı
NO AVATAR

serhatcan Şuan serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2012 15:55

Tecrübe Puanı: 0 serhatcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
UTKUM_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kardes DIKIMEVININ KAPANMASI YADA TASINMASIYLA NE ALAKA SIVASSPORUN BASARISI ;NEKADAR YARDIM ETMISONUN YARDIMLARIYLAMI AYAKTA DURMUS,IS VERMEYEN BIR YER NERDE OLURSA OLSUN DEVLETE ZARARDIR ADI VAR KENDI YOK IYI OLMUS;SIVASI AYAKTA TUTAN DIKIM EVI GIBI KONUSUYORSUN;OKADAR AC INSAN VAR OKADAR EVSIZ DIKIMEVI YARDIMMI ETMIS..
SANA NE DİYEYİM BİLMİYORUM VALLAHİ.YAWW SEN ANLAYAMAMIŞSIN Kİ. KARDEŞİM DİKİMEVİ DÜNCEL OLDUĞU İÇİNDİR. AMA GEL GÖRKİ KAÇTANE İŞYERİ TAŞINDI VEYAA TAŞINMASI İSTENİYOR. SORUN SİVASA YATIRIM YAPILMAMASINDA VE VAROLANLARDA SİVASTAN ALINMAKTA.BİR İŞYERİ ZARAR EDİYORSA O İŞYERİNİ İŞLETENDEDİR SORUN. DOLAYISIYLA DİKİMEVİNİDE KARLI HALE GETİRECEK OLAN DA DEVLETTİR.DİKİMEVİNDE KAÇ KİŞŞİ ÇALIŞIYOR BİLMİYORUM.5 KİŞİ DAHİ ÇALIŞSA BU DEMEKTİRKİ SATEN İŞSİZLER ORDUSU OLAN SİVAS TA 5 KİŞİ DAHA İŞSİZ KALACAKTIR.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2008, 11:23   #70
serhatcan
Yasaklı
NO AVATAR

serhatcan Şuan serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2012 15:55

Tecrübe Puanı: 0 serhatcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SELAMİ UZUN - AK Parti
KOYULHİSAR - 1957, - İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi - İngilizce - Mülki İdare Amiri, Avukat - ABD'de Y.Dil ve Enformasyon Eğitimi, Abana, Güneysınır, Kahta, Doğanşehir Kaymakamı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kontrol Daire Başkanı, Büyükşehir Belediyesinde Uzman ve Avukat

OSMAN KILIÇ - AK Parti
SİVAS - 1946, - Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü - Orta Düzeyde İngilizce, Arapça - Eğitimci, Yönetici - Sivas Yıldızeli ve Şarkışla Merkez Vaizi, Erzincan İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni, Sivas Merkez İmam Hatip Lisesi Öğretmeni ve Müdürü, İstanbul Pendik İmam Hatip Lisesi Müdürü, Sivas İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı, Tuzla İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı, İlim Yayma Cemiyeti Genel Merkezi Yurtlar Müdürü

MUHSİN YAZICIOĞLU - BBP
ŞARKIŞLA - 1954, - A.Ü.Veteriner Fakültesi - Fransızca Veteriner Hekim - Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı

MEHMET MUSTAFA AÇIKALIN - AK Parti
SİVAS - 1951, - Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü, Master - İngilizce, Fransızca - Yeminli Mali Müşavir - Maliye Başmüfettişi, Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri - NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi

HAMZA YERLİKAYA - AK Parti
Yazmaya gerek yok herhalde.

MALİK ECDER ÖZDEMİR - CHP
Sivas – 1954, -Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu

Şimdi hangisini beğenmediniz?

Bakın herkes Abdullatif Şener üzerine yoğunlaşmış, sanki o olmazsa Sivas yok olacak; o varken İç Anadolu'nun Paris'i olma yoluna gidiyorduk!

Biraz da Sivas'ın zengin iş adamlarını konuşun, şu Sivas'ta yaşamayıp yatırımları Ankara, İstanbul v.b. yerlere yapan...

Bugün bir zamanlar Sivas'ın ilçesi olan Kayseri bu hale İş adamları ve onların vekilleri ile olan iyi ilişkileri sayesinde geldi.

Bizimkiler ne yaptı, vekillerden ne kadar destek gördüler? Bunu açığa kavuşturmak, vah tuh demekten daha faydalı bence.
bunlardan birini beğenen varsa helal diyeyim. heleki övünen varsada aklına limon sıkayım)))yavv sivasta aç insanlar var aççç. bunlar ne yapıyorr bana bunuda yazın. Ama hepsini topla üstüste koy hatta 4 le çarp bir Abdüllatif ŞENER etmez sanırım.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)